Jump to content

F.E.A.R. 2: Project Origin


Recommended Posts

Ostatnio cały czas gram w tą grę a dziś ją ukończyłem. Jako fan pierwszej części (przeszedłem ją dziesiątki razy) mam mieszane uczucia. Może zacznę od plusów tej produkcji: - piekielnie dynamiczna rozgrywka (spowolnienie, dziesiątki wrogów, fajne bronie) - liniowa fabuła (nie dla wszystkich to będzie plus) - ciekawe zwroty akcji (analogicznie, j. w.) - fajna grafika i fenomenalna muza - zakończenie (kompletnie mnie rozwaliło, zaznaczam, że gdy obejrzycie je np. na YT (wystarczy wpisać "F.E.A.R. 2 ending"), nie będziecie go dokładnie rozumieć, trzeba przejść całą grę, uważnie śledzić dialogi, czytać znalezione notatki itd) minusy - trochę za krótka jak na grę za prawie 130 zł. PS. Nie lubię oceniać gier "na świeżo", więc na razie to tyle, jak przemyślę to napiszę coś więcej. Jak ktoś grał niech rozwinie wątek.

Link to comment
Share on other sites

Nie grałem w dwójkę, ale w jedynkę owszem. F.E.A.R. według mnie był grą średnią. Ani mnie nie zaskoczył, ani mnie nie uradował. Czekam na opinię, bo jeśli F.E.A.R. 2 okaże się lepszą częścią, to "spróbuję" w to zagrać. Dobrze, że jest demo, bo nie lubię wydawać pieniędzy w ciemno. http://www.sciagnij.pl/programy/p/F.E.A.R._2:_Project_Origin/6760

Link to comment
Share on other sites

Powiem krótko Panowie. Ta gra jest bardzo dobra, ale nie jest warta tej kasy. Ogólnie dałbym jej jakieś 7/10 (piszę ogólnie, bo dla mnie jako dla fana tej serii byłoby powiedzmy 9,5/10) i wydaje mi się, że jest to ocena obiektywna. Jak tytuł ten ukaże się np. za 59,90 zł, to naprawdę polecam, ale teraz powinni ją kupić co najwyżej najbardziej zatwardziali fani, tacy jak ja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.