Jump to content

Porady drobne


Liar
 Share

Recommended Posts

Myślę, że warto by było wymieniać się drobnymi poradami co do przejścia moda. Chodzi o użyteczne rzeczy, których nie ma w poradniku. Bur sprzedaje PKM

Podczas wizyty w Dolinie Mroku warto wziąść zadanie na zabójstwo Wampira od Barmana. Wampir ma przy sobie unikatowy MP-5 - niby nic, ale jeśli nie zabiliście Bura, to można mu sprzedać. Bur woli tą broń od swojego PKM, więc go odsprzeda razem z 500 nabojami.

Działa również z Patch 3 + dopełnienie fabularne.

Skąd wziąść AA12 Camo i gruby śrut

Jest to jedna z lepszych broni w modzie. Śrutówka automatyczna z tłumikiem i magazynkiem bębnowym na 32 ładunki. Załadowana grubym śrutem zabija z niezrównaną skutecznością. Niestety broń i naboje są nie do kupienia. Można ją zdobyć podczas jednej z kilku pierwszych wizyt w barze. W środku terytorium pojawia się kilku bandytów, uzbrojonych właśnie w te strzelby. Tak więc kiedy słyszymy strzały w barze, warto ruszyć biegiem. Gruby śrut jest nieporównywalnie skuteczniejszy od normalnych naboi. Można go w dużych ilościach zdobyć na bagnach, jest prawie w każdym schowku na który namiar zdobędziemy. Warto powtórnie odwiedzić bagna po tą morderczą amunicję.

Niestety z Patch 3 + dopełnienie fabuły nie pojawiają się ci bandyci...

Zombie w X-16

Po podniesieniu dysku Sacharowa robi się ciemno a zombie spuszczają nam nielichy łomot. Da się to przeżyć i przejść, ale po co się męczyć? Wystarczy poczekać i opuścić komórkę podnosząc wszystko oprócz dysku. Następnie wrzucamy granat i dysk podlatuje na próg. Podnosimy i tym razem zombie i bibliotekarz biją nas na otwartej przestrzeni. Myk pod rusztowania i można całą ekipę bez wysiłku posłać do diabła. Chamskie, prostackie, ale skuteczne.

Edited by Liar
  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity