Skocz do zawartości

Arma 2


danieldino

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

To czas się pobawić w archeologa. Wątek stary ale jako że nikt się nie wpisał to dla czego ja bym miał tego nie zrobić? Kiedy pierwszy raz zagrałem w Operation Flashpoint: Cold War Crisis (z dodatkiem Resistance) realizm uderzył we mnie jak potężny młot w rękach drwala. Pierwsza wymiana ognia, a ja stałem wypatrując wroga. Jak nietrudno się domyślić, długo tak nie postałem;) Od razu zrozumiałem że to nie przelewki, i że grając w OF trzeba myśleć jak żołnierz. Ta gra mnie po prostu oczarowała. Świetna fabuła głównej kampanii wraz z dodatkiem, realizm, ogromny świat- to wszystko sprawiło że mimo sporej ilości błędów i niedoróbek OF był dla mnie grą idealną. Do czasu... Dzięki wymianie narządów wewnętrznych mego towarzysza "pe-ce-ta" od wczoraj mogę szczęśliwie grać w ArmA II. Pierwsza myśl: to naprawdę powstało coś lepszego od OF'a? Co tu dużo mówić... cudo, ideał, istny symulacyjny kombajn. Ogromna wolność zarówno w poruszaniu się jak i wyborze zadań oraz ich wykonania, elementy ekonomiczne, cRPG i strategiczne- tego po prostu nie da się nie lubić. Dużo słyszałem o błędach w grze. Ja gram w najnowszą wersję gry, oznaczoną numerem 1.08. Pomijając drobne i w niczym mi nie przeszkadzające rzadkie bugi graficzne jak na razie jeszcze żadnej poważniejszej wpadki nie zaliczyłem. Tak więc jeśli ktoś interesuje się militariami i chce pograć w porządny symulator żołnierza niech czym prędzej wybierze się do sklepu. A jak kogoś śmieszy perspektywa padania na ziemię i czołgania się w bezpieczne miejsce gdy tylko zaczną latać nam nad głowami kule... niech wraca do prostych FPS'ów czy innych COD'ów. Nie dla takich ludzi jest ArmA II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko wole OF. Co prawda ma sporo baboli, niektore sa nawet dosc mocno odczuwalne, ale mozemy poratowac sie modami itp. Zawsze podobal mi sie edytor. Mialem mnostwo addonow i spedzalem naprawde dlugie godziny tworzac nowe misje. Arma jest niby ladna, ale to nie jest juz stary OF. Czegos jej brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.