Skocz do zawartości

Zbadaj miejsce ewakuacji B28


Mati1012

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...może nie dokładnie ja przeszukałem...znalazłem tam kilka dokumentów..ale może tam coś jeszcze jest...no nic będę szukał...

[ Dodano: Wto 19 Sty, 2010 ]

jak ktoś wie gdzie są wszystkie dokumenty w fabryce to niech da znac...

[ Dodano: Wto 19 Sty, 2010 ]

A zapytam jeszcze czy dobrze postąpiłem sprzedając znalezione dokumenty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jeszcze będę kombinował a jak mi się nie uda to wyśle Tobie save'a znalazłem na necie tez fajne map każdej lokacji ale skupiłem się tylko na fabryce żeby sobie dalszej zabawy nie psuc...dam znac potem co i jak....

[ Dodano: Sro 20 Sty, 2010 ]

Dzięki za pomoc co się okazało przeoczyłem jeden dokument w fabryce już dostałem się do Prypeci...Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Ja jednak mam all doc , wskaźnik pokazuje i nitrogen npc to talk ale kiedy z znim 'rozmawiam' nie ma tam absolutnie nic poza "cześć" xDD

Tak więc prosiłbym o save z tunelu do prypeci albo z samiutkiego poczatku prypeci [ mam już all mijse za sobą schowki i proszę o to z ciężkim sercem XDDD ].

pzdr

[ Dodano: Pią 05 Lut, 2010 ]

Witam

Ja jednak mam all doc , wskaźnik pokazuje i nitrogen npc to talk ale kiedy z znim 'rozmawiam' nie ma tam absolutnie nic poza "cześć" xDD

Tak więc prosiłbym o save z tunelu do prypeci albo z samiutkiego poczatku prypeci [ mam już all mijse za sobą schowki i proszę o to z ciężkim sercem XDDD ].

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.