Skocz do zawartości

HALLELUJAH !


Rekomendowane odpowiedzi

HALLELUJAH !

 

Dziś po ponad roku oczekiwania i dwudziestodniowej przerwie w działaniu europejskiego serwera nastało nam WIPE

czyli start gry w wersji 0.9.2.0. Wszyscy zaczynają od zera a w rozgrywce bardzo wiele się zmieniło.

Chętni muszą odinstalować starą wersję i ściągnąć nowa w całości.

O tutaj: http://forum.szone-online.net/viewtopic.php?f=38&t=4453&start=0&lng=en

 

[EDIT]

Niestety gra w większej części (questy) jest po rosyjsku :tongue:

Podobno przez przypadek uruchomiono serwer z rosyjskim wkładem zamiast z angielskim :D

Wkrótce mają to poprawić.

Edytowane przez MiedzianeJaja
  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że najwyższy czas :yes: Właśnie zainstalowałem angielskiego klienta i faktycznie większość tekstu jest po rosyjsku. Przetłumaczone sa raptem okna dialogowe, menu i opisy przedmiotów. Grę uruchamiam bezpośrednio z .exe ponieważ przez Launcher wywala błąd połączenia lub blokady firewalla - czyli standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zaobserwowałem na razie wszsytkie zadania jakie wykonywałem bądź wykonuje są po angielsku. Cała szopka z cyrlicą o której wspominał MiedzianeJaja przeszła do historii. Cyrlice możesz ujrzeć co jakiś czas w oknie dialogowym po lewej, kiedy podniesiesz jakiś przedmiot, część ciała mutanta czy wykonasz jakieś zadanie - nie wpływa to jednak w żaden sposób na odbiór gry ponieważ zadania opisane są po angielsku w dzienniku. Co do klanu to z tego co wiem oloo w pocie czoła nad tym pracuje. Jako że narazie latam wyłącznie po 2 pierwszych mapach - startowej nie wliczam celowo, wspomnianych problemów z rosyjską czcionką nie zauważyłem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu z tym wipem? działa już ta gra po angielsku? pograłbym w SO, ale musi być po ang bym to ogarnął... Istnieje jakiś klan ze stalkerteam do którego można się podpiąć?

No to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć,wipe rzeczywiście było, ale najpierw zadanie były po rosyjsku(ale działały :D ) ale coś tam naprawiali i teraz questy i prawie wszystko jest po angielsku.Niestety część "ważnych" questów zabugowali i nie działają.Pewnie będą poprawiać, bo na razie tylko zbierają info które zadanie i kiedy się buguje.

Klan -SoA -powstanie dziś albo jutro. Jak będziesz w grze to pisz @PM gdy kogoś spotkasz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś kilka godzin, gra ma potencjał ale....jak zawsze musi być ale:

 

1) Apteczki i amunicja chyba tylko do kupienia.

2) Spawn mutantów jest jakiś szalony.

3) Jestem biedny jak mysz kościelna - nagrody za questy nie wynagradzają amortyzacji sprzętu i amunicji.

 

Liczę na polski klan i zabawę w większym gronie, samemu nudno trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Normalnie :D  Idziesz, patrzysz a tu bujają się kolesie z napisami SoA nad baniakami. Zatrzymujesz i nawijasz po naszemu. Powinieneś trafić na swojaków choć kilku mamy angielskojęzycznych :D

I podstawą jest sprawdzenie ochotników na TS-ie bo wcześniej kilka razy trafiliśmy na minę w postaci graczy kompletnie oderwanych od rzeczywistości i potem były z nimi problemy :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.