Jump to content

1:1 Ammo Restoration


Pancerniak
 Share

Recommended Posts

1:1 Ammo Restoration

Nazwa: 1:1 Ammo Restoration
Twórca: Servalion
Data dodania: 
27.12.2019

 

Opis:

Spoiler

Ta prosta edycja pozwala na łatwiejsze odnawianie starej i uszkodzonej amunicji do nowych nabojów. Ilość amunicji potrzebnej na kombajn jest teraz taka sama, jaką otrzymujesz, zamiast jej podwójnej lub potrójnej. Po prostu dostajesz to, co dajesz. Jako dodatkowy bonus, ilość części amunicji potrzebnych na kombinację została zmniejszona o 1.

Chociaż niektórzy uważają, że stara i zniszczona amunicja jest niepotrzebnym bałaganem i chcą ją całkowicie usunąć, twórca pragnął innego podejścia, ponieważ ta koncepcja ma sens w Strefie, ale przywrócenie złej amunicji wymaga zaskakująco dużo poświęcenia. DWA pudełka ze starą amunicją? TRZY pudełka z uszkodzoną amunicją? Brzmi jak bzdura. Statystyki amunicji nie są dużo gorsze niż zwykłe pociski. Lepiej strzelać i zająć się konserwacją później. Po prostu dostajesz za mało za to, co w to włożyłeś.

Ostatecznie poprawiono to. Teraz oddajesz taką samą liczbę starych i uszkodzonych nabojów w imadle, ile odzyskujesz w zwykłej amunicji. Koniec ze recyklingiem 45 uszkodzonych nabojów, aby odzyskać tylko 15. Teraz, jeśli odzyskasz 15, oddajesz 15. Jeśli chcesz odzyskasz 10 naboi, oddajesz 10. Niektórzy mogą powiedzieć, że nie każda stara lub uszkodzona gilza byłaby realistyczna. Cóż, to nie jest rzeczywistość, wszyscy wydają się strzelać wystarczająco dobrze, a do tego służą części amunicji.

A skoro o tym mowa, nieco złagodzono wymagania części amunicji dla wszystkich typów amunicji. W rezultacie będziesz w stanie wytwarzać amunicję znacznie łatwiej niż wcześniej, ale nie ZBYT łatwo.

Ten dodatek został stworzony podczas grania w Anomaly Update 4, Hotfix 8. Mimo to, biorąc pod uwagę, że jest to prosta zmiana, to nie powinien on z niczym kolidować.

 

Link do pobrania:

Spoiler

Moddb: [KLIK]

 

Źródła:

moddb.com

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity