Jump to content

Grimm

Turysta
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About Grimm

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  2
 • Frakcja
  Powinność
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  AEK-971

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki bardzo, pomogło Ma ktoś może jakieś rady jak zwiększyć wydajność? Gram na DX9, a mój komputer to almost potato. Mam powyłączane wszystkie cienie, wygładzanie krawędzi itp. Są może jakieś jeszcze praktycznie zbędne ''suwaki, opcje'', które mogę wyłączyć?
 2. Zna ktoś może przyczynę ''rozlewania się ekranu/zmywania'' podczas ruszania myszką, oczywiście w Anomaly.
 3. Czy są albo można użyć modeli HD postaci jak w Call Of Chernobyl?
 4. Nigdzie nie napisałem, że to wyrzutki. Napisałem, że byli wojskowi nie bez powodu BYLI. Chodziło mi o to, że rząd w pewien sposób ich zawiódł, kraj za który by oddali życie itp Zostali porzuceni podczas różnych nieudanych misji, ekspedycji, czekający na pomoc, która nigdy nie nadeszła postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.
 5. Aaaa, okej dzięki bardzo
 6. Powinność to nie armia, ją założyli byli wojskowi, nie bez powodu byli... Było w jednym z PDA w jakiejś odsłonie, że Powinność założyli wojskowi z rządowych ekspedycji pozostawieni na pastwę Zony, ale przetrwali i po zobaczeniu okropieństw Zony postanowili działać. Zawsze Powinność i Czyste Niebo w moim sercu. Oni przynajmniej mają jaja, żeby podjąć działania. Z resztą, mniejsza o to, mam pytanko, ponieważ grając jako członek Czystego Nieba, z polecenia Wiedrowa zbadałem podziemia Agropromu, znalazłem w legendarnym już szybie teczkę, ale nie pokazuje mi zaliczonego zadania, oraz żadnej kwestii dialogowej z Wiedrowem na jej temat i pytanie, czy to nie jedyne dokumenty, ale też pomyślałem, może nie wyszedłem tak jakby ''głównym wyjściem'' którym zaplanowali to sobie twórcy moda.
 7. Czy Żwawy, po wykonaniu misji na hełm, jest potrzebny w dalszej rozgrywce? Niestety znalazłem go martwego obok wioski kotów...
 8. Kurczę, no dobra wczytam i zabije jeszcze raz, ale słabo trochę, bo bardzo lubię frakcję CN, a po jego zabiciu pewnie nie będę zbyt mile widziany w ich bazie, to na co ja zabiłem psi-pijawkę na północ od ich bazy... po za tym jak już pisałem tak nie POWINNA postępować POWINNOŚĆ. Chrzanić Prapora mam nadzieję, że to będzie ostatnie zadanie od niego. A to ciekawy komentarz, hmm... Dziękuje za odpowiedź i że w ogóle macie jakiekolwiek chęci mi dalej odpowiadać haha
 9. Gram dalej na razie powinnościowcem i dostałem misje od tego gnojka Prapora, żeby zlikwidować przywódcę Czystego Nieba! Rozumiem, że ten Prapor to bardziej wojsko, niż Powinność, ale poważnie, nie ma innego rozwiązania? Dajcie spokój, przecież te 2 frakcje mają prawie taki sam cel... Już próbowałem, zabijałem go - misja nieudana + no cholera, nie chcę tego robić, nie tak działa Powinność Rozmawiałem z przywódcą CN - no ma się nie wychylać fajnie, dziękuje mi on itp, potem wracam do bazy Powinności i co misja niezaliczona zostałem dezerterem, bo miałem ogon i dowiedział się że kłamałem... nosz kurw... Jest jakaś opcja jeszcze? Woronin ma to w dupie, jak widać.
 10. Mógłbyś mój przyjacielu i przewodniku wyjaśnić jak włączyć ten spawner?
 11. Musiałem zrobić formatowanie komputera, dlatego troszkę mnie nie było. Na razie jako samotnik doszedłem do tego samego momentu i zebrałem od wojskowego dokumenty, pojawiła się pijawka, tego się nie spodziewałem, po tym co pisałeś, bardziej spodziewałem się że przyjdzie ktoś też zainteresowany tą teczką np najemnicy. Więc zginąłem raz Równolegle zacząłem grać powinnościowcem, po jakimś czasie gry nim zauważyłem, że z posterunku obok dziczy i cichych wzgórz giną stopniowo członkowie powinności, mam wyłączoną symulacje życia w całej zonie, nwm czy atak mutantów, czy sobie gdzieś poszli. Mniejsza, ale czy dostaną jakieś posiłki, bo mam obawy że niedługo ten posterunek padnie. Mod bardzo mi się podoba, jest tona misji i nie wszystkie to przynieś, podaj, pozamiataj. Chciałem tez kupić jakieś schowki ze sprzętem od informatora, zwłaszcza ten gdzie był kombinezon powinności za chyba 4k rubli, opłaca się?
 12. Jakoś sobie poradziłem i teraz mam misję, żeby zbadać ekspedycję wojskową w hangarze na wysypisku. Znajduje zwłoki żołnierza, ale nic przy sobie nie ma, żadnych notatek, ani dokumentów, a jak przeglądałem wcześniejsze strony to ktoś zapodał screena, że jak przeszukiwał ciało wojaka to miał jakiś świstek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity