Skocz do zawartości

Wyjście z pieczary wywala na pulpit


Svorn

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na samym początku gry I trafiłem do tej jaskini. W końcu znalazłem brzydkiego kolesia ( który podobno ma mnie z niej zabrać) ale w momencie gdy do niego podchodzę i zagaduję gra wywala mnie na pulpit... Szlak mnie trafia bo strasznie się podrajcowałem na ten mod a już na starcie łapię takie bugi... To jest moja wersja (i tak się nie znam) NS_v19.04+14.08+03.09 A to log FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ...adow of chernobyl\gamedata\scripts\new_dialog.script:381: attempt to index local 'actor' (a nil value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś błąd w dialogach. Na pewno założyłeś wszystko dokładnie według instrukcji? Na jakim spolszczeniu grasz? Czy spawnowałeś jakieś przedmioty na początku? Jeśli nie możesz zakończyć dialogu z Górnikiem , spróbuj od autosave, możesz też podesłać teraz sejwa to sprawdzę, bo mam Sole na kompie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam anglojenzycznej soljanki z thepiratebay. (pobrałem jeszcze zanim znalazłem to forum) (wystarczyło dodać folder gamedata) Z tego co widzę to są w niej zawarte już wszystkie rozszerzenia. Problem jest tej natury że gdy naciskam na postać by rozpocząć dialog jescze zanim pojawia się okno dialogu już mnie wywala... :/ Na bank nie pominąłem jakiejś łatki? Spróbuję jeszcze z użyciem autosave'a ale wątpię by to pomogło Jak sprawdzę to jeszcze napiszę czy to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu kak zamontowałem wasze spolszczenie w mojej wersji to trybiło tip top ale błąd był niestety ten sam... Czyli to nawet nie problem z dialogiem... Wersja z Thepiratebay jest jakaś lewa? Teraz zasysam tą ruską z waszej stronki w 4 partach jak się ściągnie zainstaluję i spolszczę to powiem wam czy trybi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z Thepiratebay jest jakaś lewa?

A skąd możemy to wiedzieć? Ale pewnie tak.

Ja przeszedłem Soliankę 2 razy na tej ruskiej wersji co podałem linka i nie miałem takich dziwnych problemów z Górnikiem. Tylko jak ściągniesz, zainstaluj od nowa Stalkera, wywal folder SHOC z dokumentów i zacznij nową grę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę to przeinstaluje bo już sam nie pamiętam czy komuś nie pozyczałem (tak wiem jestem skończonym de*** by zgubić obiekt kultu) ale wszystko wyczyścilem po modach i usunąlem SHOC ;) więc nic się nie stanie chyba. ;)

Mam problem jak ściągam Solyankę w 4 partach z waszej stronki to pod koniec samorozpakowywania się przez ten plik exe na samym końcu wyskakuje mi błąd "Archiwum jest nieznanego typu lub uszkodzone" tak ma być na końcu czy coś znowu mi nawaliło?

BTW link do patcha Patch 3.09.2010... nie działa :/

//malakas

link został naprawiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.