Jump to content

Prosty sposób na programy portable


Recommended Posts

Mobilnie uruchamianie aplikacji

Nie tylko ze smartfona można uruchamiać aplikacje. Pendrive również nadaje się do tego zadania. Wystarczy włożyć go do komputera, aby kolejno uruchomić Firefoksa wraz z ulubionymi zakładami i rozpocząć przeglądanie internetu. Możesz również otworzyć i edytować dokumenty z OpenOffice, a nawet grać w niektóre gry. A wszystko bez konieczności instalowania tych aplikacji.

Pobierz oprogramowanie PortableApps http://portableapps.com/download. Umieść pendrive w porcie USB komputera i kliknij dwukrotnie na pobrany plik, aby rozpocząć instalację.

W polu "destination folder" wybierz literę dysku, która jest aktualnie przydzielona twojej pamięci flash USB. Następnie kliknij przycisk "Install".

Dołączona grafika

Teraz uruchom "PortableApps.com Platform", następnie kliknij "Manage Apps" i "Get More Apps". W ten sposób będziesz mógł wybrać i zainstalować na pamięci flash USB te aplikacje, które są ci potrzebne.

Kiedy zainstalujesz już odpowiednie narzędzia, będziesz miał do nich dostęp w menu PortableApps. Teraz, gdy włożysz pendrive do czyjegoś komputera, będziesz mógł od razu przystąpić do pracy i używać swoich ulubionych programów, w dodatku skonfigurowanych tak jak lubisz. Co więcej, nie zostawisz żadnych śladów swojego użytkowania na danym komputerze, bo wszystko jest przechowywane na pamięci flash USB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.