Skocz do zawartości

Shot Team - Modning S.T.A.L.K.E.R.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie wiedziałem gdzie napisać więc pisze tutaj (jeżeli zły dział proszę o przeniesienie), na wstępie tego tematu chciałbym zapytać co byście powiedzieli aby stworzyć zespół który zrobił by modyfikacje do stalkera soc gdzie lokacje, dialogi, dźwięki itp były by nowe oraz i nowa fabuła, czyli krótko mówiąc nową grę stalker. Postanowiłem coś takiego utworzyć lecz sam dużo nie zdziałam więc postanowiłem poszukać ludzi którzy byli by chętni do współtworzenia takiego projektu, 3-6 osób do tworzenia lokacji, 2-4 osób do dialogów, dźwięku 3-5 osób do innych modyfikacji oraz 2-3 osób do stworzenia fabuły, niektórym pewnie się wyda że jest to bardzo mało jak na tworzenie na nowo stalkera, lecz na początek to wystarczy z czasem jak by się powodziło można było by powiększyć ekipę przy czym fabuła była by dłuższa i więcej innych rzeczy by zostało utworzonych. Pewnie pomyślicie sobie a co ja będę wnosił do projektu, otóż dopiero się uczę tworzenia obiektów/lokacji, ale jestem wstanie dać swoje umiejętności webmaster'skie a takie układać dialogi do misji, dźwięk i do tworzenia fabuły, a ponadto jestem w stanie użyczyć swojego głosu do gry (pewnie pomyślicie że każdy może po polsku parę zdań powiedzieć, tu macie racie że każdy lecz nie każdy po rosyjsku). Tak więc jeżeli jest ktoś chętny do współtworzenia takiego projektu i posiada doświadczenie w modyfikowaniu, to niech napisze do mnie: PW , GG (w profilu), E-mail Jak już zgłoszą się jakieś osoby to powstanie strona projektu. Pozdrawiam. Liczę na wasze opinie pozytywne jak i negatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Mógłbym się zgłosić do podkładania głosu, tylko ciężko by było z przesyłaniem nagranego dźwięku... chociaż jakby na e-mail przesłać to spokojnie by dało rade. Mam w szkole rosyjski to może wyjdzie coś sensownego ;) a grając w stalkera nauczyłem się tego "angielskiego z ruskim akcentem", nawet fajnie brzmi. Także jakby co to mogę się zgłosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.