Jump to content

Lumia 520 głośność


Recommended Posts

Oddałem do naprawy bo żaden sposób po prostu nie działał na robienie głośniej. Powiedzieli że to był problem związany z systemem w telefonie, że coś tam guzik wszystko w porząsiu, ale system tego "nie rozumiał".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pewnie, bym musiał zaopatrzeć sie w nowy guzik, aczkolwiek nie wiem.

Dzień dobry, mam kolejny problem z Lumią , tym razem po zainstalowaniu jakiejś aktualizacji telefon zaczął nieustannie się zacinać, gdy kilkam przycisk play na ekranie to włącza na chwile muzyke a następnie ją automatycznie stopuje i tak w kółko, wszystko stało się po zaaktualizowaniu telefonu i nie wiem teraz co zrobić, i także nie wiem czym jest to spowodowane, ostatnio byłem w salonie z tym poprzednim problemem i wystąpił jakiś problem w systemie, nie chce znowu lecieć do salonu bo to kosztuje mnie dosyć dużo + też nie wiem ile kolejna naprawa będzie mnie kosztować i czy w ogóle opłaca się ten telefon naprawiać bo jeśli non stop ma się coś psuć to taniej będzie kupić nowy. Wie ktoś może co zrobić z tym fantem?

Ponowne uruchamiane telefonu także na nic się zdało :/

Teraz sprawdziłem, na słuchawkach odtwarzacz działa normalnie nic nie przerywa itp, ale gdy odłączam słuchawki znowu przycina :/ , i jeszcze jest problem jak ktoś do mnie dzwoni to tak samo jak z odtwarzaczem, słyszę przez 2 sekundy i zanika na chwile.

Teraz sprawdziłem ogólnie wszystkie opcje z podłączonymi słuchawkami, wszystko ładnie nic nie przycina, normalnie można rozmawiać słuchać muzyki i wszystko inne, odłaczam słuchawki i znowu powraca do sytuacji takiej jak było :/

Link to comment
Share on other sites

Co tu dożo mówić, M$ + Nokia + Windows :pinch:   Poszukaj po opcjach może masz ustawione wyciszanie ? Ja w androidzie mam tak ustawione ze położenie telefonu wyświetlaczem w duł załącza wyciszenie i np. działa to tak ze słucham muzyki to jak go dam lcd w dół to stopuje odtwarzanie. Mogę także włączyć obserwacje i wyświetlacz gaśnie gdy się na niego przestanie patrzeć a rozjaśnia się gdy znowu się spojrzy, dlatego myślę że może tam masz takie funkcję wiec ich poszukaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.