Skocz do zawartości

Kto zrobi moda ?


Rekomendowane odpowiedzi

Na innym forum czytałem o czymś takim jak ''Zwiedzacz mod'' . Było tam 150 kg udźwigu i coś jeszcze czego nie pamiętam bo nie mam tam dostępu ... Kto zrobi moda gdzie : -jest 15kg udźwigu -dostaje się na początek 400 rubli , ok 30 naboi śrutowych , 3 kiełbasy 2 chleby ,i flaszke wódki ,3 bandaże i oczywiście karabin myśliwski -do tego zmniejszyc ilośc Stalkerów, np żeby nie było baz stalkerów w budynkach tylko obozy z namiotami (albo i bez ) Dokładniej żeby Zona była dalej nie zaludniona ale nie do końca ... Będzie według mnie o wiele ciekawiej (chodzi tu o realistyke podróżowania po Zonie.

Edytowane przez Devell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zrobi moda gdzie :

-jest 15kg udźwigu

-dostaje się na początek 400 rubli , ok 30 naboi śrutowych , 3 kiełbasy 2 chleby ,i flaszke wódki ,3 bandaże i oczywiście karabin myśliwski

To jest akurat proste :(

zmniejszyc ilośc Stalkerów, np żeby nie było baz stalkerów w budynkach tylko obozy z namiotami (albo i bez )

Tu już trzeba edytować plik all.spawn i mapy :/

Z pomocą przychodzi nam Lost World Condemned który można by obciąć ... przeleciałem cała grę i dosłownie można stalkerów na palcach policzyć: na bagnach żywego ducha same mutanty , Limansk 3rzech bandytów , ...

Miałem kiedyś pomysł na moda gdzie na początku jako kot mogli byśmy mieć tylko max 20Kg przy sobie i jak w grze RPG zdobywając koleinę poziomy doświadczenia i umiejętności mieć możliwość posługiwania się coraz bardziej skomplikowanymi pistoletami , większa wytrzymałość ... Zalatuje gta sa i sims sobie odpuściłem z braku umiejętności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Czystego Nieba wersji 1.5.10 ? Mogę tez zrobić: jeżeli to ma być coś jak zwiedzać mod tylko z surwiwalem aby wszyscy w zonie cie nie nawiedzili na stracie trzeba będzie spytalac lub na odwrót wszyscy cie kochają ... Musiał bym instalować czystą grę , wypakować ... edit: Dobra zrobiłem ci pierwsza cześć moda w plecaku masz tak jak chciałeś : outfit ,ammo_12x70_buck 3,torch ,bandage 2 ,medkit 2 ,wpn_binoc ,wpn_knife ,wpn_toz34,bread,kolbasa ,vodka. i jak widzisz zostawiłem kurtkę i lornetkę ponieważ bez kurtki daleko nie zajedziesz a lornetki nie da się kupić, chyba zęby edytować przedmioty u handlarza :( udźwig 20KG max przy 15 wyskakuje ,, uwaga jesteś przeciążony,, Zaraz to gdzieś upnę ... Masz http://blu-dragon.ugu.pl/Downloads.html

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.