Skocz do zawartości

cichy

Sekretarz
 • Zawartość

  2 348
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  137

Ostatnia wygrana cichy w Rankingu w dniu 5 Czerwiec

cichy posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2 542 Przyjacielski

4 obserwujących

O cichy

 • Tytuł
  Kosiarz Umysłów
 • Urodziny 1975.06.12

Informacje

 • Ruble
  42133
 • Frakcja
  Czyste Niebo
 • Procesor
  E 8400
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  BIAŁYSTOK
 • Broń Główna
  MAUSER C-96
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  GTX260 Core 216
 • System operacyjny
  WIN 7 64 BIT

Ostatnie wizyty

3 997 wyświetleń profilu
 1. Mam prośbę, mógłbyś poprawić literówkę w Ogłoszeniach - temat "Głosowanie..." . Brakuje "n" w rankingu. Nie żebym się czepiał, ale od kiedy to zauważyłem to mam jakiś takiś dyskomfort. :066: :) 

 2. Pierwszy raz byłem na tej imprezie, pomimo, że odbywa się już po raz 7. Rekonstrukcja bardzo fajna - wszystko sprawnie prowadzone i zorganizowane. Przegląd sprzętu bardzo ciekawy. I pogoda dopisała... To jakoś kojarzy mi się z Zoną: Starszy sprzęt: I nowszy:
 3. Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016

  W przejściu podziemnym do Prypeci znajduje się ciało Saszki Pająka (Pałuka). Przy nim PDA z opisem jego schowka. Lokalizacja schowka Saszki Pająka: FILM JAK DOJŚĆ:
 4. Dyskusja Ogólna

  W razie problemów z jakimś "itemem", na Forum jest poradnik (dotyczący Narodnej Solianki) jak dodawać takowe do sprzedaży:
 5. Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016

  Nie używam miotacza - mam lepsze zabawki, w związku z tym nie kupowałem .
 6. Dyskusja Ogólna

  @mkk7 telewizor stoi koło Akima na przejściu Kordon - Wysypisko.
 7. Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016

  Zadanie na zdjęcie Mózgu i Kontrolera dla Klonowa w Warlabie różni się lokalizacją tego drugiego obiektu i jego "zawartością". Czyta kto chce: Przy robieniu zdjęć teraz już nie trzeba wyjmować broni z 2 slotu
 8. Urodziny @cichy

  Serdecznie dziękuję Wszystkim za pamięć . Każdemu i a tym co wolą ....
 9. Problemy techniczne

  Miałem przypadek, że po "spędzie" frakcji na Agropromie, gdzie spotykamy się z Kłem po jego rzekomej śmierci, po wyjściu z teleportów nie pojawiły mi się SMS o pluskwie w PDA GG. Załapałem dopiero na Wysypisku. Ponowne wczytanie zapisu i przejście teleportami pomogło - skrypt zaskoczył. To 1 taki przypadek jaki mnie spotkał w NS2016 - może komuś to się przyda.
 10. Muzyka z NS 2016.

  @SEB2E - Chciałeś taby - masz: http://soldiez.com/ru/Songs/Akkordy/Константин-Никольский/Ночная-птица/2
 11. Muzyka z NS 2016.

  Kolejna piękna piosenka, we wspaniałym wykonaniu Nikałaja Konstantina - "Nocny Ptak". Piękna muzyka, słowa i wykonanie. Słyszymy ją w modzie, kiedy znajdujemy domniemane ciało Pantery na Generatorach. Константин Никольский Ночная Птица 1992 Tekst i chwyty na gitarę dla chętnych. Mnie zainteresowały.
 12. Dyskusja Ogólna

  W którymś z tematów opisywałem te "kolektory" - to nic innego jak studzienki z węzłami ciepłowniczymi - takie jak spotykamy na co dzień. Tu w modzie podnosi się "dekiel" i wchodzi do środka. Wszystkie lokacje są lekko pozmieniane pod względem wyglądu i dodano nowe elementy jak podziemia i skrytki. Szachta (szyb, kopalnia) w Dolinie Mroku to całkowicie nowa lokacja - jest kilka takich niespodzianek - ale nie będę opowiadał więcej bo pozbawię zabawy grających... Tu przykład zmian na Wysypisku: Rozwikłałem znaczenie tzw. fioletowych kropek na mapie, na które zwrócił uwagę @Anton Gorodecki - jeżeli pomożemy dla wroga zmienia się on w przyjaciela i zmienia frakcję na stalker:
 13. NOWA DROGA ŻYCIA

  Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za życzliwość i pamięć
 14. NOWA DROGA ŻYCIA

  Serdecznie Wszystkim dziękuje za życzenia . Mam nadzieję, że w tym wieku już nie może pójść źle. Wszystkim ..... i tak do oporu. Oby wazeliny nowożeńcom nigdy nie zabrakło (taka ikona by się przydała) Moja Królowa: My i nasi Paziowie przed naszym zamkiem:
×

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność