Skocz do zawartości

kondotier

Elitarni
 • Zawartość

  6 801
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  161

Ostatnia wygrana kondotier w dniu 9 Lipiec

Użytkownicy przyznają kondotier punkty reputacji!

Reputacja

3 878 Przyjacielski

O kondotier

 • Tytuł
  Nestor
 • Urodziny 1944.01.24

Informacje

 • Ruble
  70961
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kondotier

  Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA

  @cez137 - Przeciążony zapisami sinik, nie wyrobił przy dodatkowych efektach anomalii. W takim przypadku jak ten, to nie ma co pozwalać szukania rozwiązania, bo go nie znajdzie. Uruchamiasz Menadżera zadań i wyłączasz silnik. Zostaw w katalogu zapisów góra pięć ostatnich, resztę przenieś poza moda. A też dobrze jest, jak się ma savy dużo ważące, co jakiś czas ( nawet co godzinę gry ) zamknąć grę i zresetować komputer. Samo wyjście nie pomoże, bo zostaje gra w pamięci komputera.
 2. kondotier

  Popsuła mi się gra, pomocy

  @cez137 - Po tej rozmowie dostajesz propozycję pomocy w uwolnieniu więźnia. Zgoda powoduje że mod automatycznie przenosi pod anteny, kolejna rozmowa i atak. Po nim dopiero jesteś wolny. Możesz odmówić pomocy, stracisz spory kawałek gry, ale wtedy sam idziesz do lasu szukać naukowców. Lepiej nie kombinuj i daj się modowi prowadzić za rączkę. Masz wtedy gwarancję gry bez problemów.
 3. @Hans - Maks cię sam zawoła. Nie pamiętam w którym momencie, ale złapanie przy zbrojowni nie ma na to wpływu. A robienie częstych twardych savów to konieczność. Z tym, że chwilowo zbędne, przenoś do katalogu poza modem. Tak aby w katalogu zapisów nie mieć ich zbyt wiele, bo to zwalnia grę, a nawet powoduje zawieszanie.
 4. kondotier

  Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA

  @cez137 - Jeśli w katalogu z zapisami masz ich sporo, to te starsze przenieś sobie poza moda. Zostaw 3-4 ostatnie. Może się to wydawać dziwne, ale zapisy obciążają pamięć. A to co mod potrzebuje do gry, i tak jest w ostatnim zapisie. Możesz też trochę zjechać w ustawieniach z jakością tekstur, odległością widzenia, a przede wszystkim z gęstością trawy i jakością cieni.
 5. @Hans - Zadanie od Maksa na eliminację Łukasza, możesz wziąć i wykonać, albo go zakablować stając po drugiej stronie. Ta część moda ma różne rozwiązania. Nie pamiętam co dostałem informując Łukasza o zamachu stanu. Z tym, że to zadanie robiłem jeszcze na poprzedniej, nie dokończonej wersji. A przy dobrze prowadzonej grze, pieniędzy jest nadmiar. Tylko trzeba pamiętać, co komu sprzedawać.
 6. kondotier

  Popsuła mi się gra, pomocy

  @cez137 - Kod do drzwi na Radarze. Przecież Maks przed szturmem na anteny ( po udzieleniu mu pomocy ) mówi, ze kod do drzwi za którymi jest antidotum, mają uczeni zabici koło płotu. Musisz przeszukać trupy. Ale dopiero po szturmie na anteny tam wracasz. https://www.youtube.com/watch?v=EuUugwU_lXU Rozmowa 5:30, szukanie PDA z kodem 16:00
 7. kondotier

  Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA

  @cez137 - Po labach chodzisz w takiej samej kolejności, jak to było w podstawce. Czyli Agro, Dolina Mroku, Jantar i dopiero Radar. Pamiętaj o tym, że ta "fabuła" jest szczątkową, a cały CoC nie jest modem do grania, a bazą dla zrobienia innych modów fabularnych. Już nie pamiętam, gdzie leżą w labie na Radarze papieruchy. A różne bronie, ekwipunek itp. to może wychodzić z gry, co gracz znalazł, zdobył, kupił . No i jaką grę wybrał od początku. Zależy też, w jakiej kolejności poruszał się po lokacjach.
 8. kondotier

  Latający samochód BlackFly

  Ja w tym czymś, nie widzę nic z samochodu, a raczej jakiegoś zminiaturyzowanego ULSa. Nawet chyba nie ma to kół, to jak po drogach będzie jeździło? I oglądając takie "wytwory", zastanawiam się do czego to komu potrzebne. Przecież już od dawna są samoloty z obracanymi silnikami, pozwalającymi w momencie startu i lądowania zamienić je w pionowzloty. Po starcie domowego podwórka, przelot w docelowe miejsce i tradycyjnie brak miejsca do zaparkowania. Ale za to łatwiejsze zaparkowanie w piętrowych garażach, bo każde piętro może mieć własna platformę do przyziemienia.
 9. kondotier

  Mundial 2018

  Dwa lata spokoju. @Chlebczarow - zapomniałeś że w międzyczasie będą Mistrzostwa Europy. No i jakaś Olimpiada się przytrafi. A Polska i tak jest Wicemistrzem Świata, tyle że w lekkiej atletyce. A o tym jakaś dziwna cisza. lekkoatleci.
 10. @Hans - Skąpo informacji dajesz. Nie możesz wyjść z kręgu kamieni, czy z tej nowej lokacji? O ile dobrze zrozumiałem Twój problem to. Jeśli z lokacji, to potrzebujesz detektor Weles. Z nim w ręce przeczesujesz kręgi kamieni, aż znajdziesz art Kompas. I z nim szukasz powrotnego teleportu. Weles jest przy tym NPCu którego zabiłeś. Jeśli nie chcesz szukać samodzielnie, zobacz na filmiku od 9 min. Znalezienie Kompasu 14 min. @Stalker76 - Co dotyczy problemu z zadaniem w Limansku. W inwentarzu masz klucz, może to PDA które masz to też Satrapy. Ale jeśli filmik który Ci podesłałem na SB nie pomógł, to podpowiedź z PDA brzamiła : Czwarty dom od snajperów. A to ten dom na rozwidleniu. Jeśli wziąłeś zadanie to musisz go wykonać, bo jak piszesz "olewając", zagmatwasz fabułę i połowa moda przepadnie.
 11. @ziomo02 - Po co zakładasz nowy temat, skoro jest już temat dyskusyjny o tym modzie. I tam ten problem był już poruszany.
 12. Przypomnienie Złotego Kufra 2. Nocą ... ... i to samo dniem Znane, ale jakieś inne Wysypisko. "Gniazdujący" śmigłowiec. Choć CEA nie działa, prądu więcej niż potrzeba.
 13. kondotier

  Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA

  @cez137 - Jaki tryb rozgrywki wybrałeś? Z tego co piszesz, to chyba nie fabularny, a któryś z pozostałych. No i jakie nasycenie mutantami masz w ustawieniach. Tak samo jaki promień spawnu mutantów. Radzę wybrać tryb fabularny samotnikiem, ustawić najniższy poziom spawnu, a jeśli chcesz grać z emisjami i psi-burzemi (choć ja radzę grać bez nich ), to ustaw którąś z opcji od razu likwidująca zombich i mutantów. Oczywiście do nowego trybu potrzebna nowa gra.
 14. kondotier

  Znajdź tajne laboratorium znacznik jest na CEA 2

  @najdrok - Nie tylko w tym modzie, ale i w innych masz sytuację, że znacznik laboratorium jest daleeeeko za lokacją z której do niego wchodzisz. Tak że szukanie labu po takim znaczniku jest bezsensowne. Tylko wejścia do nich są tam gdzie należy. A potem do niego przenosi teleport.
 15. kondotier

  [CoC] STCoP Weapon Pack 2.8.0.7 (v.5)

  @Urdur - czy na Twojej klawiaturze nie działają klawisze Shift, przecinka i kropki?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord