Jump to content

Jak spotkać Sępa w S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci ?


Recommended Posts

Siema! Dzisiaj pomyślałem , że odwiedzię S.T.A.L.K.E.R.A. Zew Prypeci w jednym celu . Oczywiście spotkać Sępa. Już mówię co się stało , ale najpierw instrukcja :

  1. Na początku gry przyjąć od Sułtana zadanie "Atak", ale nic nie robić. W razie potrzeby można ostrzec Brodacza, Głuszcza lub Spartakusa, ale odmówić pomocy. Trzeba poczekać, aż zadanie zostanie anulowane następnego dnia rano.
  2. Teraz należy udać się do Sowy. Zaproponuje on pilnowanie jednego handlarza podczas transakcji. Trzeba wyrazić zgodę. Rozpoczyna się zadanie "Transakcja".
  3. W leśniczówce jest handlarz - to Morgan. Gdy Samotnicy atakują podczas transakcji z Bandytami, Morgan musi zostać utrzymany przy życiu. Trzeba zabić wszystkich oprócz samego Morgana. Z Morganem będzie dwóch Najemników, ale oni raczej nie przetrwają starcia.
  4. Po zabiciu wszystkich wrogów porozmawiać z Morganem. Daje Diegtiariow'owi 6000 rubli i pozostaje w leśniczówce.
  5. Po przeniesieniu na stację Janów Morgan już tam będzie. Musimy rozpocząć z nim rozmowę na temat transakcji w Zatonie - handlarz powie, żeby się nie odzywał. Pozostaje w budynku stacji, w skrzydle Powinności.
  6. Podczas eksploracji Jupitera Diegtiariow spotka się z oddziałem wrogich Najemników, którzy mają zabić Majora. Oddział musi zostać zlikwidowany, należy zabrać PDA ze zwłok dowódcy (w egzoszkielecie) i zanieść go do Morgana. Proponuje rekompensatę w postaci karabinu szturmowego AC-96/2. Można się zgodzić lub odmówić, jednak nie da nic więcej.
  7. Po chwili, w pobliżu Anomalnego Gaju lub w Kamieniołomie, pojawi się drugi oddział Najemników, którzy również mają za zadanie wyeliminowanie Diegtiariowa. Ta jednostka również musi zostać zniszczona. Konieczne jest wzięcie PDA dowódcy tego oddziału i zabranie go do Morgana. Sugeruje odwiedzenie magazynu i zabranie jego zawartości jako "odszkodowanie". Rozpocznie się zadanie "Magazyn Powinności".
  8. Gdy gracz dotrze do magazynu, Morgan opuści przyczepę i pójdzie w kierunku wejścia do magazynu. Gdy tylko Diegtiariow zbliży się do niego lub zauważy jednego z Najemników ukrywających się w pozostałych wagonach, otworzą ogień w jego stronę. Jednym z Najemników będzie Sęp.

Jestem w przy szóstce i eksplorowałem Jupitera , ale nie napotkałem żadnych najemników oprócz oddziału Czarnego . I oto jest pytanie , co się stało , że nie mogę ich spotkać . 

Pomoże ktoś ?

Edited by Polski Szogun
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.