Skocz do zawartości

Prosze o połączenie modów.


TheBurlak20

Rekomendowane odpowiedzi

Random Mod jest zajeXXXty ale chciałem jeszcze bardziej se go zmodować wiec dodałem:

Full Upgrades for Armors and Weapons Mod (1.0)

Trader Overhaul (1.0)

BTW: Po dodaniu tych modów, podczas ładowania gry wyskoczył bugtrap wiec wiedziałem ze to nie pójdzie. Więc proszę kogoś doświadczonego żeby zrobił zlepek z tych 3 modów

Jeśli jest to możliwe to chciałbym mieć w CS coś lepszego niż tylko PKM.

W Oblivion Lost jest M134 Minigun, (nigdy go nie znalazłem), ale fajnie by było mieć coś tak potężnego.

Będę bardzo wdzięczny jak ktoś mi pomoże.

p.s Dzieki elvis za pokazanie jak zrobić bieganie w exo bo zamierzałem o to zapytać.

Nie przeklinaj - A115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

chciałem jeszcze bardziej se go zmodowac

Już pobieram mody i zabieram się do roboty.

W Oblivion Lost jest M134 Minigun, (nigdy go nie znalazłem), ale fajnie by było mieć coś tak potężnego.

Nie ma modelu do Clear Sky, więc nie potrafię tego zrobić.

Dzieki elvis za pokazanie jak zrobić bieganie w exo bo o to tez miałem o to zapytać.

Dodać takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało by się. HUD broni jest zupełnie inny, nie znam się na modelach, a co gorsza na animacjach. EDIT: Usuń folder gamedata i zainstaluj na czysto Random Moda, a potem wrzuć to: http://rapidshare.com/files/215067012/gamedata.rar U mnie działa na wersji 1.5.05. Nie wiem jak jest z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem kilka poprawek. Podkreślam, że testowałem tylko na wersji 1.5.05.

http://rapidshare.com/files/215289139/gamedata.rar

Z tego co wyczytałem to nie może otworzyć jakiegoś pliku "up_gr_ab_abakan".

Czy to nie jest ten problem ??

Tak, ale nie jest to plik, lecz sekcja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Kordonie i jak na razie nic się nie sypnęło. Będę informował na bieżąco co i jak.

Tak się zastanawiałem czy nie można było by uploudować tego moda i przekazać go dla przyszłych stalkerów może się komuś przydać. Tu na forum założył bym temat odnośnie tej modyfikacji i nazwał bym go np. Random Mod 2.0 albo coś w tym stylu.

Mam już gotową spakowaną wersje.

OFFTOP:

Wolałbym Cappucino.

OK jak chcesz to niech będzie cappucino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.