Skocz do zawartości

Pliki odpowiedzialne za rozdzielczość gry.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką sprawę. Grałem sobie w TŚ2 z fixem 0.2 (bez update final) i zauważyłem, że nie działa mi kilka skryptów misji związanych z fabryką kryjącą labo w DM. Przykłądowo jak miałem wybić wszystkie mutanty o okolicach labo, dla Woronina i mając nawet BIO-radar (100% pewność, że wybiłem wszystkie stwory), to po wybiciu stworów nie dostałem uaktualnienia w dzienniku. Drugi przykład, to zlikwidowanie docenta Dorodina, wchodzę na dach, tam gdzie mam pokazany znacznik na mapie i... nic! Skrypt nie zaskakuje. Próbowałem brać te questy po raz wtóry i kolejny i nic.  Pomyślałem, że jest coś z wersją moda, którą ściągnąłem, skoro kilka różnych skryptów nie zadziałało w tym samym miejscu, więc zechciało mi się ściągnąć najnowszą wersję moda jaką znajdę w necie i wpadłem na Final update, więc skopiowałem tą starą wersję gry i zainstalowałem wszystko od początku z nowego źródła z Update Final. Na razie mam problem z niektórymi przedmiotami, które miałem w inv, a widocznie Final Update ich już nie ma, więc mam wylotki, ale pracuję nad tym. To tyle tytułem wstępu (może ktoś przy okazji znajdzie odpowiedź na któryś  tych problemów). Teraz przechodzę do sedna. Jak grałem w poprzednią wersję to miałem spoko rozdzielczość, nie pamiętam jaką, ale nie większą niż 1680x1050px, ponieważ mój monitor nie obsługuje większej. A teraz, po wgraniu nowej wersji gry i moda mam maksymalną rozdziałkę do wyboru 1152x648px! Jak wracam do starej wersji gry (ze zrobionego backupa plików gry) to mam to samo, bardzo niska rozdziałka. Czy ktoś ma pomysł na to jak zwiększyć rozdziałkę? Myślę, że nie jest to kwestia tekstur, tylko braku jakiegoś wpisu w jakimś ltx'ie czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog z grą > otwierasz fsgame.ltx i pierwsza linijka (przykładowo) "$app_data_root$=true|false|E:S.T.A.L.K.E.R. - Oblivion Lost 2010SAVE" kopiujesz "E:S.T.A.L.K.E.R. - Oblivion Lost 2010SAVE" i wkleisz w belce adresu explorera windows i enter, w katalogu do którego cię przeniesie masz user.ltx > edytujesz go notatnikiem i na samym dole masz (przykładowo) "vid_mode 1920x1080" zmieniasz 1920x1080 na 1680x1050 > zapisz i graj.

 

Jak nie wiesz jaką masz natywną monitora to wklep model w google i sprawdź parametry. Można też ppm > (w7) rozdzielczość ekranu ale zdarza się że przekłamuje.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.