Skocz do zawartości

Gdzie jest Exo?


Rekomendowane odpowiedzi

Są dwa sposoby na zdobycie Exo. Albo wybierasz drogą wolności albo powinności. W każdej ze stron za eliminację odwiecznego wroga ( w przypadku wolności - powinność i na odwrót ) dostaniesz Exo. W wolności za wykończenie Powinności dostaniesz Exo wolności a w powinności za eliminację wolności dostaniesz exo powinności. ( ale namąciłem tymi nazwami, mam nadzieję że się połapiesz o co biega )`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zeby rozwalic wolnośc zrobiłem takiego tricka że miałem moda na spawn i jazde samochodami . Wsadzałem wewnatrz bazy przy stalkerach dwa samochody w sobie ,strzelałem i BUM wszystkich rozwalało ale moze to nie liczyło sie jako zabijanie bo nic nie dostałem od nich :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Ależ to przeceież o to chodzi, żeby było trudno. Żeby każdy głupi kombinezonik cieszył, bo jest lepszy od np. kurtki bandyty, którą do tej pory nosiliśmy. Ja osobiście nie czuję się zbyt komfortowo, gdy już od samego początku wyglądam i strzelam jak "Potiomkin". A zdobycie egzo tak w 2/3 gry i po wykonaniu jakichś "zadań specjalnych" - to jest prawdziwa przyjemność :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.