Skocz do zawartości

League Of Legends Pomoc techniczna


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż nie jestem jakiś specjalnie dobry z opowiadań ale gra bardzo fajnia i polecam tym co nie grali a tych co grają mam następujące pytanie

 

Otóż mam taki problem mianowicie mam dobry internet, dobry sprzęt komputerowy a mimo to od jakiegoś czasu gra bardzo ale to bardzo laguje, po prostu gdy pojawiają się stwory wszystko się zacina i do końca gry z małymi przerwami mój ping sięga nawet do paru tysięcy nie wiem jak to jest w ogóle możliwe próbowałem ustawienia jakości na minimalne ustawić ale także to samo nic nie szło. W jednym zdaniu: Gra strasznie laguje od jakiegoś czasu domyślam się że to nie przez internet ale co ja tam wiem ja się nie znam, dlatego co mogę z tym zrobić

 

Wydaje mi się że może to być związane niekoniecznie z grą dlatego prosiłbym jakiegoś znawcę  czy udało by się to rozszyfrować :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saddam ja gram na EU Nordic&East lecz po paru już miesiącach gry doświadczyłem wielu dosłownie wielu graczy którzy nie tyle nie powinni grać tylko powinni więcej robić a mnie gadać, słyszałem żę na innych kontynentach tak nie jest ale cóż znajomy mnie wciągnął i już tak zostałem :D. Nie uważam się za najlepszego ani za najmądrzejszego w tej grze bo nie o to tu chodzi żeby innym graczą psuć zabawe wręcz przeciwnie, ale czasami niektórzy po prostu uważają że są najlepsi i że pozjadali wszystkie rozumy :D. A tutaj pochwale się trochę moją serią :D

http://www.fotoszok.pl/show.php/1656161_13.jpg.html

 

A wracając do tematu to faktycznie jest tak że jak pojawiają się stworki do gra mi czasami stoi i to jest koniec gry dla mnie bo potem już nic się nie rusza :verymad: tylko 9000 pingu i nic nie mogę zrobić.

 

Danieldino właśnie mój internet działa sprawnie wszędzie w każdej grze sprawdzałem na na przeglądarkach speed testy itd. i mój net działa bez zażutów tylko w grze się coś chrzani :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na EU West i East&Nordic to jest dużo trolli i ludzi uważających się za lepszych. Nic z tym nie zrobisz tylko reporty :P co do problemu spróbuj przeinstalować grę. LoL ma to do siebie że dużo się buguje, chyba nawet więcej niż Stalker. Jakbyś chciał czasem pograć to mój nick - Suty Dziobaka :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że owy problem nie zdarza się zawsze tylko czasami dlatego często ciężko mi powiedzieć czy już jest wszystko ok :confused:. Obecnie naprawiam wszystkie pliki. Wysłałem też zgłoszenie do ich Supportu i czekam na odpowiedź :confused:

Bo to mi się zdarza czasami a czasami jest wszystko w porządku a następna gra jest klapą bo nic nie mogę zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.