Skocz do zawartości

Prosze o połączenie modów.


TheBurlak20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bugtrap powtórzył się jeszcze kilka razy wiec nie zaglądam do handlarza powinności, ale to minus dla moda który tak dobrze się prezentuje.

No i jeszcze jeden Bugtrap straciłem swoja zapisana grę muszę zaczynać od autosave na początku agropromu :-/

LINK: >>Kolejny Bugtrap<<

1. Czyli to jest problem z jakimś skryptem w randomie ??

2. Trudniej to naprawić ??

3. Zająłbyś się tym gdybym bardzo ładnie poprosił ??

4. Może mieć to związek z wersją gry ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Tego pliku nie ma w Random Modzie, a ja go nie modyfikowałem.

Może mieć to związek z wersją gry ??

Jak już napisałem, nie testowałem na innych wersjach. Random Mod jest oficjalnie kompatybilny z 1.5.05, a pozostałe mody z 1.5.04 i poprzednimi. Może się okazać, iż mody te nie są w pełni ze sobą kompatybilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę się wtrącić (nie jestem ekspertem w tej sprawie) to wydaje mi się iż patche wprowadzają wiele nawet mały niezauważalnych zmian i ogólnie trudno je wyłapać i to może być problem nie do przejścia bo nie wiesz raczej co zawiniło a może o być mała pierdołka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym tworzyć aż dwa mody od podstaw, na co nie mam niestety czasu, bo tworzę własnego moda pod SHOC. Będą tam ważniejsze rzeczy, a te są typowo cheaterskie.

przystosowanie moda nie powinno być aż tak trudne

To nie jest robota na 5 minut lub godzinę. Wiele zmian wymagałoby testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię ze chce tego moda jak najszybciej

Mam sporo spraw organizacyjnych na forum, jak i za, ale postaram się to zrobić, nie wcześniej niż za tydzień. Okres ten może się wydłużyć.

Tak BTW to nad jakim modem teraz pracujesz zdradzisz jakieś szczegóły ??

Najpierw będzie to zwykły mod. Taka alfa dla użytkowników. Lepsze tekstury, dźwięki, balans wyposażenia, poprawione efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pisze tutaj bo nie chce zakładać nowego tematu. Chciałbym żeby nie było respawnu u renegatów, bandytów i mutantów. Denerwuje mnie ciągłe oczyszczanie składu na wysypisku. Dało by się zlikwidować resp. tych frakcji i mutantów ?? BTW: Elvis wiem ze jesteś zajęty innymi modyfikacjami ale chciałbym jeszcze zapytać o to co tu wcześniej omawialiśmy w tym temacie. Bo interesuje mnie działająca wersja tego zlepka który miałeś przygotować . Jak idą prace nad tym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robił go Innovation Mod Team,jeśli o tym samym mówimy-kontynuujesz pomysł?

Właśnie dostałem się do teamu i będę pomagał w tworzeniu moda.

Mógłbyś przybliżyć nam co będzie w tych modach

Better Zone to mod dla Najemnika, a Innovation Mod to mod zapoczątkowany przez Missile, coś w stylu Priboi Story lub Oblivion Lost (w produkcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.