Jump to content

Pendrives co i jak?


Recommended Posts

Peny dla poszczególnych techników: Technik Czystego nieba -Viper 5 (modyfikacja lufy) -Viper 5 (hamulec wylotowy) -Kurtka (kevlarowa kamizelka kuloodp.)- dostajemy go za zabicie mutantów przed pierwszą emisją na Bagnach. Technik Stalkerów w Kordonie -Chaser 13 (elekroniczny stabilizator). -Chaser 13 (mechanizm pneumatyczny) -AKM 74 2/U (wyważenie mechanizmu)-zdobywamy go od dowódcy wojskowych w bazie we wschodnim Kordonie (Plac Maszynowy) - musimy go sprzątnąć. Limpid (bandyci) -SEVA (kamizelka kuloodporna)-jest w rzeczach Kła po zasadzce w Pchlim Targu. -SEVA (aparat tlenowy)-kupujemy info o schowku od handlarza Bandytów ("Nie boisz się duchów" tak się zaczyna) -SEVA (ekranowanie kombinezonu) Gromow (Powinność) -RP 74 (wyważenie mechanizmu) -RP 74 (hamulec wylotowy) -RP 74 (odprowadzanie gazów) Wujek Jar (Wolność) -SVU (lufy snajperek)-dostajemy go od dowódcy Wolności za wybicie najemników. -SVU (elektroniczny stabilizator)-kupujemy info o schowku od Aszota. Schowek jest blisko bazy Wolności. -SVU (hamulec wylotowy) Technik Stalkerów w Agropromie -SPSA 14 (mechanizm pneumatyczny do strzelb bojowych)- jest w schowku przy przejściu z Agro do Jantaru, info kupujemy od dowódcy wolności. -Black Kite (hamulec wylotowy) -Black Kite (lufy pistoletów) PS. Będę edytował na bieżąco ten tekst, ponieważ nie pamiętam dokładnie gdzie który pen się znajduje i jak go zdobyć. Jeżeli wiecie coś na ten temat piszcie, ale chciałbym, żeby to były tylko sprawdzone i konkretne informacje.

Link to comment
Share on other sites

Oj bystrzak to ty nie jesteś (bez obrazy). Gandzia daje ci info o skrytce z penami obie chyba mówi otwarcie, a na 100% o jednak 2 to skrytka pod krzakiem kolo anomalii tak chyba to opisuje. Na tej mapie masz opisane kto ci daje info o penach i jaki kolor taki mały kolorek w rogu i pokazuje gdzie są one umieszczone.

Link to comment
Share on other sites

Wiem o tym! Chodzi mi o to, że jednego z tych penów o SVU nie dostajesz od Gandzi ale od Aszota. Poza tym większość ludzi, którzy posiadają info o schowkach (handlarze, barmani i inni) często nie mówią co jest w danej skrytce ("Nie mają pojęcia"), więc trzeba wiedzieć dokładnie, którą skrytkę kupić, żeby zdobyć dany pendrive. W przeciwnym razie, gdybyś chciał wykupić wszystkie skrytki od kogokolwiek wydasz kupę kasy i zalejesz się niepotrzebnym towarem. Mapka jest przydatna, ale niekompletna. Co z tego, że wiem, że handlarz Bandziorów ma kilka info o skrytkach z penami? Kupiłem chyba z pięć (za każdym razem mówił, że nie wie co jest w środku) i trafiłem jednego pena od SEVY. Reszta info to szmelc i niepotrzebnie je kupowałem.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie to jest czytelne on jak nie mówi jaka skrytkę to widzisz jej położenie i wystarczy porównać z położeniem skrytki na mapie jak się uprę to Ci udowodnię, że się da. Tylko w weekend mnie nie ma do szkoły jadę w tygodniu jak znajdę czas w pisaniu mgr.

oprę?-oprzeć to się można o bar w knajpie :mrgreen: ,poprawiłem,żeby nasza młodzież złych nawyków nie nabierała,bo się jeszcze nam zacznie opierać i co zrobimy?-bas001

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli on mówi, że skrytka jest koło starego samochodu powiedzmy i na mapie tej masz zaznaczone, że w powiedzmy z tym miejscu jest skrytka to chyba łatwo zakumać która to podpowiedź. P.S. Dzięki Bass każdemu się zdarzy wpadka na ponad 400 postów to i tak nie za wielki odsetek błędów, ale dobrze wiedzieć, że ktoś czuwa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cześć. No , a ja bym się chciał dowiedzieć gdzie mogę znaleźć " Pendrive z danymi na temat hamulca wylotowego do pistoletu maszynowego " . A jeżeli będzie trzeba wykupić tą informację od jakiegoś gościa to napiszcie gdzie go znajdę. Dzięki chłopaki. :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Możecie edytować 1 posta? Peny dla Gromowa 1. 12500 rubli - Za wykonanie zadania dla Pustelnika 2. 7500 rubli - Informacje o nim daje nam albo przywódca Stalkerów w Agro (Oris?) albo Major od strzelnicy. W każdym razie jest on w skrytce w pobliżu tego wzniesienia/doliny naprzeciwko torów za bazą Samotników. 3. 7500 rubli - U Mitaja skrytka za 5000 rubli. Mam nadzieję że pomogłem.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.