Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Standardowe GTA4 to syf i wodorosty ale po godzinie pracy nagle gra wygląda i smakuje o 700% inaczej ;) A to 2 z nich: http://www.youtube.com/watch?v=A60-BKPJNz8 iCEnhancer + cameraftp jak by dodać do tego paczkę tektur będzie miodzio. U mnie jest 7fps na max ustawieniach + icechancer + Hight-textury + kilka innych modów a standardowo 20. ale na średnich już się da grać, polecam kopić sobie pada od x360 z usb bo gra jest konsolowa. Mam GTA4 i obydwa dodatki jak by ktoś chciał w multi ..... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA4 to emulowana gra tak powiedział koleś który spojrzał w kod gry, aby mieć te 50fps musiał by gracz mieć i5 + gtx560, ja mam tylko q6600(4x2,6GHz)+ gtx470(ddr5,1280MB) Nnajomy mając tez q6600 + gtx460 na średnich wyciąga 45fps co mnie strasznie !@#!@#!@, obydwaj mamy 4GB ram i tylko płyty główne są inne, jakim cudem ma 15fps więcej ode mnie ? Tego nie udało nam się ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie po raz któryś przeszedłem. Dla mnie super gra. Grafika i prawdziwe życie to jest to. Kilka sytuacji. Powiedzmy np, zabiłem człowieka a patrze babka dzwoni na policję i zaraz gwiazdki mam. Ludzie korzystają z prostytutek. Policja robi przeglądy aut. Czyli zatrzymuje i kontrola ale tylko na botach. Gdy pada deszcz, ludzie uciekają i osłaniają się gazetą bądź parasolem. Ludzie czytają gazety. Zniszczenia też są bardzo fajne. Jedyny minus to taki że auta mają miękkie zawieszenie. Ma więcej FPS od ciebie bo ma wszystkie patche. Gra nie ma optymalizacji i trzeba mieć patche wgrane. Gra wygląda jakoś od patcha 1.04 a najnowszy to 1.07.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wielbiciel serii siadłem do czwórki z wypiekami na twarzy i ...porzuciłem gdzieś w połowie. Nie potrafię tego wyjaśnić ale mimo świetnego wyglądu i akcji czwórka normalnie zaczęła mnie nudzić. Nawet teraz w ramach odstresowania zainstalowałem ponownie czwórkę żeby odpocząć od solanki po czym... zacząłem grac w GTA SA http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/lol.gif . W czwórce najwyraźniej jak dla mnie czegoś brakuje. No i te samochody które poruszają się po drogach jak po lodowisku. Z tego co pamiętam to na fizykę jazdy samochodu kląłem cały czas podczas grania. Jakby tak poruszały się auta na prawdziwych drogach to mało kto używał by samochodu ze strachu przed rozbiciem się jeszcze na parkingu. No i gdzie samolot, skok ze spadochronem i te inne drobne ale jakże cieszące gracza smaczki ? Jedyne co mi się udało zrobić ciekawego to rzucenie cegłą w gościa sprzedającego hot-dogi. A to trochę mało. Ogólnie bym dał 7/10 ale tylko ze względu na to że to kawałek serii GTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabiłem człowieka a patrze babka dzwoni na policję i zaraz gwiazdki mam. Ludzie korzystają z prostytutek. Policja robi przeglądy aut. Czyli zatrzymuje i kontrola ale tylko na botach. Gdy pada deszcz, ludzie uciekają i osłaniają się gazetą bądź parasolem. Ludzie czytają gazety.

Ma więcej FPS od ciebie bo ma wszystkie patche. Gra nie ma optymalizacji i trzeba mieć patche wgrane. Gra wygląda jakoś od patcha 1.04 a najnowszy to 1.07.

Jest emulowane przez silnik ,,euforia,, który R$ wykupiło do celów swojej gry ;)

Skąd możesz wiedzieć jakie mam patche ? Grałem na każdym patchu jaki wyszedł, gra jest portem z konsoli z marna optymalizacja a nawet nie optymalizacja ona jest emulowana w locie http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/dodgy.gif

U mnie miedzy minimalnymi ustawieniami a maksymalnymi jest ~20fps różnicy, paranoja :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.