Skocz do zawartości

Jak zainstalowac oblivion lost.


Rekomendowane odpowiedzi

Poprawka:

Znajdź linijkę:

$game_data$   		= false|	false|

Zamień ją na:

$game_data$   		= false|	true|

Skontaktowałem się z BLOOD_STALKEREM w tej sprawie i niestety rosyjska wersja gry uniemożliwiła mu jej uruchomienie. Rozwiązałem pewien problem związany z intrem, ale nie wiem, czy BLOOD_STALKER się z tym w końcu uporał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl/gamedata z OL 2.2 + arsenał + new equpnemt[w gamedata'cie](nie pamiętam jak się to pisało) $app_data_root$=true|false|C:\|Documents and Settings\All Users\Dokumenty\STALKER-SHOC\ $game_data$ = false| true| $fs_root$| gamedata\ $game_ai$ = true| false| $game_data$| ai\ $game_spawn$ = true| false| $game_data$| spawns\ $game_anims$ = true| true| $game_data$| anims\ $game_levels$ = true| false| $game_data$| levels\ $game_meshes$ = true| true| $game_data$| meshes\ $game_dm$ = true| true| $game_data$| meshes\ $game_shaders$ = true| true| $game_data$| shaders\ $game_sounds$ = true| true| $game_data$| sounds\ $game_textures$ = true| true| $game_data$| textures\ $game_scripts$ = true| false| $game_data$| scripts\ $game_config$ = true| false| $game_data$| config\ $level$ = false| false| $game_levels$ $game_saves$ = true| false| $app_data_root$| savedgames\ $logs$ = true| false| $app_data_root$| logs\ $screenshots$ = true| false| $app_data_root$| screenshots\ $downloads$ = false| false| $app_data_root$| downloads\ $mod_dir$ = false | false | $fs_root$ | mods\ Tak wygląda fsgame. A i tak mam bugtrapa przy włączanie ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja widzę, że Ty próbujesz zainstalować Arsenal Moda z Oblivion Lostem. W paczce masz instrukcję (pamiętam, bo Provokator kiedyś też miał ten problem). Podeślij mi ją, a ja wytłumaczę Ci co trzeba zrobić. EDIT: Wszystkie mody znajdują się w poszczególnych folderach (mają charakterystyczną nazwę). 1. Zainstaluj Oblivion Losta 2. Zainstaluj Arsenal Moda 3. Skopiuj folder gamedata i podmień pliki, jeśli to konieczne 4. Skopiuj folder gamedata z katalogu new equippment i podmień pliki Foldery gamedata kopiujesz do katalogu z grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim patchu instalujesz bo nie na wszystkich będzie działał,ten mod powinien działać na patchu 05,natomiast sam OL ze spolszczeniem stabilnie działa na 04...tak przynajmniej było w moim wypadku...Jeśli nie dasz rady zainstalować tego moda to spróbuj Priboia-jak dla mnie najlepszy mod,zmieniający w zasadzie wszystko w grze...jesteś żołnierzem a nie stalkerem...a reszt dowiesz się jak zainstalujesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.