Skocz do zawartości

Instalacja Autumn Aurora na Soliankę


carlopapa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sposób znalazlem gdzieś w jednym z postów na forum:

 

- gamedataconfigweathers [cały folder] - gamedatalevels [cały] - gamedatashaders [cały] - gamedatasounds [bez weapons] - gamedatatextures [bez UI]  

Grałem tylko w Soljankę bez DMX i fajnie z AA2 ( + Patch 2.04) śmiga :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Mam zainstalowaną Solijankę+Dopa  +ООP  Collector  Master Addon i wyskakuje mi błąd:

 

FATAL ERROR[error]Expression    : wave&&wave->length()[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xrSoundSoundRender_Source_loader.cpp[error]Line          : 65[error]Description   : Can't open wave file:[error]Arguments     : c:program files (x86)thqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatasoundsnaturethunder-4.ogg
Jest tak z każdym plikiem ,lecz zamiast nazwy thunder-4 jest 5,6 potem dalej tak jak by mod nie miał tych plików.
 
Logi wstawiamy w code!! @Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.Mam zainstalowaną Solijankę+Dopa  +ООP  Collector  Master Addon i wyskakuje mi błąd:

 

 

 

 

 

FATAL ERROR

 

[error]Expression    : wave&&wave->length()

[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave

[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xrSoundSoundRender_Source_loader.cpp

[error]Line          : 65

[error]Description   : Can't open wave file:

[error]Arguments     : c:program files (x86)thqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatasoundsnaturethunder-4.ogg

 

Jest tak z każdym plikiem ,lecz zamiast nazwy thunder-4 jest 5,6 potem dalej tak jak by mod nie miał tych plików.

 

 

Sorry ale tak napisałeś że w końcu nie wiem czy masz te pliki 4-5-6.ogg czy nie ;)

Jeśli plików nie masz: 

 

Obecnie gram w taką samą kompilację modów jak Ty i nie spotkałem się (jak na razie) z tym błędem.

W moim folderze nature pliki thunder kończą się na 4.za to w tym samym folderze mam pliki thunderNEW1 od NEW1 do 6

Jeśli masz takie pliki to skopiuj do do oddzielnego folderu zmień nazwy na brakujące thunder-4.ogg thunder-5.ogg thunder-6.ogg i wklej ponownie do folderu z grą.

Daj znać czy zadziałało.

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.