Jump to content

Skład


VooDoo
 Share

Recommended Posts

To tak: Jetem członkiem Samotników i mam za zadanie zniszczyć bandziorów tylko problem w tym ze: 1. Zadanie wyeliminuj wrogów: Skład co mniej więcej 5 min się zmienia na anulowane i z powrotem na aktywne. To tak ma być? 2. Czy te debilne drzwi są kiedykolwiek otwarte? 3. Mam tez za zadanie utrzymać obóz za obozem koncentracyjnym, ale nie ważne jak długo go utrzymuje i tak moi kumple nie racza ruszyć dupsk. Ale nie tak jak miał Dino, widać ze idą ale albo się gdzieś czopną albo idą pół dnia 1 metr. Czy to tak zawsze jest? Z góry dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Nie jak sami nie przyjdą to ich nie ruszysz ciesz się, że w ogóle idą, a może im pomóż coś rozwal po drodze może się gdzieś zaczopowali. A w tamtym poście pisałem żeby najpierw było wsio na zielono oprócz składu i dopiero otem atakować.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie! Czasami muszę wyjść (raczej uciekać) ze Składu i dopiero poza Składem mogę ją wyciągnąć z powrotem.

To jest właśnie jeden z wielu bugów w grze i tylko takimi partyzanckimi metodami można to eliminować. Mnie na przykład w bazie Wolności zastrzelili z tego powodu - nie mogłem wyciągnąć broni.

Link to comment
Share on other sites

No ręce opadają po co zajmujesz im bazę jak nie masz innym warunków spełnionych?? Przecież mówiłem atakuj jak wsio będzie na zielono oprócz zajmij Skład. Jeżeli tak będzie wtedy idziesz zajmujesz w danym momencie masz wszystkie na zielono i zalicza ci questa, czy to takie trudne, przecież już wsio miałeś napisane.

Link to comment
Share on other sites

Stalkerzy zajęli Skład ale nie wiem jak i dlaczego.

Mi się to zdarzyło, jak pomogłem Stalkerom wybić Bandytów koło Pchlego Targu, a potem wszystkie posterunki i na końcu Skład - co prawda dziwnie dużo ich było na Wysypisku.

Jeśli chodzi o respawn - nigdy nie osiągniemy maksymalnego wyniku, nawet jak zajmiemy Skład. Gra generuje Bandytów w Agropromie na wzgórzu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co do składu na wysypisku wolni stalkerzy go zajęli ale gdy pojawili się nowi bandyci wszyscy tak jakby zniknęli prawdopodobnie zostali zabici wiem ze jest mod który wyłącza resp bandytów i innych (nie pamiętam wszystkiego) ale on chyba nie najlepiej działa bo już na nim grałem i jakoś bandyci byli dalej obecni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity