Skocz do zawartości

Gdzie teraz są karabiny szturmowe po nowym patch-u


radioactiv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zacząłem grać nową postacią w SO i się trochę gubię, to że trzeba craftować amunicje to jeszcze zrozumiałem i się przyzwyczajam do tego, ale czy z szanownych kolegów mógł mi powiedzieć gdzie teraz można znaleźć broń typu val lub desert-eagle itp.

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,większość broni które kupisz u innych handlarzy jest w bazie. AS-VAL kupisz tylko w bazie, DE możesz dostać na wezu, rus.D3/4 i chyba w kamieniołomach I2 lub K2.Craft amunicji to najlepiej z artów w bazie,za jednego dostajesz kilka-kilkadziesiąt paczek,z części mutantów to jest żałośnie mało i szkoda się z tym bawić.

PS.Baza SoA dziś jeszcze jest na E6.

PS2. :P Na chwile obecną to jest SZ-SZone Online,SO-Stalker Online to jest teraz tylko rosyjska wersja.

Edytowane przez tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Byłem w bazie ale nie mogłem znaleźć gościa który handluje bronią mógłbys podpowiedzieć gdzie on jest. Mam teraz Ak-47 możesz powiedzieć gdzie znajdę AK-47m?

A o której obrona ?

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Właśnie oto chodzi za długa przerwa i szczeże to nie mogę się połapać w grze, chyba muszę z kimś przez jakiś czas polazić i poznać na nowo politykę gry. Co proponujesz zamiast Ak-47.

 

Kiedyś normalnie było można kupić broń i amunicję. Więc cała moja wiedza o lokalizacjach jest nie na czasie.

No to mamy problem :dry:,chyba miałeś dość dłuuuuugą przerwę w graniu bo ja zaczynałem od patcha 0.38 i do tej pory AK47m nie widziałem,nawet na rus serwer.

 

Zgadza się to jest model ak-74m stabilized ciągle mi się myli.

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,tak naprawdę to nie wiem czy warto poznawać na nowo politykę gry gdyż sam mogłeś zobaczyć ile osób teraz tam gra.Związane jest to z tym że na rus serwer już było wipe+1 patch(chyba 1 bo pare dni tam nie zaglądałem)a zmiany są spore więc wszyscy się oglądają że wreszcie będzie u nas bo trzeba postać rozwijać od nowa w całkowicie inny sposób.Broń która jest coś  warta (nie za GR-y)to tak: MK48,AK107,AS-VAL,VSS,JackHammer,Saiga a z pistoletów to DE lub glock18.

PS.Dobrze by było jak byś był dziś na obronie to coś Ci się dogra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której ??

PS. Dawno temu grałem  postacią Radioactiv teraz gram postacią rummagerzone . Czekam aż wejdzie nowy path to z powrotem zaczne grać radioactiv.

ps. 2 jeśli silny przeciwnik to przyjde jako radioactiv

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zajrzę jeśli się wyrobię. Jak bym mógł kiedyś pomóc to przeważnie jestem po 20, 21 . Więc wyłojacie mnie ja ktrza z chęcią pójdę na inną mapę albo razem porobić zadania. Smiało piszcie tutaj napewno odpowiem.

 

Pozdrawiam

PS. Z chęcią bym zrobił jak najwięcej zadań zrobił ... mam zadanie u gurmita z glową niedźwiedzia ... help ... a później zacząć chodzić na inne mapy.

Witam. Słychać co z tym wipe będzie ??

Pilne - odzyskanie bazy

 

Potrzebuje naboi do 9x39 do przejęcia bazy. 

Edytowane przez radioactiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.