Skocz do zawartości

Nasza klasa


Los Bobos

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o portalu "Nasza-klasa"? Czy macie tam konta? Ja osobiście sądzę że jest to fajna stronka, ale trochę zeszła na psy. Kiedyś to była strona na której odnajdywały się osoby z danych lat , a teraz prawie każda młoda osoba ma tam konto które służy do wstawiania zdjęć i dawania prezentów. Chcecie to możecie podać linki do swoich profilów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam za głupotę udzielania swoich danych osobą całkiem nie znanym.

Nie musisz podawać. Poza tym, NK służy do zrzeszania ludzi, którzy kiedyś chodzili do szkół razem, bla, bla, bla - gówno prawda! Teraz to nawet osoby młodsze niż ja tam są... Aha - nikt Cię nie zmusza, by mieć tam konto. Nie chcesz - to nie. Konto mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przeszkadza jedynie system oceny zdjęć. W portalu Nasza-Klasa.pl umieszczane są najczęściej zdjęcia osobiste i system ten nie powinien służyć do oceny wyglądu. Gdybym to ja prowadził owy portal, to również wprowadziłbym elementy komercyjne. Utrzymanie takiego portalu to wiedząc z doświadczenia, bardzo dużo koszt i twórcom potrzebne są odpowiednie fundusze, by móc go dalej prowadzić i wprowadzać nowe możliwości. Ale im więcej jest ulepszeń, tym portal staje się według mnie gorszy. Widać, że twórcom skończyły się pomysły na rodzaje prezentów i wrzucili jakieś bezsensowne badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W portalu Nasza-Klasa.pl umieszczane są najczęściej zdjęcia osobiste i system ten nie powinien służyć do oceny wyglądu.

Chyba to kogoś sprawa, jaką da ocenę, nie uważasz? Mozę ocenia tło, i w ogóle? Nie wyciągajmy pochopnych wniosków, każdy poza tym może wystawić taką ocenę, jaką chce. Aha - zdałem sobie właśnie teraz z tego sprawę - przecież wygląd - to wszystko, co jest na zdjęciu. Ładny kwiatek, działka, i inne rzeczy, a charakteru nie zobaczysz, więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zastanawialiście się po co właściwie stworzono system oceny zdjęć? To kolejny element komercyjny (patrz: Super Zdjęcie; za wszystkim coś się kryje). Jeszcze trochę, a niedługo większość elementów na stronie będzie dostępna po dokonaniu płatności, albo tak jak teraz - w pewnym sensie komercyjna. Nasza-Klasa.pl staje się farmą reklam i zbędnego syfu. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.