Skocz do zawartości

Lumia 520 głośność


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Pewnie, bym musiał zaopatrzeć sie w nowy guzik, aczkolwiek nie wiem.

Dzień dobry, mam kolejny problem z Lumią , tym razem po zainstalowaniu jakiejś aktualizacji telefon zaczął nieustannie się zacinać, gdy kilkam przycisk play na ekranie to włącza na chwile muzyke a następnie ją automatycznie stopuje i tak w kółko, wszystko stało się po zaaktualizowaniu telefonu i nie wiem teraz co zrobić, i także nie wiem czym jest to spowodowane, ostatnio byłem w salonie z tym poprzednim problemem i wystąpił jakiś problem w systemie, nie chce znowu lecieć do salonu bo to kosztuje mnie dosyć dużo + też nie wiem ile kolejna naprawa będzie mnie kosztować i czy w ogóle opłaca się ten telefon naprawiać bo jeśli non stop ma się coś psuć to taniej będzie kupić nowy. Wie ktoś może co zrobić z tym fantem?

Ponowne uruchamiane telefonu także na nic się zdało :/

Teraz sprawdziłem, na słuchawkach odtwarzacz działa normalnie nic nie przerywa itp, ale gdy odłączam słuchawki znowu przycina :/ , i jeszcze jest problem jak ktoś do mnie dzwoni to tak samo jak z odtwarzaczem, słyszę przez 2 sekundy i zanika na chwile.

Teraz sprawdziłem ogólnie wszystkie opcje z podłączonymi słuchawkami, wszystko ładnie nic nie przycina, normalnie można rozmawiać słuchać muzyki i wszystko inne, odłaczam słuchawki i znowu powraca do sytuacji takiej jak było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dożo mówić, M$ + Nokia + Windows :pinch:   Poszukaj po opcjach może masz ustawione wyciszanie ? Ja w androidzie mam tak ustawione ze położenie telefonu wyświetlaczem w duł załącza wyciszenie i np. działa to tak ze słucham muzyki to jak go dam lcd w dół to stopuje odtwarzanie. Mogę także włączyć obserwacje i wyświetlacz gaśnie gdy się na niego przestanie patrzeć a rozjaśnia się gdy znowu się spojrzy, dlatego myślę że może tam masz takie funkcję wiec ich poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.