Skocz do zawartości

Nicki


LordDino

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę wyjaśnić skąd mój nick, mam ksywę Dino, długa historia jak i długo ta łatka się mnie trzyma. Biorąc pod uwagę fakt, że chciałbym się Dino podpisywać np. na forum czy mail czy coś innego, to miało być Dino, ale niestety ktoś bardzo często już taką ksywkę stosuje pomyślałem żeby coś dodać na początek i stąd lord :mrgreen: może mało oryginalne ale za to za często się nie powtarza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę przedstawić historię moich trzech nicków, każdy był po kolei:

-enter32 -to jeszcze z czasów, kiedy pierwszy raz brat zaciągnął mnie na epulsa (jakieś 5 lat temu), nie miałem pomysłu na nick, więc patrzę na klawiaturę, a tam na pierwszy rzut oka rzuca się enter, a 32 to tak sobie, pierwsze 2 cyfry, które rzuciły mi się w oczy, więc je wpisałem

-marcus32 -zna ktoś grę na automaty Metal Slug?? stara gra, ok 3 lata temu (jak nie więcej) brat skombinował wersję na PC (przez emulator jasna sprawa) ,było kilka postaci do wyboru, a na pierwszym planie Marco, a żeby było mroczniej, zacząłem używać marcus32, i tak było do ok 2 miesięcy temu

-najemnik32 -ten nick mam od niedawna, wywodzi się ze stalkera, a frakcja najemników była od zawsze moją ulubioną, więc sprawa jest prosta 8-) , zostało tradycyjne 32 i proszę bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw był Dr. Lubicz dla jaj :lol: później marion5 -> maroon5, a teraz italskyyy. Jest taka kreskówka na 4Fun.tv Generał Italia, stąd gen.italia :lol: później italia, a italskyyy to tylko dodatek ski po amerykańsku żeby było fajnie. Tak poza tym to nigdy nie miałem super pomysłów na nick. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

tak jak Najemnik przedstawię swoje nicki. I niech mnie nie oskarża o kolaborancję z innymi forami bo sam też tu pisze :P

Moje nicki prawie zawsze wywodziły się ze Stalkera. Podczas mojej gry w ShoCa zarejestrowałem się na moje pierwsze forum przybierając nick jednego z moich ulubionych NPC czyli General Woronin z tego nicka korzystam do dzisiaj.

Potem ochrzciłem się na forum Clicka Naznaczonym i tam też jestem znany jako naznaczony. Potem jeszcze (na eufi.org i forum actionum) przybrałem nick Kriegsmarine. Reszta nicków jest stosowana albo raz albo mierne parę razy i szybko o nich zapominam. Tak więc te trzy. I od teraz jeszcze może być Alex Degtaryev od bohatera Zewu Prypeci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.