Jump to content

Najwięcej zadań pobocznych i walki


Los Bobos
 Share

Recommended Posts

Wita, przechodzę grę drugi raz i mam takie pytanie. Do jakiej frakcji dołączyć żeby mieć najwięcej zadań pobocznych i walk? Wcześniej byłem w Powinności, ale tam dostałem tylko jedno zadanie poboczne i musiałem walczyć sam bo oni nie łaskaw tyłka z bazy ruszyć.

Link to comment
Share on other sites

To miałeś buga takiego jak ja. Jeżeli przechodzisz na czystej wersji spróbuj z Wolnością Oni chyba rzadziej zawodzą, ale na to chyba nie ma sposobu jak ma się skaszanić to się skaszani. Mógłbyś też zainstalować sobie moda np Random mod w nim coś jest podkręcone chyba z woja frakcji i takie zacięcia się nie zdarzają. Poza tym im masz więcej patchy to mniej zadań pobocznych dostajesz to zauważyłem po obserwacji wypowiedzi z forum one coś w nich chyba robią, na podstawkach jest ich masa, a na 08 już dużo mniej. Nie mówie broń Boże żebyś nie instalował patchy ale takie moje zauważenie małe :-P

Link to comment
Share on other sites

Z wojskowymi każdy walczy. Ja ostatnio gram w CS jako najemnik (nie przyłączam się do żadnej frakcji) i ogólnie gra jest niezbyt ciekawa (jak na razie). Najbardziej polecam Wolność - dużo zadań, fajny sprzęt (szczególnie snajperki) i najlepszy klimat. Minusy - ich baza znajduje na peryferiach i trzeba się nieźle nabiegać, ale warto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity