Skocz do zawartości

Zabij 3 super dziki,artefakt błona lub kryształ,Granatnik dla pietrenko


Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujące problemy i byłbym wdzięczny za pomoc: 1.Zadanie dla kolejowych stalkerów.Mam zabić 3 superdziki,1 zabiłem ale kolejnych dwóch nie ma kilka razy wczytywałem grę i nic.Szukałem po całej dziczy nawet z bioradarem i kopytem jednego z tych dzików na pasie i i tak nic 2.Potrzebuje znaleźć 2 artefakty błona lub 1 kryształ bo w zamian za te artefakty barman wyśle przesyłkę dla Salomona.Prosił bym o lokalizacje tych artefaktów. 3.Gdy idę do bazy wolności aby pogadać z strażnikiem zbrojowni to strażnika tam nie ma.Więc sam sobie otworzyłem zbrojownie(kudkę odstrzeliłem karabinem),lecz granatnika i tak tam nie ma. A i jeszcze przy okazji.Byłem u informatora aby dowiedzieć się o położeniu schowka Siemieckiego.I w zamian za gorący kryształ dostał bym tę informacje.Ale że znalazłem wszystkie części mapy to już nie potrzebuje tych informacji.Lecz zadanie nadal jest w PDA.Nie chciałbym mieć nie wykonanych zadań więc prosiłbym o lokazlizacje gorącego krzyształu.Dodam iż próbowałem zamienić go za pomocą recepty ale zamiast gorącego kryształu tworzy mi się koci łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.To 3 i 4 problem rozwiązany.Ale jeśli chodzi o 2 to czy tak chociaż pi razy w jakiej lokalizacji szukać tych artefaktów lub w jakim miejscu. A 1 no to cóż robiłem tak wiele razy wychodziłem wchodziłem i nic.Przeszedłem następne z 20 zadań wracając regularnie do dziczy a tych dwóch superdzików żaden ślad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w anomaliach artów albo spróbuj zrobić- sprawdź w PDA, może masz recepty, miejsce pojawiania się artów jest z tego co pamiętam losowe. Z tym drugim mówisz ,że już zrobiłeś sporo zadań raczej ,więc nie ma sensu wracać do sejwa sprzed dzików.Sprawdź w poradniku czy będzie to miało jakiś wpływ na fabułę, nie pamiętam czy było to zadanie poboczne czy główne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli chcesz zdobyć te artefakty w Dolinie Mroku, musisz chyba cofnąć do sejwa sprzed dzików. Teraz wiesz na przyszłość, że tego typu questy trzeba zaliczać od razu, a jeśli wystąpi jakiś błąd to trzeba cofnąć i próbować jeszcze raz, bo odkładanie na później zadań nie jest dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.