Jump to content

Zdjęcie mózgu i konrtrolera

Recommended Posts

Jednak i zdjęcia mózgu nie zrobiłem - wycelowałem w mózg po info , że dokładnie mam cel namierzony ( info na czerwono ) strzelam-wykonuje zdjęcie i szklana obudowa pęka, mózg jest martwy a zdjęcie nie jest zrobione.Pomocy Pozdrawiam.

Jednak i zdjęcia mózgu nie zrobiłem - wycelowałem w mózg po info , że dokładnie mam cel namierzony ( info na czerwono ) strzelam-wykonuje zdjęcie i szklana obudowa pęka, mózg jest martwy a zdjęcie nie jest zrobione.Pomocy Pozdrawiam.

Witam.

Nie bardzo wiem na czy polega ten problem. 

U mnie było tak że w pomieszczeniu z pulpitem sterowania stawałem na przeciwko mózgu. Wyjmowałem broń z obu slotów w pierwszym umieszczałem fotopistolet. Potem lornetką bez zbliżenia naprowadzalem celownik na punkt nad mózgiem. Pojawiał się komunikat o gotowości

do zrobienia zdjęcia. Następnie nie przesuwając celownika zmieniałem lornetkę na fotopistolet. Jeśli po tej zmianie celownik robił się biały to trochę korygowałem jego połozenie żeby zrobił się czerwony. Bez trybu zbliżenia w fotopistolecie naciskałem przycisk strzału.  Pojawiał się komunikat głosowy i foto mózgu pokazywało się w inwentarzu.  

Znalazłem w necie dwa filmy pierwsze poddobnie było u mnie i drugie z pękajacym pojemnikiem na mózg. Moze to ciebie naprowadzi na rozwiązanie problemu.  

Podobnie było u mnie :

http://www.youtube.com/watch?v=HcxTrluvp_A

Zdjęcie z pękajacym pojemnikiem na mózg:

http://www.youtube.com/watch?v=iqlXH6M7V7Y