Skocz do zawartości

Warsztat testowy przedmiotu 62


aen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z jednym questem chodzi o rozwiązanie zagadki działka gaussa szukam dokumentów konstrukcyjnych na jego temat i za bardzo nie wiem gdzie ich szukać gra pokazuje mi strzałką gdzie mam iść ale jedyne gdzie docieram to pomieszczenie gdzie wyraźnie coś było testowane po środku wagon a przednim kwadratowy otwór w ścianie przez który coś widać zamieszczam screena http://img708.imageshack.us/img708/5888/ssmania120409192254zato.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz po drabinie masz lacznik z druga strona na ktorym jest eliminator i amunicja. Jak przejdziesz na druga strone idz w kierunku tej dziury i zejdz na szyb wentylacyjny prawie przy samej scianie i w nim jest dziura. Jak zejdziesz na dol masz dokumenty i duzego gaussa, ktorego widac przez dziure z dolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim ale już dawno mam ten quest zaliczony, ale oczywiście eliminatora nie wziąłem nie zauważyłem go :roll: nie trudno się domyślić ze trzeba przez szyb wentylacyjny jakoś się do środka dostać, a ja z przyzwyczajenia szukałem drzwi. Wiecie może o co chodzi z tym questem o którym mówi stalker który wcześniej siedział u naukowców nie chodzi tu o Sokołowa że najemnicy chcieli mu dać sporo kasy żeby ich do Prypeci zaprowadził, ale gość wyczuł że po wszystkim jak ich zaprowadzi to oni i tak go nie puszczą wolno nie kryli się z tym i że niby na dziedzińcu ma być jakaś transakcja, pytam bo quest nie był dodany w dzienniku misji, a wydał mi się ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trudno się domyślić ze trzeba przez szyb wentylacyjny jakoś się do środka dostać, a ja z przyzwyczajenia szukałem drzwi.

Ja tez, nawet chcialem juz pisac na forum gdzie te drzwi, takie przyzwyczajenie do nowych gier [nie to co w half-life 1 :mrgreen: ]

Wiecie może o co chodzi z tym questem o którym mówi stalker który wcześniej siedział u naukowców nie chodzi tu o Sokołowa że najemnicy chcieli mu dać sporo kasy żeby ich do Prypeci zaprowadził, ale gość wyczuł że po wszystkim jak ich zaprowadzi to oni i tak go nie puszczą wolno nie kryli się z tym i że niby na dziedzińcu ma być jakaś transakcja, pytam bo quest nie był dodany w dzienniku misji, a wydał mi się ciekawy

O ktorego goscia ci chodzi. Zrobilem chyba wszystkie questy z naukowcami ale czegos takiego nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem chodziło o quest "Jeden strzał" a gość który to mówił jest pośrednikiem przewodnika w Prypeci(stoi oparty o ścianę zaraz przy wejściu do budynku pralni) powiedział to po powrocie do bazy jak skończyłem questa od dowódcy wojskowych, który zlecił mi sprawdzenie co się dzieje z wartownikiem którego PDA podaje sygnał, a on sam przez radio nie odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.