Skocz do zawartości

Skład


Rekomendowane odpowiedzi

To tak: Jetem członkiem Samotników i mam za zadanie zniszczyć bandziorów tylko problem w tym ze: 1. Zadanie wyeliminuj wrogów: Skład co mniej więcej 5 min się zmienia na anulowane i z powrotem na aktywne. To tak ma być? 2. Czy te debilne drzwi są kiedykolwiek otwarte? 3. Mam tez za zadanie utrzymać obóz za obozem koncentracyjnym, ale nie ważne jak długo go utrzymuje i tak moi kumple nie racza ruszyć dupsk. Ale nie tak jak miał Dino, widać ze idą ale albo się gdzieś czopną albo idą pół dnia 1 metr. Czy to tak zawsze jest? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie! Czasami muszę wyjść (raczej uciekać) ze Składu i dopiero poza Składem mogę ją wyciągnąć z powrotem.

To jest właśnie jeden z wielu bugów w grze i tylko takimi partyzanckimi metodami można to eliminować. Mnie na przykład w bazie Wolności zastrzelili z tego powodu - nie mogłem wyciągnąć broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ręce opadają po co zajmujesz im bazę jak nie masz innym warunków spełnionych?? Przecież mówiłem atakuj jak wsio będzie na zielono oprócz zajmij Skład. Jeżeli tak będzie wtedy idziesz zajmujesz w danym momencie masz wszystkie na zielono i zalicza ci questa, czy to takie trudne, przecież już wsio miałeś napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalkerzy zajęli Skład ale nie wiem jak i dlaczego.

Mi się to zdarzyło, jak pomogłem Stalkerom wybić Bandytów koło Pchlego Targu, a potem wszystkie posterunki i na końcu Skład - co prawda dziwnie dużo ich było na Wysypisku.

Jeśli chodzi o respawn - nigdy nie osiągniemy maksymalnego wyniku, nawet jak zajmiemy Skład. Gra generuje Bandytów w Agropromie na wzgórzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do składu na wysypisku wolni stalkerzy go zajęli ale gdy pojawili się nowi bandyci wszyscy tak jakby zniknęli prawdopodobnie zostali zabici wiem ze jest mod który wyłącza resp bandytów i innych (nie pamiętam wszystkiego) ale on chyba nie najlepiej działa bo już na nim grałem i jakoś bandyci byli dalej obecni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.