Jump to content

Nowy Call of Duty w Wietnamie?


Recommended Posts

Według nieoficjalnych źródeł, seria Call of Duty przejdzie poważną metamorfozę. Activision chce przenieść akcję z czasów II wojny światowej do konfliktu w Wietnamie. To kolejna już poważna zmiana w obrębie tego tytułu po tym, jak Modern Warfare 2 stał się samodzielną serią. Activision uważa, że grę należy "odświeżyć" i dlatego chce nas rzucić w wir walk, jakie toczyły się w latach 1959-1975 w wietnamskiej dżungli. By zbudować tamtejszy klimat, już poszukuje utworów muzycznych z Afryki, Kuby oraz Rosji. Zmiana ta ma rzucić nowe wyzwania zarówno graczom, jak i programistom, którzy pragną stworzyć kolejny świetny tytuł. Być może wkrótce informacja o zmianie teatru działań wojennych zostanie oficjalnie ogłoszona. Nie wiadomo jeszcze kiedy na rynku pojawi się nowy CoD. Miejmy nadzieję, że nowe pomysły programistów z Activision okażą się strzałem w dziesiątkę, a sama gra będzie dłuższa od poprzedniczki.

Link to comment
Share on other sites

Oni raczej dbają o realizm jeśli chodzi o historie. Na pewno nie będzie odbiegać od tej znanej z książek do historii. Jednak w mojej opinii CoD MW 1 jest obecnie najlepsza częścią gry. Mam nadzieje ze popracują trochę nad AI albo najlepiej żeby kupili ja od Monolith Productions, która jest bardzo dobra czego się nie da zaprzeczyć. Oraz klimat musi być taki jak w CoD 2 lub MW on nie pozwalał odejść od komputera :]. Mam też pytanie: wiadomo jaki tytuł będzie nosić nowe dziecko Activision Blizzard?

Bas wiem, że o tym wiesz, ale...

Na początku grudnia 2007 r. ogłoszono fuzję koncernu Vivendi Games, którego częścią jest Blizzard Entertainment z Activision, której rezultatem jest Activision Blizzard.

więc zachowajmy poprawność polityczną :]. Bez obrazy oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Bas wiem, że o tym wiesz, ale...

Cytat:

Na początku grudnia 2007 r. ogłoszono fuzję koncernu Vivendi Games, którego częścią jest Blizzard Entertainment z Activision, której rezultatem jest Activision Blizzard.

więc zachowajmy poprawność polityczną :]. Bez obrazy oczywiście.

Nic o tym nie wiedziałem,podałem tylko suchą informację o grze,nie wiem czemu miałbym być urażony :mrgreen: ...natomiast co do poprawności politycznej to jestem od tego daleki, szczególnie jeśli chodzi o pewną uprzywilejowaną grupę etniczną,ale to jak wiadomo zupełnie inna historia ;-) .
Link to comment
Share on other sites

ale to jednak tak jakby ktoś napisał "Żeczpospolita Polska".

A panie kolego to nie to samo,bo podałeś przykład z błędem ortograficznym,natomiast ja błędu nie popełniłem tylko nie podałem całego członu (bo też i nie wiedziałem,po prostu przekopiowałem news) a jedną część,bo tak to już jest że bardzo często podaje się tylko pierwszy człon firmy-dla przykładu ten sposób jest stosowany np. w kolarstwie zawodowym-podaje się główny i zarazem pierwszy człon nazwy teamu,nie podając innych.Rzeczpospolita-samo to tak,to byłby dobry przykład pomijając człon Polska,zapewne tak to powinno być.Ale to już jak wiadomo problem prof. Miodka i Bralczyka :-D .
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Była II wojna światowa i konflikty zbrojne w czasach współczesnych, a więc przyszedł czas i na Wietnam. Innych pomysłów na chwilę obecną też nie widzę, bo Niemców i islamskich terrorystów mieliśmy okazję już ubić. Japońców ta przyjemność również nie ominęła. Może być ciekawie; dynamiczne akcje szturmowe przeprowadzane w gąszczu drzew, maskowanie, więcej skradania - to jest to. Przynajmniej taką mam wizję.

Link to comment
Share on other sites

Zapewne będzie tam i trochę batalistyki w stylu oczekiwań Filippa23, i trochę działań specjalnych typu Navy Seals-w końcu ta formacja powstała przed wybuchem wojny w Wietnamie i przez 12 lat brała czynny udział w konflikcie.Zresztą każda część miała każdego po trochę a umiejscowienie akcji w Wietnamie aż się prosi o działania specjalne.

Link to comment
Share on other sites

Nie pożałowałbym akcji, jak tej w Prypeci, gdzie na początku musieliśmy się skradać, a na końcu była niezła rozwałka.

Najlepsza misja w CoD ogólnie.

Mnie najbardziej ciekawią te niestandardowe misje. Tak jak ta w Prypeci lub ta w tym samolocie/bombowcu/A-costamcostam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.