Jump to content

skhi

Weteran
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

About skhi

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  179
 • Frakcja
  Renegaci
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  Lawina

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mógł bym prosić o linka do poradnika po Polsku albo podobnego do tej wersji.
 2. To już mam za sobą . Chodzi o kolejny kod do drzwi z misji spenetrowania podziemnych przejść między labolatoriami .
 3. Może ktoś podrzuci kod do drzwi laboratorium X-10 (a może X18 nie pamiętam) .Zadanie dostałem na sprawdzenie podziemnej trasy przez labolatoria .Parę dni nie grałem a potem poszedłem robić inne zadanie i kod uciekł z historii PDA . PLIZZZZ.
 4. Rozwikłałem zagadkę i muszę ostrzec bo może się to przydać.Po modernizacji aparatu wracamy do Smitha i ....... Z poradnika Cichego: Pamiętajcie żeby porozmawiać z Smithem dwa razy .Raz o znalezieniu źródła energii. Drugi raz o zdjęciach(sprawdzić czy na mapie zaznaczyły się miejsca wykonania najlepszych ujęć). Grając przeoczyłem drugą rozmowę i stąd problem .Może się komuś to przyda . Sorry za zamieszanie i dzięki za zainteresowanie ( SIERIOŻA )
 5. skhi

  Brak Rozmowy

  Zacytuje kolegę Cichego z poradnika W drzwiach sklepu na rozwidleniu dróg przy wejściu do wioski Braciaków stoi brachol który powinien nas przepuścić do sklepu .
 6. skhi

  Brak Rozmowy

  A jak się do baru dostałeś ? Ten gość ze śrutówka daje wskazówkę a nie klient przed barem .
 7. skhi

  Brak Rozmowy

  Jeśli do baru dostałeś się używając glejtu to po rozmowie z Żyłą (gość co mierzy do ciebie ze śrutówki),załatw sobie piwo i skieruj się do małego domku na obrzeżach wioski .Czeka tam przewodnik schlany na potęgę,poratujesz go piwem i powinno dalej ruszyć . ps. czytaj uważnie dialogi to wiele wyjaśnia.
 8. Po zmodernizowaniu aparatu fotograficznego według poradnika Cichego powinniśmy zrobić zdjęcia dobrej jakości z zadania dla Smitha .W pda nie mam tego zadania (jedynie zadnie o odnalezieniu źródła nieznanej energii - żadnej tam wzmianki o zdjęciach)ani oznaczonych miejsc z których należy je pstryknąć .Czy to normalne?Przed modernizacją aparatu te miejsca były zaznaczone w pda. Coś jest nie tak? Też tak mieliście? Co mogło wykastrować to zadanie z pda? Dużo tych pytań ale może jedna odpowiedź . Czy zrobienie tych zdjęć ma wpływ na zakończenie linii fabularnej ?
 9. Przyznam że chyba macie racje,faktycznie transmutacji dokonywałem na dwóch lokacjach(Korpus pokoju,Wysypisko). Nie przeszkadza to w dalszej rozgrywce ,jedynie co przeszkadza to zwidy spowodowane noszeniem przy sobie Talizmanów.
 10. Pisałem kilka postów wcześniej o zdublowanych wpisach w notatniku o transmutacji Absolutów a teraz sytuacja powtarza się przy Talizmanach .To dopiero jest zagadka .Zepsute PDA czy gra figle płata (ale "świruje" Fotografowi z tymi talizmanami,nawet zastrzyki u doka nie pomagają za bardzo).
 11. Ty to masz wiedze wow .Dzięki za poświęcony czas .Szacun. PS.gdzie konkretnie jest ten dział bo w "warsztacie modera" nie mogę znaleźć .
 12. Tak jak na zrzucie widać przepisy na absoluty w strefie psi nr1 1.Przepis na uzyskanie Absolutu : absolut nr 3 absolut nr 2 a drugi wpis w dzienniku to 2.Przepis na uzyskanie Absolutów : absolut nr1
 13. Nie zrozumiale zapytałem .Chodzi mi o zdublowane zapiski w notatniku o recepcie w Psi strefie NR2 . To takie moje przeoczenie i brak szczegółów w pytaniu .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity