Jump to content

Zabij 3 super dziki,artefakt błona lub kryształ,Granatnik dla pietrenko


Nalesnik_Face
 Share

Recommended Posts

Mam następujące problemy i byłbym wdzięczny za pomoc: 1.Zadanie dla kolejowych stalkerów.Mam zabić 3 superdziki,1 zabiłem ale kolejnych dwóch nie ma kilka razy wczytywałem grę i nic.Szukałem po całej dziczy nawet z bioradarem i kopytem jednego z tych dzików na pasie i i tak nic 2.Potrzebuje znaleźć 2 artefakty błona lub 1 kryształ bo w zamian za te artefakty barman wyśle przesyłkę dla Salomona.Prosił bym o lokalizacje tych artefaktów. 3.Gdy idę do bazy wolności aby pogadać z strażnikiem zbrojowni to strażnika tam nie ma.Więc sam sobie otworzyłem zbrojownie(kudkę odstrzeliłem karabinem),lecz granatnika i tak tam nie ma. A i jeszcze przy okazji.Byłem u informatora aby dowiedzieć się o położeniu schowka Siemieckiego.I w zamian za gorący kryształ dostał bym tę informacje.Ale że znalazłem wszystkie części mapy to już nie potrzebuje tych informacji.Lecz zadanie nadal jest w PDA.Nie chciałbym mieć nie wykonanych zadań więc prosiłbym o lokazlizacje gorącego krzyształu.Dodam iż próbowałem zamienić go za pomocą recepty ale zamiast gorącego kryształu tworzy mi się koci łeb.

Link to comment
Share on other sites

ok.To 3 i 4 problem rozwiązany.Ale jeśli chodzi o 2 to czy tak chociaż pi razy w jakiej lokalizacji szukać tych artefaktów lub w jakim miejscu. A 1 no to cóż robiłem tak wiele razy wychodziłem wchodziłem i nic.Przeszedłem następne z 20 zadań wracając regularnie do dziczy a tych dwóch superdzików żaden ślad.

Link to comment
Share on other sites

Szukaj w anomaliach artów albo spróbuj zrobić- sprawdź w PDA, może masz recepty, miejsce pojawiania się artów jest z tego co pamiętam losowe. Z tym drugim mówisz ,że już zrobiłeś sporo zadań raczej ,więc nie ma sensu wracać do sejwa sprzed dzików.Sprawdź w poradniku czy będzie to miało jakiś wpływ na fabułę, nie pamiętam czy było to zadanie poboczne czy główne.

Link to comment
Share on other sites

To jeśli chcesz zdobyć te artefakty w Dolinie Mroku, musisz chyba cofnąć do sejwa sprzed dzików. Teraz wiesz na przyszłość, że tego typu questy trzeba zaliczać od razu, a jeśli wystąpi jakiś błąd to trzeba cofnąć i próbować jeszcze raz, bo odkładanie na później zadań nie jest dobrym pomysłem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity