Jump to content

Wyjście z pieczary wywala na pulpit


Recommended Posts

Jestem na samym początku gry I trafiłem do tej jaskini. W końcu znalazłem brzydkiego kolesia ( który podobno ma mnie z niej zabrać) ale w momencie gdy do niego podchodzę i zagaduję gra wywala mnie na pulpit... Szlak mnie trafia bo strasznie się podrajcowałem na ten mod a już na starcie łapię takie bugi... To jest moja wersja (i tak się nie znam) NS_v19.04+14.08+03.09 A to log FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp [error]Line : 73 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ...adow of chernobyl\gamedata\scripts\new_dialog.script:381: attempt to index local 'actor' (a nil value)

Link to comment
Share on other sites

To jakiś błąd w dialogach. Na pewno założyłeś wszystko dokładnie według instrukcji? Na jakim spolszczeniu grasz? Czy spawnowałeś jakieś przedmioty na początku? Jeśli nie możesz zakończyć dialogu z Górnikiem , spróbuj od autosave, możesz też podesłać teraz sejwa to sprawdzę, bo mam Sole na kompie.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Używam anglojenzycznej soljanki z thepiratebay. (pobrałem jeszcze zanim znalazłem to forum) (wystarczyło dodać folder gamedata) Z tego co widzę to są w niej zawarte już wszystkie rozszerzenia. Problem jest tej natury że gdy naciskam na postać by rozpocząć dialog jescze zanim pojawia się okno dialogu już mnie wywala... :/ Na bank nie pominąłem jakiejś łatki? Spróbuję jeszcze z użyciem autosave'a ale wątpię by to pomogło Jak sprawdzę to jeszcze napiszę czy to pomogło.

Link to comment
Share on other sites

To wszystko wyjaśnia, spolszczenie z tego portalu było robione pod rosyjską Soliankę. Żeby normalnie grać pobierz wszystko od nowa i załóż w prawidłowej kolejności : http://www.stalkerteam.pl/forum/76-pliki-gry-i-dopelnienia/

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

huh ale ja nawet spolszczenia nie używałem Dobra ściągnę od nowa i mam nadzieję że tym razem wszystko będzie tip top. No i zapomniałem że mam problem z tym głupim torrentem bo konto na ich stronce już mam ale gdzie link do torrenta? :/

Link to comment
Share on other sites

Nu kak zamontowałem wasze spolszczenie w mojej wersji to trybiło tip top ale błąd był niestety ten sam... Czyli to nawet nie problem z dialogiem... Wersja z Thepiratebay jest jakaś lewa? Teraz zasysam tą ruską z waszej stronki w 4 partach jak się ściągnie zainstaluję i spolszczę to powiem wam czy trybi ;)

Link to comment
Share on other sites

Wersja z Thepiratebay jest jakaś lewa?

A skąd możemy to wiedzieć? Ale pewnie tak.

Ja przeszedłem Soliankę 2 razy na tej ruskiej wersji co podałem linka i nie miałem takich dziwnych problemów z Górnikiem. Tylko jak ściągniesz, zainstaluj od nowa Stalkera, wywal folder SHOC z dokumentów i zacznij nową grę.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Jak znajdę to przeinstaluje bo już sam nie pamiętam czy komuś nie pozyczałem (tak wiem jestem skończonym de*** by zgubić obiekt kultu) ale wszystko wyczyścilem po modach i usunąlem SHOC ;) więc nic się nie stanie chyba. ;)

Mam problem jak ściągam Solyankę w 4 partach z waszej stronki to pod koniec samorozpakowywania się przez ten plik exe na samym końcu wyskakuje mi błąd "Archiwum jest nieznanego typu lub uszkodzone" tak ma być na końcu czy coś znowu mi nawaliło?

BTW link do patcha Patch 3.09.2010... nie działa :/

//malakas

link został naprawiony...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.