Jump to content

Nasza klasa


Los Bobos

Recommended Posts

Co sądzicie o portalu "Nasza-klasa"? Czy macie tam konta? Ja osobiście sądzę że jest to fajna stronka, ale trochę zeszła na psy. Kiedyś to była strona na której odnajdywały się osoby z danych lat , a teraz prawie każda młoda osoba ma tam konto które służy do wstawiania zdjęć i dawania prezentów. Chcecie to możecie podać linki do swoich profilów :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam za głupotę udzielania swoich danych osobą całkiem nie znanym.

Nie musisz podawać. Poza tym, NK służy do zrzeszania ludzi, którzy kiedyś chodzili do szkół razem, bla, bla, bla - gówno prawda! Teraz to nawet osoby młodsze niż ja tam są... Aha - nikt Cię nie zmusza, by mieć tam konto. Nie chcesz - to nie. Konto mam.

Link to comment
Share on other sites

Mi przeszkadza jedynie system oceny zdjęć. W portalu Nasza-Klasa.pl umieszczane są najczęściej zdjęcia osobiste i system ten nie powinien służyć do oceny wyglądu. Gdybym to ja prowadził owy portal, to również wprowadziłbym elementy komercyjne. Utrzymanie takiego portalu to wiedząc z doświadczenia, bardzo dużo koszt i twórcom potrzebne są odpowiednie fundusze, by móc go dalej prowadzić i wprowadzać nowe możliwości. Ale im więcej jest ulepszeń, tym portal staje się według mnie gorszy. Widać, że twórcom skończyły się pomysły na rodzaje prezentów i wrzucili jakieś bezsensowne badziewia.

Link to comment
Share on other sites

W portalu Nasza-Klasa.pl umieszczane są najczęściej zdjęcia osobiste i system ten nie powinien służyć do oceny wyglądu.

Chyba to kogoś sprawa, jaką da ocenę, nie uważasz? Mozę ocenia tło, i w ogóle? Nie wyciągajmy pochopnych wniosków, każdy poza tym może wystawić taką ocenę, jaką chce. Aha - zdałem sobie właśnie teraz z tego sprawę - przecież wygląd - to wszystko, co jest na zdjęciu. Ładny kwiatek, działka, i inne rzeczy, a charakteru nie zobaczysz, więc?

Link to comment
Share on other sites

A zastanawialiście się po co właściwie stworzono system oceny zdjęć? To kolejny element komercyjny (patrz: Super Zdjęcie; za wszystkim coś się kryje). Jeszcze trochę, a niedługo większość elementów na stronie będzie dostępna po dokonaniu płatności, albo tak jak teraz - w pewnym sensie komercyjna. Nasza-Klasa.pl staje się farmą reklam i zbędnego syfu. Takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.