Skocz do zawartości

Jaki dobrać Mod dla AK 74 w CS?


Glock

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje Arsenal Mod do Czystego Nieba z lepszymi teksturami AK 74 bliżej realizmu?

Macałem w armii AKMS i wiem jak pachnie i jak wygląda. W grze irytuje mnie ryglowanie suwadła po lewej stronie. Jestem mocno praworęczny. I dlatego AK i podobne, dobrze mi się przeładowywało prawą ręką, magazynek też zmieniałem prawą, ale nie chodzi mi o magazynek tylko bardziej o tekstury AK i suwadło w grze.

Niestety cała saga Stalkera cierpi na typ "Leworęcznego" kałacha i bardzo mnie to kłuje w oczy.

Dołączona grafika

Dla przykładu o co mi chodzi, podaje dla porównania moje screeny z Winter Edition do Cienia, (oblivion lost, arsenal mod, nature winter)

Nie wspominając o samych teksturach, ryglowanie występuje zgodnie z realem po prawej stronie kałasza i łuski wylatują w prawą stronę.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Szukam podobnego moda dla AKSa dla Czystego Nieba. Nie potrzebuję w CS więcej zabawek w grze i w zupełności wystarczy mi do biegania po bagnach kałach.

Problem w tym, że w CS kałach nie wygląda jak kałach i chciałbym biegać po zonie z realnie wyglądająca zabawką.

Potrzebuję konstruktywnej porady jak to zrobić i każda sugestia będzie dla mnie pomocna.

To mój pierwszy post więc proszę o odrobinę wyrozumiałości.

Edytowane przez Glock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by ewentualnie przenieść model z CoP [z jakiegoś moda] do CS [podstawka] to jest max roboty dla fachowca max 10 minut. Ja niestety nie mam żadnego Stalkera od GSC, ale tylko Stalker Online. Jeżeli chcesz to mogę zainstalować CS'a i Ci to zrobić. PS. Modele z SoC nie działają w CS jak i CoP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by ewentualnie przenieść model z CoP [z jakiegoś moda] do CS [podstawka] to jest max roboty dla fachowca max 10 minut. Ja niestety nie mam żadnego Stalkera od GSC, ale tylko Stalker Online. Jeżeli chcesz to mogę zainstalować CS'a i Ci to zrobić.

PS. Modele z SoC nie działają w CS jak i CoP.

Masz racje. Modele z SoC nie działają, bo desperacko kilka razy próbowałem przenosić pliki do CS-a. Zawsze kończy się bug trapem wyrzucając grę na pulpit. Wniosek dosyć prosty – niekompatybilne skrypty, czego dowodem jest treść xray loga. Oczywiście byłbym wdzięczny jakby Tobie udało się zmontować lepsze tekstury dla AK działające w CS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.