Jump to content

Grimm

Turysta
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Grimm

 • Rank
  Gość w Zonie
 1. Czy w tym modzie jest fabuła? Oraz czy jest samodzielny, czy muszę oba party wgrać do Dead Air?
 2. Raany, Powinność leży w gruzach w tej modyfikacji, ciekawe czy to faworyzacja Wolności, czy przypadek, że na nich padło. Znacie jeszcze jakieś podobne modyfikacje do Anomaly, też najlepiej, żeby każda frakcja miała swoją fabułę i historię?
 3. Za szybko się podpaliłem, znalazłem jakieś 30 sekund po napisaniu tego posta, zapomniałem usunąć, przepraszam.
 4. Ktoś wie jak wyłączyć mózgozwęglacz? Docieram do końca dalej nie ma przejścia, ale żaden panel sterowania nie jest aktywny ani nic. Nie da sie wejść w interakcje, a wtedy kończy mi sie czas.
 5. Oczywiście masz rację, tak o tym nie pomyślałem, ale spokojnie, ja się nie skarżę ja jestem zadowolony z takiego stanu rzeczy, nie ma łatwo i to mi się bardzo podoba
 6. Przepraszam, że tyle nie odpisywałem, miałem dużo na głowie ostatnimi czasy. Screena zaraz podrzucę, a mam jeszcze pytanie, każda broń i kombinezon, znalezione u mego wroga, jest w okropnym stanie, nawet wojsko, które powinno być wyposażone w sprzęt w dobrym stanie, czy tak powinno być?
 7. Dzięki bardzo wszystko już śmiga, prócz jednego małego problemu, kiedy wchodzę w ekwipunek lub handel. To jakby to opisać... nie rozmazane, po prostu jakiś błąd jak było na starych telewizorach kiedy nie było sygnału. Nie przeszkadza mi to specjalnie, ale irytuje.
 8. Dzięki bardzo I tak serial powiem całkiem, całkiem niezły, to raz, a dwa to, przecież świetna ksywa dla stalkera. Grimm - łowca potworów. Kurczę, ja to nie umiem instalować takich rzeczy, pewnie coś źle zrobiłem. Podczas włączania gry, wyskakuje mi AnomalyDX8.exe - błąd systemu Nie można kontynuować wykonywania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVCP140.dll. Nie ważne jaki DX wybiorę jest ten sam błąd tylko numerek DX inny, wiadomo. Zaraz po nim wyskakuje identyczny błąd tylko nie znaleziono obiektu VCRUNTIME140.dll
 9. Jak pobrać tę 4 część? Klikam sobie na alternatywne linki, wszystkie poprzednie części już mając, klikam sobie na 4 część, daje pobierz i wyskakuje mi że wykorzystałem limit google drive, jestem totalnie zielony w takich sprawach. Będę bardzo wdzięczny za pomoc i z góry przepraszam za kłopotliwość taką zapewne błahostką.
 10. Jestem totalną amebą, wytłumaczyłby mi ktoś jak mam zainstalować Hybrida 1.1? Pobrałem oba party oraz patcha. Wypakowałem part 1, part 2 się nie dało potem doczytałem, że sam się wypakował, to fajnie wszystko, tylko nie potrafię wgrać patcha, ponieważ mam ten sam problem co już był wymieniony, ale nikt nie napisał jak to ogarnąć. Mam 900000rubli i hełm psioniczny, najwidoczniej źle wgrałem patcha. Wrzuciłem go do gamedaty xD. Najwidoczniej źle, to gdzie mam go wgrać?
 11. Dobra, chyba coś ładuje, dzięki bardzo Junx
 12. Jestem dzbanem, ale na prawdę tego nie wiem, pobrałem DA przez torrent otworzyłem w folderze i teraz mam 4 pliki Setup wszystko po rosyjsku i po prostu nie wiem co dalej.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.