Skocz do zawartości

Prośba o moda


Najemnik32

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, wiem jak dodawać mody...wtedy popełniłem mały błąd, odgłosy fajne, tekstury git, gnomus ok, fanta i sprite super, ale po co tyle broni na start? Do mutantów dzisiaj nie doszedłem, bo wbiegłem w anomalie, ale mod jest spoko, mówisz, że będzie jeszcze poprawiony? No to czekam na wersje finalną. Dobra robota, gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co tyle broni na start

Mod zawiera plik testowy, abym mógł przetestować większość broni na miejscu.

fanta i sprite super

Będzie jeszcze Coca-Cola, tylko muszę to jakoś ogarnąć.

mówisz, że będzie jeszcze poprawiony? No to czekam na wersje finalną.

Owszem.

odgłosy fajne

Dodam, że odgłosy broni zostały wycięte z gry Rainbow Six 3, jednej z najbardziej realistycznych gier roku 2004 w kierunku broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym się akurat nie znam, więc na pewno nie, mogę jedynie zhakować domyślne modele. A napoje oczywiście mają swój własny wygląd. Myślałem też o zmianie wyposażenia danych frakcji. Renegaci na przykład mieliby bardzo zniszczoną wersję AK-47 (nowa tekstura + zhakowany model). Co o tym myślisz Najemniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorddino, byłbym wdzięczny, bo ten w takim kapturze jest zajebi...no wiecie jaki :-D A ten w goglach starych też mi się bardziej podoba niż ten nowy.

EDIT:

Tak sobie skaczę po FPSBANANA, i znajduję też Przeźroczyste menu, a także 2 nowe BRONIE na file froncie wykonania gosuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.