Jump to content

Opuszczony szpital.


Recommended Posts

Witam. Jestem w lokacji Opuszczony Szpital i nie wiem co dalej robić . Nagle pojawia się helikopter i nie wiem co dalej robić . Raz rozwaliłem helikopter i wyszło tylu ludzi , że nie miałem szans przeżyć , a drugi raz biegałem po całym tym szpitalu i próbowałem znaleźć jakieś przejście , ale nic nie znalazłem . Pomóżcie .

Link to comment
Share on other sites

Jak rozwalisz helikopter to najlepiej się gdzieś ukryj Czyste Niebo i tak da sobie radę.

Nie prawda CN pojawi się dopiero kiedy zlikwidujesz pewną ilość przeciwników i będziesz stał w odpowiednim miejscy. Tj. w takim nie zadaszonym miejscu w którym na końcu za 2 górkami jest ckm, owszem Oni zlikwidują część wojska z ckmem włącznie ale nie zaczną jeżeli im nie pomożesz poza tym przeciwnicy cie zgniotą liczebnie jeżeli ich nie będziesz sukcesywnie likwidował.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Po drugie gdzie można wogóle zdobyc RPG. :(

RPG jest w schowku na magazynach wojskowych w bazie wojskowych gdzie jest ta antena przez którą nadajemy współrzędne zaginonym stalkerom(misja od leśnika).Schowek jest mniejwięcej na środku tej bazy-jest to skrzynia obok starego pojazdu opancerzonego.To jedyne miejsce w którym znalazłem RPG.Nie polecam go jednak bo jest strasznie ciężkie i nie nadaje sie do zony.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.