Jump to content

Odnalezienie Głuszca


VooDoo

Recommended Posts

Witam! Mam za zadanie odnaleźć Głuszcza przy Portowych Dźwigach. Dochodzę do miejsca jednak nie mogę go znaleźć. Czy mógłby mi ktoś z was wskazać jego lokalizacje? Ew. miejsce w których zadanie posuwa się do przodu? Jeszcze mógłby mi ktoś wskazać miejsce jakieśkolwiek skrzynki z narzędziami? Chciałbym zobaczyć co i jak z nimi. Pozdrawiam VD!

Link to comment
Share on other sites

Przy dźwigach jest pewne pomieszczenie, w którym przebywa Głuszec. Niestety jest martwy i w dodatku jakiś stalker-kanibal coś przy nim majstruje. Oczywiście musisz zabić ludożercę. Aktualnie nie dysponuję mapą.

Jeszcze mógłby mi ktoś wskazać miejsce jakieśkolwiek skrzynki z narzędziami?

Jeden temat = jeden wątek. Jedną z nich można znaleźć w bazie najemników w pierwszej lokacji - z tym że dokładnie nie pamiętam czy to była skrzynka z narzędziami.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha...Ludożerca, to medyk z Zatonu, nie trzeba go zabijać, tylko z nim pogadać, po całym dialogu sam sobie strzeli w głowę, a w dialogu wszystko wyjaśni, zrypałeś sprawę zabijając go. Właśnie w dialogu wyjaśnione jest, że nie zjada ludzi, tylko wypija z nich krew, o co osądzono pijawki. Związana jest z tym jakaś tam choroba. Wczytaj grę i z nim pogadaj. Wszystko ci wyjaśni, a potem popatrzysz, jak strzela sobie w głowę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nie wiem czy scena samobójstwa Wstrząsa jest taka fajna, mi się np trochę szkoda kolesia zrobiło. Gość nie zareagował jak Noe gdy otwieramy dzwi do jego Starej barki wita nas ołowiem ja na początku Noego "przez przypadek zastrzeliłem" potem dopiero wiedziałem ze gościa nie trzeba zabijać wystarczy się schować za drzwiami gdy strzeli wtedy wchodzimy do środka. Sadze czy zabijemy go sami po rozmowie czy sam się zabije to nie ma specjalnie znaczenia ważne żeby z nim porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.