Skocz do zawartości

Stalker Anomaly 1.5.1 - jak przywrócić oryginalne ikony w ekwipunku?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie 🙂

Nie potrafię tworzyć modyfikacji. Szukam jedynie rozwiązania, plików, podpowiedzi. Mam nadzieję, że to dobry dział.

 

Gram w Stalker Anomaly 1.5.1. Ostatnio dodałem do tej gry moda "Anomaly HD Models Addon [1.5.1] 07.11 update". Działa świetnie i znacznie poprawia jakość kombinezonów u postaci, jednak też zmienia ikony w ekwipunku. Próbowałem tak grać, ale to jest dla mnie niestety nie do przeskoczenia. Kombinezon Nosorog nie wygląda jak Nosorog, inne kombinezony tak samo wyglądają inaczej. Za bardzo przyzwyczaiłem się do starych ikon i u handlarza lub gdy znajdę nowy kombinezon czuję się zdezorientowany. Chcę odzyskać stare ikony w ekwipunku, jednocześnie nie usuwając całej modyfikacji.

 

Grzebałem w plikach moda i usunąłem pliczek "ui_icon_equipment.dds" z lokalizacji:

S.T.A.L.K.E.R. Anomaly 1.5.1.2 [PL] [PORTABLE]\gamedata\textures\ui

 

Udało się, ikony powróciły do pierwotnej postaci. Pancerze wyglądają normalnie. Jest tylko jeden problem. U handlarza "Lekki płaszcz" wyświetla się źle ...a właściwie to nie wyświetla się wcale 😆
 

1463969103_S-T-A-L-K-E-R--Anomaly(brakLekkiegopaszczu).thumb.jpg.2f4ed91cfc989f5bfd1a96f73d0ca256.jpg

Wiecie jak to naprawić?

Może wystarczy gdzieś dodać jakiś pliczek?

Jeśli nie da się przywrócić oryginalnego wyglądu tego kombinezonu, to ostatecznie przełknę podmiankę na wizualnie inny (np z jakiegoś moda), byleby reszta wyglądała jak teraz.

 

EDIT: Właściwie teraz wchodząc do trybu debugowania zauważyłem, że nie wyświetlają się też kombinezony:

Lekki płaszcz
Lekki płaszcz Wolności
Czarny płaszcz
Kombinezon wojskowy
Kombinezon Tropiciel Najemników

 

Pozdrowienia.

Edytowane przez Gruby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.