Jump to content

GTA IV


Recommended Posts

Standardowe GTA4 to syf i wodorosty ale po godzinie pracy nagle gra wygląda i smakuje o 700% inaczej ;) A to 2 z nich: http://www.youtube.com/watch?v=A60-BKPJNz8 iCEnhancer + cameraftp jak by dodać do tego paczkę tektur będzie miodzio. U mnie jest 7fps na max ustawieniach + icechancer + Hight-textury + kilka innych modów a standardowo 20. ale na średnich już się da grać, polecam kopić sobie pada od x360 z usb bo gra jest konsolowa. Mam GTA4 i obydwa dodatki jak by ktoś chciał w multi ..... ;D

Link to comment
Share on other sites

GTA4 to emulowana gra tak powiedział koleś który spojrzał w kod gry, aby mieć te 50fps musiał by gracz mieć i5 + gtx560, ja mam tylko q6600(4x2,6GHz)+ gtx470(ddr5,1280MB) Nnajomy mając tez q6600 + gtx460 na średnich wyciąga 45fps co mnie strasznie !@#!@#!@, obydwaj mamy 4GB ram i tylko płyty główne są inne, jakim cudem ma 15fps więcej ode mnie ? Tego nie udało nam się ustalić.

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie po raz któryś przeszedłem. Dla mnie super gra. Grafika i prawdziwe życie to jest to. Kilka sytuacji. Powiedzmy np, zabiłem człowieka a patrze babka dzwoni na policję i zaraz gwiazdki mam. Ludzie korzystają z prostytutek. Policja robi przeglądy aut. Czyli zatrzymuje i kontrola ale tylko na botach. Gdy pada deszcz, ludzie uciekają i osłaniają się gazetą bądź parasolem. Ludzie czytają gazety. Zniszczenia też są bardzo fajne. Jedyny minus to taki że auta mają miękkie zawieszenie. Ma więcej FPS od ciebie bo ma wszystkie patche. Gra nie ma optymalizacji i trzeba mieć patche wgrane. Gra wygląda jakoś od patcha 1.04 a najnowszy to 1.07.

Link to comment
Share on other sites

Jako wielbiciel serii siadłem do czwórki z wypiekami na twarzy i ...porzuciłem gdzieś w połowie. Nie potrafię tego wyjaśnić ale mimo świetnego wyglądu i akcji czwórka normalnie zaczęła mnie nudzić. Nawet teraz w ramach odstresowania zainstalowałem ponownie czwórkę żeby odpocząć od solanki po czym... zacząłem grac w GTA SA http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/lol.gif . W czwórce najwyraźniej jak dla mnie czegoś brakuje. No i te samochody które poruszają się po drogach jak po lodowisku. Z tego co pamiętam to na fizykę jazdy samochodu kląłem cały czas podczas grania. Jakby tak poruszały się auta na prawdziwych drogach to mało kto używał by samochodu ze strachu przed rozbiciem się jeszcze na parkingu. No i gdzie samolot, skok ze spadochronem i te inne drobne ale jakże cieszące gracza smaczki ? Jedyne co mi się udało zrobić ciekawego to rzucenie cegłą w gościa sprzedającego hot-dogi. A to trochę mało. Ogólnie bym dał 7/10 ale tylko ze względu na to że to kawałek serii GTA.

Link to comment
Share on other sites

zabiłem człowieka a patrze babka dzwoni na policję i zaraz gwiazdki mam. Ludzie korzystają z prostytutek. Policja robi przeglądy aut. Czyli zatrzymuje i kontrola ale tylko na botach. Gdy pada deszcz, ludzie uciekają i osłaniają się gazetą bądź parasolem. Ludzie czytają gazety.

Ma więcej FPS od ciebie bo ma wszystkie patche. Gra nie ma optymalizacji i trzeba mieć patche wgrane. Gra wygląda jakoś od patcha 1.04 a najnowszy to 1.07.

Jest emulowane przez silnik ,,euforia,, który R$ wykupiło do celów swojej gry ;)

Skąd możesz wiedzieć jakie mam patche ? Grałem na każdym patchu jaki wyszedł, gra jest portem z konsoli z marna optymalizacja a nawet nie optymalizacja ona jest emulowana w locie http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/dodgy.gif

U mnie miedzy minimalnymi ustawieniami a maksymalnymi jest ~20fps różnicy, paranoja :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.