Skocz do zawartości

Nowy Call of Duty w Wietnamie?


Rekomendowane odpowiedzi

Według nieoficjalnych źródeł, seria Call of Duty przejdzie poważną metamorfozę. Activision chce przenieść akcję z czasów II wojny światowej do konfliktu w Wietnamie. To kolejna już poważna zmiana w obrębie tego tytułu po tym, jak Modern Warfare 2 stał się samodzielną serią. Activision uważa, że grę należy "odświeżyć" i dlatego chce nas rzucić w wir walk, jakie toczyły się w latach 1959-1975 w wietnamskiej dżungli. By zbudować tamtejszy klimat, już poszukuje utworów muzycznych z Afryki, Kuby oraz Rosji. Zmiana ta ma rzucić nowe wyzwania zarówno graczom, jak i programistom, którzy pragną stworzyć kolejny świetny tytuł. Być może wkrótce informacja o zmianie teatru działań wojennych zostanie oficjalnie ogłoszona. Nie wiadomo jeszcze kiedy na rynku pojawi się nowy CoD. Miejmy nadzieję, że nowe pomysły programistów z Activision okażą się strzałem w dziesiątkę, a sama gra będzie dłuższa od poprzedniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni raczej dbają o realizm jeśli chodzi o historie. Na pewno nie będzie odbiegać od tej znanej z książek do historii. Jednak w mojej opinii CoD MW 1 jest obecnie najlepsza częścią gry. Mam nadzieje ze popracują trochę nad AI albo najlepiej żeby kupili ja od Monolith Productions, która jest bardzo dobra czego się nie da zaprzeczyć. Oraz klimat musi być taki jak w CoD 2 lub MW on nie pozwalał odejść od komputera :]. Mam też pytanie: wiadomo jaki tytuł będzie nosić nowe dziecko Activision Blizzard?

Bas wiem, że o tym wiesz, ale...

Na początku grudnia 2007 r. ogłoszono fuzję koncernu Vivendi Games, którego częścią jest Blizzard Entertainment z Activision, której rezultatem jest Activision Blizzard.

więc zachowajmy poprawność polityczną :]. Bez obrazy oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas wiem, że o tym wiesz, ale...

Cytat:

Na początku grudnia 2007 r. ogłoszono fuzję koncernu Vivendi Games, którego częścią jest Blizzard Entertainment z Activision, której rezultatem jest Activision Blizzard.

więc zachowajmy poprawność polityczną :]. Bez obrazy oczywiście.

Nic o tym nie wiedziałem,podałem tylko suchą informację o grze,nie wiem czemu miałbym być urażony :mrgreen: ...natomiast co do poprawności politycznej to jestem od tego daleki, szczególnie jeśli chodzi o pewną uprzywilejowaną grupę etniczną,ale to jak wiadomo zupełnie inna historia ;-) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jednak tak jakby ktoś napisał "Żeczpospolita Polska".

A panie kolego to nie to samo,bo podałeś przykład z błędem ortograficznym,natomiast ja błędu nie popełniłem tylko nie podałem całego członu (bo też i nie wiedziałem,po prostu przekopiowałem news) a jedną część,bo tak to już jest że bardzo często podaje się tylko pierwszy człon firmy-dla przykładu ten sposób jest stosowany np. w kolarstwie zawodowym-podaje się główny i zarazem pierwszy człon nazwy teamu,nie podając innych.Rzeczpospolita-samo to tak,to byłby dobry przykład pomijając człon Polska,zapewne tak to powinno być.Ale to już jak wiadomo problem prof. Miodka i Bralczyka :-D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Była II wojna światowa i konflikty zbrojne w czasach współczesnych, a więc przyszedł czas i na Wietnam. Innych pomysłów na chwilę obecną też nie widzę, bo Niemców i islamskich terrorystów mieliśmy okazję już ubić. Japońców ta przyjemność również nie ominęła. Może być ciekawie; dynamiczne akcje szturmowe przeprowadzane w gąszczu drzew, maskowanie, więcej skradania - to jest to. Przynajmniej taką mam wizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będzie tam i trochę batalistyki w stylu oczekiwań Filippa23, i trochę działań specjalnych typu Navy Seals-w końcu ta formacja powstała przed wybuchem wojny w Wietnamie i przez 12 lat brała czynny udział w konflikcie.Zresztą każda część miała każdego po trochę a umiejscowienie akcji w Wietnamie aż się prosi o działania specjalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.