Skocz do zawartości

Dziwne bugi silnika XRay w grze S.T.A.L.K.E.R.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem takiego tematu na tym forum, ale jak by co ten pójdzie do kosza.

Tak wiec chciał bym wiedzieć jakie mieliście dziwne sytuacje w grze S.T.A.L.K.E.R.

Każdy zna bug gdzie do otwarcia ciężkich metalowych drzwi wystarczy jakikolwiek karabin, najlepiej sprawuje się do tego gauss.

- Dziś grając w Oblivion Lost 2010, przechodząc z wysypiska na Bar, wdepnąłem w anomalie, w zasadzie to biegłem i znajdowałem się blisko przejścia, traf chciał że anomalią mnie wyrzuciła w powietrze i wleciałem w punkt przejścia miedzy mapami, spawn zadziałał i po chwili z zwłok Strełoka stałem koło przejścia na Magazyny wojskowe na zielonej trawce, będąc wojskowym? Niestety nie mogłem się poruszać po mapie.

- W modzie NS+DMX w queście zabić najemników chcących napaść na wioskę, nie musiałem wystrzelić ani jednej kuli, traf chciał że powstałą anomalią w tym miejscu i spawn tych że najemniku skończył się dla nich śmiercią natychmiastowa. Niestety zadania nie mogłem zaliczyć i musiałem cofać save.

- W modzie Apocaliptis, miałem anomalię na wyjściu w moście na Agropromie, przez co nie mogłem wydostać się z fabryki. Cofanie save z przed wejścia na lokację nic nie dało, troche nad tym spędziłem lecz wreszcie zwarcie załatwiło sprawe i anomalia zniknęła.

- Czyste niebo, gra po patchu, miałem taka bardzo przyjemna tytulację kiedy po wgraniu patcha poprawiającego krytyczny błąd zawieszania się gry na wysypisku w każdej ale to każdej skrzyni znajdował sie masa sprzętu i nie mówię tu o karabinach czy artefaktach lecz o nabojach do każdej z giwer w świecie gry i lekach.

- Czysta NS, w grze na Kordonie, miałem ciekawą sytuację z kamieniem i psem, o ile pies miał ogon ~20 metrowy to tekstura kamienia rozciągała sie przez cała mapę, najlepsze w tym ze przejście miedzy lokacjami nie naprawiało tego bugu , pies stał zamurowany a kamień jak to kamień, dopiero jak strzeliłem w psa to zrobiła się heca, jego truchło latało po okolicy jak rakieta bez strzałek. A kamień spowodował bugtrapam jedna ko wczytaniu gry rozciągnięta textura kamienia zniknęła.

- Czyste Niebo, spawn dla stalkerów skończył się śmiercią. Twórcy gry nie zasłonili spawnu czym kol wiek i każdy stalker przechądzacy miedzy lokacjami na lokacji chyba szpital upadał na skraju mapy. Jak ja wtedy się złościłem że nie mogę podnieść i zabrać Vintara z ziemi.

- W modzie OB2010, odrzut granatu, rozrzuca martwe ciała po całej mapie i nawet za nią, ja stojąc na murze wysokości 7-8metrów rzuciłem F4 pod snorka, jego truchło poleciało w mają stronę i uderzyło moją postać przez co zgoniłem na miejscu, nieważne że miałem bardzo dobry kombinezon i 100% zdrowia. a ciało snorka poleciało dalej, zachowywało sie jak kula przeciwpancerna która leci przed siebie, przelatuje przez wszystko i leci dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.