Jump to content

MROCZNI STALKERZY


Recommended Posts

Słyszeliście że inni stalkerzy gadają czasem o jakiś mrocznych stalkerach,Handlarz wolności opowiadał że jakiś koleś spał w głębi zony coś mu się śniło potem go coś zaatakowało a potem przeżył.I że od tej pory zwariował i że widzi jakiś Mrocznych stalkerów co chwile. A co najciekawsze w Soc w modzie SRP są stalkerzy o nazwie DARK STALKER. Czy wy też słyszeliście coś o nich?

Link to comment
Share on other sites

Mroczni Stalkerzy to członkowie frakcji "Grzech", która miała być w grze, ale została usunięta, zresztą jak wiele innych rzeczy. Na pozór wyglądają jak zwykli bandyci w długich płaszczach, w rzeczywistości jest to uzombifikowana grupa stalkerów, która atakuje każdego, bez względu na przynależność do którejś z frakcji.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Frakcja miała być, ale pewnie na beta- testach im się nie spodobało i frakcję wycięli po prostu. A to, że stalkerzy rozmawiają o nich, to pewnie zaniedbanie. Zapomnieli wyciąć tego i tyle. A jak nie wycięli to pewnie chcieli dodać klimatu... Nigdy nie wiadomo ;)

Link to comment
Share on other sites

Dwóch frakcji zabrakło: Grzech- czyli ci stalkerzy, którzy pojawiają się w opowiadaniach. Zombifikowani w innych strojach. Dzień Sądu- ci się nie pojawili, bo Duch, albo Strielok (nie pamiętam za dobrze, w poprzednim poście nie byłem pewny) rozwalił ich przywódcę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.