Skocz do zawartości

Poszukuję broni na daleki dystans.


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

To tak wintara można znaleźć w magazynach, ale i gdzieś indziej, ale trzeba mieć szczęście otóż w jak jesteśmy na początku labolatorium w Jantarze to jest taka winda, a obok windy jest drabinak i schodzi się w dół i tak dalej. Ta skrytka jest na jednym z pięter windy w rogu. Jeżeli ma się tę skrytkę zaznaczoną na mapie to trzeba obszukać dookoła windy i się znajdzie. Skrytka ma wygląd rozdzielni elektrycznej. Oczywiście ja miałem szczęście i ją zdobyłem. Co do skróconych wersji SWD to są w bazie wolności. A dokładnie to mają je snajperzy, którzy stoją na wieżach, a wież jest ok 4-5. A także ma ją stalker z wolności Max-taki gościu, który prowadzi nas do boju na powinność niedaleko obozu wolności. Przy odrobinie szczęście zginie, a my mozemy wziąść jego broń. Skrócone wersje SWD są także w Czerwonym Lesie, mają je monoliciarze, którzy stoją na wieżyczkach. Nieskrócone SWD jest też w Czerwonym Lesie, trzeba przeszukiwać zwłoki monoliciarzy snajperów i czasami zanjduje się skrócone SWD, a czasami pełna wersja SWD. Osobiście wole wybrać wintara, bo jest bardzo celny (jednak, z powodu małej prędkości początkowej pocisk szybko opada więc , żeby mierzyć na dalsze odległości trzeba podnosić broń do góry) i o wiele więcej jest do niego amunicji niż do SWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba rozwalić pudło na poddaszu dopiero po tym broń leży piętro niżej.

Jeśli masz na myśli magazyny,to nie nie potrzeba rozwalać niczego,broń leży normalnie na podłodze,chyba że myślisz o innym miejscu...idąc do siedziby Wolności wchodząc główną bramą mijasz most i za mostem stoją 2 podłużne budynki po lewej stronie...w drugim leży snajperka na końcu pomieszczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w X16 nie miałem skrytki oznaczonej

Nic na to nie poradzi , jest na to jedna rada, ale skuteczności nie potwierdzam , żeby jak najwięcej zabijać rożnych bandytów i innych stalkerów do nas wrogo nastawionych. Wtedy jest więcej PDA, a jak więcej PDA to więcej skrytek. Ja pamiętam wykonywałem każdą misję i rozwalałem każdego bandytę , wojskowego i zombiaka i naprawdę dużo i ch uśmierciłem.

A co do vintara w magazynach wojskowych to jest , że jak się pierwszy raz wiejdzie w lokacje i do bazy Wolności to vintar leży na dachu w tej skrzynce , ale jak się kilka razy wejdzie do bazy to lezy już na podłodze bez konieczności wchodzenia na dach. Właśnie w taki sposób go odkryłem , bo przeszukiwałem budynki i leżał niewinnie na ziemi, więc go wziąłem.

Wintorieza mają goście z "Wolności", którzy mają swoją bazę w Magazynach Wojskowych.

IceMan gdzie Ty widziałeś tych gości, bo ja całą bazę przeszukałem i widziałem prawie każdego z Wolności i nikt nie miał vintara. Może masz inną wersje, albo jakiegoś moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do vintara w magazynach wojskowych to jest , że jak się pierwszy raz wiejdzie w lokacje i do bazy Wolności to vintar leży na dachu w tej skrzynce , ale jak się kilka razy wejdzie do bazy to lezy już na podłodze bez konieczności wchodzenia na dach. Właśnie w taki sposób go odkryłem , bo przeszukiwałem budynki i leżał niewinnie na ziemi, więc go wziąłem.

Niekoniecznie...ja pamiętam jak grałem i wiedząc gdzie jest po wejściu do bazy za pierwszym razem od razu szedłem do tego budynku i zawsze leżał na ziemi,nie musiałem wchodzić kilkakrotnie żeby się pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.