Skocz do zawartości

Battlefield:Heros


VooDoo

Rekomendowane odpowiedzi

Instrukcja jak zacząć grać!

Dla wszystkich tych którym się nie chce tłumaczyć lub nie umieją:

1. Zalogować się lub zarejestrować na podnej wyżej stronie. To będzie użytkownik dla WSZYSTKICH gier produkcji EA. Jeśli się na ich stornie logowaliście właśnie tego użytkowinika możecie użyć.

The Battlefield Heroes Updater should be starting your game soon. If you need to, follow the instructions below (Firefox and IE only) to install the Heroes Launcher Plugin.

Battlefield Heroes Updater(Aktualizator Battlefield Heros) powinien zacząć twoją grę wkrótce. Jeśli potrzebujesz podążaj za instrukcją poniżej (Tylko Firefox lub Internet Explorer), żeby zainstalować Heroes Launcher Plugin(BF:Heros'owy starter pluginów).

Firefox(nie używam IE więc nie będę mówił co w nim zrobić żeby nie wprowadzić w błąd)

2. Na stronie(link wyżej) powinno się nam pojawić w miejscu otwarcia nowych kart zapytanie czy pozwalamy na zainstalowanie klocka(?) na naszym komputerze. Klikamy zezwól. Nie trzeb się martwić o wirusy.

3. Po zainstalowaniu klikamy "restartuj FireFox'a". Wszystkie karty zostaną przywrócone, a FF się sam ponownie włączy.

4. Wyskoczy nam na tej stronie(link na samej górze) jak język preferujemy. Domyślnie jest to angielski. Po wybraniu klikamy "OK". Nie wiem czy jeśli się zmieni język cała gra też będzie w tym języku.

5. Teraz będzie najgorsza cześć. Gra (mi) ściąga się długo. Najlepiej zostawić sobie to na noc.

Jak grać

Wchodzimy na tę stronie. Legujemy się, jeśli nie zrobiliśmy wcześniej postaci teraz należy kliknąć przycisk "Create a Hero"(stwórz bohatera).

Tego nie będę tłumaczył z lenistwa i braku większego powodu gdyż to jest dziecinnie proste. Klikamy po kolej na zakładki i wybieramy.

O grze

To gra stworzona/sponsorowana przez EA. Jest darmowa. Przynajmniej jest główny fragment. Tak jest dosyć "komercyjna", lecz bardzo wciąga i da się grać bez problemów bez wydatku prawdziwej kasy. Sama gra nie jest skomplikowana. Są 3 klasy:

Commando - snajper i szpieg.

Soldier - zwykły(ale nie słaby) żołnierz.

Gunner - czołg na 2 nogach.

Narodowości są 2 Royal(królewska?) i National(narodowa?). Niby gra jets wersją BETA, ale ma numerek 1.xxxx. Nie zauważyłem żadnego buga.

Sama gra polega na... nie będę się rozpisywał macie

trailer. Nie wszytko co jest w trailerze jest w grze. Pojazdy, klasy, ubrania(poniekąd) mapy, lecz nie ma na przykład trybu opanowania Europy(może jest, ale ja go nie widziałem :/)

Mam nadzieję że pomogłem, lub co ważniejsze zachęciłem do tej gry. Proszę się nie zrażać tym że nie można wejść na serwer, po prostu gra szuka serwera odpowiedniego do naszego poziomu i szybkości internetu :]. Tak więc Good Luck and Go to Win the War Soldier!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.