Jump to content

AMD: Pierwsze na świecie Prehistoryczne Oceanarium 3D... w Polsce!


Recommended Posts

Dołączona grafika

Już pod koniec lipca 2011 roku w miejscowości Ochaby na Śląsku otwarte zostanie pierwsze na świecie Prehistoryczne Oceanarium.

Do wirtualnego zwiedzania podwodnych głębin w towarzystwie największych gadów w historii zapraszają producenci oraz partnerzy przedsięwzięcia: Dream Park Ochaby, Virtual Magic & Budgast oraz firma AMD, której technologie wykorzystano przy produkcji zaawansowanych animacji 3D.

Dołączona grafika

Aby poczuć się niczym w sławnym Parku Jurajskim, nie trzeba wybierać się za granicę. W parku rozrywki i edukacji Dream Park, położonym w miejscowości Ochaby (woj. śląskie), trwają ostatnie prace wykończeniowe przy innowacyjnym projekcie, mającym zapewnić niecodzienną rozrywkę całym rodzinom. Powstaje tam pierwsze na świecie Prehistoryczne Oceanarium, w którym będzie można zobaczyć odwzorowane w naturalnej wielkości podwodne dinozaury, zamieszkujące niegdyś morskie głębiny. Cały projekt opiera się na zaawansowanych animacjach 3D, stworzonych przy wykorzystaniu technologii firmy AMD.

Dołączona grafika

Budynek zaprojektowany na kształt labiryntu mieści olbrzymie ekrany 3D, na których będzie można podziwiać największe morskie gady sprzed 200 milionów lat. Widzowie będą zwiedzać Oceanarium w specjalnych okularach 3D, a o dodatkowe efekty specjalne (kapiąca woda, zapachy itd.), zadba profesjonalna aparatura 5D firmy Budgast. Do dyspozycji zwiedzających oddana zostanie powierzchnia ok. 150 m2, zaaranżowana na wzór podwodnego skalnego oceanarium.

Dołączona grafika

Prehistoryczne oceanarium jest jedną z najciekawszych atrakcji parku Dream Park Ochaby, ale nie jedyną. Mnóstwo innych niespodzianek czeka na gości w parku miniatur, dinozaurów czy w parku linowym. Ponadto, czas będzie można miło spędzić w kinie 6d, Sali edukacyjnej, Namiocie Małego Odkrywcy, kulach sferycznych czy rozległych placach zabaw.

Źródło: tech.wp.p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity