Jump to content

Jak zdobyć artefakt Vesuvius ?


MiedzianeJaja
 Share

Recommended Posts

Pytanie jak w temacie. Szukałem na stalker-online na tubie i ogólnie w internecie. Niestety oprócz tego że jest w wulkanie oraz jego obrazków, żadnych bliższych informacji co do miejsca, czasu spawnu i sposobu zdobycia nie znalazłem. Może któryś z kolegów podzieli się tą tajemną wiedzą ? Tym bardziej że potrzebuję około 10 takich do zamierzonych craftów :sad:.

Link to comment
Share on other sites

Artefakt guide zdobyc można w kwadracie Л2/2 w Lubecz-las. Pojawia się co 6 godzin o 12, 18, 24, 6 i tak dalej. Natomiast problematyczne jest dojście do miejsca spawnu. Najlepiej iść z kims kto juz tam był bo trzeba zastosować różne tricki żeby w ogóle tam się dostać. Na miejscu są ruchome anomalie i przeważnie inne osoby które również chcą dorwać quide-a. O określonej godzinie wszyscy sie rzucają i... Kto pierwszy ten lepszy :tongue: Polecam iść z kimś kto juz to zna. Samemu mozna nie dać rady.

Antigrawy wypadaja z zakonnic :devil: a dokładniej z wiedżm. Wiedzmy wystepują w kwadratach B5/3 i Л14/1 w Lubecz-las przy czymś co można nazwać "Stonehenge" i w kwadracie И8/1 na cmentarzu na Wezuwiuszu. Ogólnie zabijanie wiedzm jest proste o ile czynimy to Z DALEKA. Postrzelona wiedzma do nas biegnie a jak przybiegnie to ją kulturalnie kładziemy headshot-em. Wiedzmy dropią antigrawy ale uwaga! Trzeba ich nastrzelac cała masę. W Lubeczy około 30 na Wezuwiuszu trochę mniej. Biorąc pod uwagę że wiedzmy respawnują sie (na Lubeczy) co 10 minut to łatwo policzyc że antigraw możemy znaleźć po najmniej godzinie strzelania i nudzenia sie na przemian. Oczywiście może się trafić ktoś kto do nas dołączy pod koniec, strzeli raz i wydropi mu artefakt. Wtedy zadowolony pojdzie a my klnąc pod nosem zaczynamy trzydziestkę od poczatku.

Heater-y można zdobyć na New Land też strzelając do czegoś ale nie wiem do czego i gdzie, bo jeszcze tego nie próbowałem. Zdaje się że dokładniej opisane to jest na http://so-guru.com

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, dziś na pewno zapoluję na Antigrawa, a na quida pójdę z kimś, dziś lub jutro zobaczy się. Jeśli chodzi o nową ziemię to na razie muszę zdobyć zaufanie tego typka żeby mnie przeniósł. Dzięki za informacje i pozdrawiam. A Heater-y lecą podobno z Yeti.

Edited by BliznaPL
Link to comment
Share on other sites

Żeby pójść na Guide należy: 1. Przygotować się na ostre strzelanie z bandytami 2. Przygotować się na wiele nieprzyjemnych niespodzianek, wśród których wiedźmy w stadach są najmniejszą z nich. 3. Znać czas spawnu 4. Mieć kupę szczęścia. Heatery są na Nowej Ziemi, wypadają z Yeti - częściej, niż antygrawy z wiedźm. Czasem nawet leżą luzem na śnegu. W kwestii artu wezuwiusz - nie udalo się nam, pomimo wielu prob, zdobyć informacji n/t godzin spawnu. A spędziliśmy w miejscach spawnu wiele godzin.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity