Skocz do zawartości

Opuszczony szpital.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w lokacji Opuszczony Szpital i nie wiem co dalej robić . Nagle pojawia się helikopter i nie wiem co dalej robić . Raz rozwaliłem helikopter i wyszło tylu ludzi , że nie miałem szans przeżyć , a drugi raz biegałem po całym tym szpitalu i próbowałem znaleźć jakieś przejście , ale nic nie znalazłem . Pomóżcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwalisz helikopter to najlepiej się gdzieś ukryj Czyste Niebo i tak da sobie radę.

Nie prawda CN pojawi się dopiero kiedy zlikwidujesz pewną ilość przeciwników i będziesz stał w odpowiednim miejscy. Tj. w takim nie zadaszonym miejscu w którym na końcu za 2 górkami jest ckm, owszem Oni zlikwidują część wojska z ckmem włącznie ale nie zaczną jeżeli im nie pomożesz poza tym przeciwnicy cie zgniotą liczebnie jeżeli ich nie będziesz sukcesywnie likwidował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po drugie gdzie można wogóle zdobyc RPG. :(

RPG jest w schowku na magazynach wojskowych w bazie wojskowych gdzie jest ta antena przez którą nadajemy współrzędne zaginonym stalkerom(misja od leśnika).Schowek jest mniejwięcej na środku tej bazy-jest to skrzynia obok starego pojazdu opancerzonego.To jedyne miejsce w którym znalazłem RPG.Nie polecam go jednak bo jest strasznie ciężkie i nie nadaje sie do zony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.