Jump to content

Anomaly Stash Overhaul


Wojownik
 Share

Recommended Posts

Anomaly Stash Overhaul

Nazwa: Anomaly Stash Overhaul
Twórca: Steelhawk28
Podziękowania: Tronex, Tdef, Anomaly team
Data dodania: 
15.01.2020 | Data aktualizacji: 21.01.2020

 

Opis:

Spoiler

Stash Overhaul zmienia mechanikę skrytek w grze, aby ulepszyć zawartość i opłacalność dla nich w środkowej i późnej fazie gry.

Przerobiono system skrytek, aby można było zdobyć zbroje, broń i legalne artefakty ze skrytek, a także zwiększono limity skrytek, aby umożliwić skrytkom pełnienie większej funkcji dzięki poprawkom w zawartości i ich opłacalność w późnej fazie gry po pierwszym zestawie narzędzi.

Pamiętaj, że zawartość skrytki nie zmieni się w przypadku już poznanych/odkrytych skrytek. A aktualizacje balansu będą dotyczyć tylko nowo poznanych lub odkrytych skrytek. (Nieoznaczone skrytki w globalnych spawnach nie zmienią się niezależnie od nowej gry)

 

Instalacja:

Nowa instalacja:
Wypakuj zawartość zip do głównego katalogu instalacyjnego - C:\Stalker Anomaly lub podobnego. Nie powinno być mowy o nadpisaniu. Jeśli masz prośbę o nadpisanie, prawdopodobnie masz zainstalowane dodatki, które będą kolidować z tym dodatkiem.

Aktualizacja z wersji 1.1
Wypakuj zawartość zip do głównego katalogu instalacyjnego - C:\Stalker Anomaly lub podobnego. Nadpisz gdy pojawi się pytanie.

Aktualizacja z V1:
Usuń foldery ze pancerzami i bronią z gamedata\configs\items, pod warunkiem, że jesteś pewien, że jedynym dodatkiem, który zmienia te pliki, był V1 tego moda. Nie są już wymagane od wersji 1.1.

 

Znane problemy:

- Broń w skrytkach będzie w złym stanie, jest to problem, który możliwe, że zostanie naprawiony w późniejszej poprawce/wersji, jeśli ludzie zażądają zmiany.

- Saldo jest w większości pod kontrolą, uważaj na możliwe wyjątki i zgłoś je, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z równowagą.

- Niektóre przedmioty, takie jak wyrzutnie granatów i RPG, nie są zawarte w tej wersji, ponieważ brakuje im prawidłowego kodu potrzebnego do wykorzystania na listach łupów. To kolejny problem, który możliwe, że zostanie rozwiązany później, Ponadto niektóre bronie nie są uwzględnione w tym samym problemie lub w przypadku problemów związanych z dziwną strukturą. (Tylko ręka pełna broni)

 

Link do pobrania:

Spoiler

Moddb: [KLIK]

 

Źródła:

moddb.com

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity