Skocz do zawartości

Build 1935 ( 18.10.2004 )


Rekomendowane odpowiedzi

1935_01.jpg
Data: 18.10.2004r
Dostępne lokacje: Kordon, Wysypisko, Agroprom, Dolina Mroku, Bar / Rostok, Jantar, Magazyny Wojskowe, Martwe Miasto, Bagna, Radar / Czerwony Las, Centrum Sterowni Monolitu, CEA, Sarkofag, Generatory 

OPIS:

Spoiler

Jeden z najsłynniejszych oraz najbardziej rozbudowanych Buildów. Można powiedzieć, że Jest to wczesna wersja gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. Build posiada wycięte lokacje z oryginalnej gry działające w niedokończonym Systemie A-life, mutanty, środki transportu i wiele innych rzeczy, których nie ujrzymy w finalnej wersji gry. Arsenał uzbrojenia jest mniej więcej taki sam jak w wersji finałowej, ale zostały zmienione niektóre statystyki i tekstury broni.

SCREENY:

Spoiler

1935_03.jpgDerevnja_na_Svalke.jpg1935_04.jpg

VIDEO:

Spoiler

 

INSTALACJA:

Spoiler

Należy rozpakować archiwum i uruchomić za pomocą "run_alife_s.bat ".
Uwaga: Trzeba skasować folder z zapisami gry ! 

LINKI DO POBRANIA:


Źródło: https://stalker-ru.gamepedia.com/Build_1935

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1936, tak jest strasznie niestabilny, mnie się nie udało zagrać ale 1935 to co innego, ta betka została na prośba fanów udostępniona, fani zrobili masa fix'ów i jest ok, jak pograsz trochę to będziesz wiedział czego nie należny robić. Robiąc save można przejść kawal fabuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko się poddajesz, trzeba mieć nerwy ze stali do tych betek, w końcu to są nie skończone gry i jest w nich zawarta masa błędów. Nie da się powiedzieć wskazując palcem ta i ta, na moim starym sprzęcie - Core 2 Duo e7200 2x3,67GHz , 4GB DDR2 , EVGA 8800GTS 640MB działały w zasadzie wszystkie te kompilacje kodu. Bógi i zatrzymanie się gry miałem tylko w przypadku brakujących plików, wystarczyło dosztukować i heave fun :) Do tego miałem osobny system XP sp2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W buildzie podobała mi się ilość usuniętych lokacji. Najbardziej pozwiedzać chciałem sobie Wymarłe Miasto (l08_deadcity). Jednak zatrważająca ilość bugtrapów i wrogich NPC-tów nie pozwoliły na spokojne zwiedzanie terenu...

Na pierwszy rzut oka ,build ten może się wydawać,jaki jest super ,tyle usuniętej zawartości można sprawdzić itp. Jednak po jakichś 30 minutach nie można wytrzymać. Ale w zasadzie to tylko pierwotna,nieskończona wersja gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 rok później...

Witam. Mam niebywały problem, ponieważ gdy próbuję włączyć build, wyświetla mi się informacja tego typu:

Spoiler

image.thumb.png.679bdd15ab04db50cebed6bc5d01b588.png

Czy spotkał ktoś podobny przypadek? Dodam, że prawdopodobnie podobny problem mam z buildem 2205, tyle, że tam chociaż odpala Kordon, ale ładowanie zwiesza się przy ładowaniu tekstur Wysypiska.

Edytowane przez ZaWarudo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.