Skocz do zawartości

Zabawa - Na ostatnią literę


karool

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widać już nie pierwszy raz nie wszyscy łapią, zasadę tej zabawy...

''Telewizor'' - Ręka truposza

Łapię zasadę tej zabawy lecz każdemu chyba może się pomylić....wcześniej napisem słowo granat dlatego że utkwił mi "sarkofag" w głowie

a żeby nie było OT to:

V-sync

Lub żeby nie było niedomówień to do tego słowa "boczniak":

Konserwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem Makarow kilka postów wyżej, może zakończymy tą zabawę bo coraz dziwniejsze hasła się pojawiają i zagramy w coś innego np. podawanie prostych zagadek związanych ze Stalkerem.

Jak najbardziej Cię popieram, to robi się nudne, a bardzo chętnie w zagadki się pobawię. Mam tylko nadzieję, że z tymi coraz dziwniejszymi hasłami nie piłeś do moich "toalet publicznych", boć jest ich, choćby w Zewie Prypeci od groma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem Makarow kilka postów wyżej, może zakończymy tą zabawę bo coraz dziwniejsze hasła się pojawiają i zagramy w coś innego np. podawanie prostych zagadek związanych ze Stalkerem.

To jak masz chęć to przeleć 4 strony i spisz wszystkie słowa, będą to wtedy słowa już zakazane w dalszej zabawie. ;)

''Konserwa'' - Azot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki spisuję wszystkie słowa które już wystąpiły i je tu zamieszczę

gra ara administrator radiacja anomalia arni izomorf fm 2000 2000 mutantów wrona agroprom mięsacz zimny yantar rodent trampolina electra abakan nibyolbrzym monolit tuszkan nibypies spalacz czekan najemnik kapitan narodnaja solianka atom mika antykwariusz

zachar radionowy obłok kolimator radar rubinowa bateryjka alarm meduza artefakt tornado ognisko ogon nabój jeżozwierz zaton nóż yoga antyzombizm macki igłowiec czyste niebo organki impuls sarkofag grawi izlom magazyny wojskowe ekolog groza antyrad dzicz

zona amulet teleport tornado obokan norman nano kombinezon niezbadane emisja adrenalina anomalie egzoszkielet tytanowy kulebiak kałach hełm monoliciarze ekwipunek elektrownia archara antropolog granat tolik kordon nadprzewodnik kret tropiciel laboratorium mózgozwęglacz zamonolicie eliminator

radar rpg-7 7z zew prypeci informator renegaci izotop pseudopies strażnik komandos snork karabin namiot tarcza strzelnicza ak-74u uzi izumrudnoje ekwipunek kardan naparstek krugłow wintorez zombi iglica apocalipsis striełok kora agroprom mitaj janów

wolt tartak kordon napromieniowany yeti izotop poliak kotlet toz zaton noktowizja agrael czarnobyl zdrój jupiter ranny stalker rakieta amunicja amnezja apokalipsis sarkofag gonta antena mózgozwęglacza granat telewizor ręka truposza apteczka amnezja armia artefakty yeti

ingram mutant tt trup przewodnik krugłow wss wintorez zaton nibyolbrzym makarow wagon nabój jat rak kocioł łukasz łotr rapeta snorka anomalny colt toaleta publiczna artiom makarov boczniak konserwa azot trofeum

Myślę że w żadnym się nie machnąłem,w każdym spoilerze jest po około 30 słów Jeżeli mam to usunąć ze spoilerów to tylko wystarczy napisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.