Skocz do zawartości

kondotier

Elitarni
 • Zawartość

  5 331
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  146

Ostatnia wygrana kondotier w Rankingu w dniu 16 Październik

kondotier posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2 793 Przyjacielski

3 obserwujących

O kondotier

 • Tytuł
  Zasłużony Tłumacz
 • Urodziny 1944.01.24

Informacje

 • Ruble
  62305
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. OSTATNI STALKER

  @vidkunsen - Nie truj. Orientacja polityczna autora moda, jego sprawą. Chyba że głosiłby hasła sprzeczne z wartościami uniwersalnymi, forum posądzono o jego wspieranie. Ale w przypadku tego autora, jeszcze się takie coś nie przytrafiło. I słyszane dialogi też dotyczą tylko scenariusza, a nie polityki. Nasze tłumaczenia choć nie literalne, nie zmieniają znaczenia wypowiedzi i wulgaryzmów. A napisy nie zacierają głosów, więc gracz ma wybór, słuchać lub czytać.
 2. Dream Reader 2.0

  @Sierioża - Ten co by to robił, musi mieć oryginalną rus podstawkę. Ale w tym momencie wchodzimy na teren piracki. Jeśli takie coś robią po tamtej stronie granicy, to ich sprawa.
 3. Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA

  @speediee - weź pod uwagę, że CC nie jest modem w dosłownym tego słowa znaczeniu, a tylko bazą dla innych modów. To na razie półprodukt. Wiele z opcji w nim zawartych na razie nie działa. Ruszy, jak autor moda zrobionego na CC je uruchomi. Teraz działają wybiórczo, w zależności od tego jaki tryb gry wybierzesz.
 4. Dream Reader 2.0

  Taki wybór czasu snu, już był w jakimś modzie. To dobre rozwiązanie, bo w tamtym ustawiało się czas snu precyzyjnie do potrzeby spania. @vidkunsen - niuchaj za jakimś repackiem.
 5. OSTATNI STALKER

  PODBICIE TEMATU Po obejrzeniu dostępnych filmowych informacji, widzę że tłumaczenie nie będzie zbyt proste. Są ważne dla zrozumienia fabuły dialogi prowadzone głosowo i tu będzie potrzebna pomoc @Ranger801 , dla wykonania napisów tłumaczeń tych dialogów. A inne niespodzianki wyjdą dopiero podczas gry.
 6. Niespodzianka od autora moda. Na Agropromie w INB pojawiają się anomalie łudząco podobne do tych poprawiających karmę. Ale ich obecność nie jest sygnalizowana dzwoneczkami. Od nich lepiej z daleka. A kto nie ma, artów chroniących przed poparzeniem od temperatury, może się ochronić tym kombinezonem w którym zwiedzał podziemia. DODANO: Ale ta poprawiająca karmę też jest. Lata sobie po wzgórzu nad zakładem, od tunelu po bajoro.
 7. Potrzebne screeny ze WSZYSTKICH modów!

  @Sierioża - prosisz o maksymalnie 10 screenów z moda. To wychodzi nawet nie po jednym screenie na lokację, w większości modów. Jedynie z jednolokacyjnych nie będzie problemu, choć nie będzie można i tak pokazać screenów z wszystkich zadań. Łatwiej niż z nadesłanych screenów, będzie Ci wybrać to co chcesz z poradników wskazanych przez @cichy. I nie musisz czekać, aż ktoś w moda zagra. Tylko ostatnie mody takich poradników nie mają, ale za to masz screeny poradnikowe w ich tematach.
 8. Poradnik dla nooba...

  @Andree - jeśli mogę coś poradzić, to wstrzymaj się z grą w LA. @Trikster zapowiedział, że lada dzień wstawi spolszczenie do LA DC. Nie pobierałem LADC, więc nie wiem jak daleko idące zmiany wprowadza, które pliki za wyjątkiem tekstowych podmienia. A już od początku moda są zmiany, tak że z LADC i tak będziesz musiał zacząć nowa grę. Zachowaj instalację LA, bo LACD to nakładka na LA. Możliwe, że @Trikster wstawi wersję full, ale to już on musi się wypowiedzieć. No i o ile dobrze pamiętam, to w modzie nie ma Sidorowicza, a jest Żaba. Od Sidora różni się brakiem ręki i inną fizjonomią.
 9. @zaurus - Спасибо за внимание. Ошибка устранена. Тогда ждём.
 10. Upadła Gwiazda Honor Najemnika

  @Sierioża - @zaurus jest jedynym autorem modów, który nasze forum traktuje tak samo jak i fora u siebie. Kiedyś jego kontaktem na forum był Yurek, ale on już od lat nie jest tu obecny. Myślę, że wpis Zaurusa był sondą, czy jesteśmy nastawieni na dalszą współpracę bez Yurka. To jego translatorowe tłumaczenie jest niezbyt jasne, czy już gdzieś mod jest wstawiony, czy dopiero będzie. Zobaczymy po jego kolejnej wizycie. Dostał skierowanie do działu rosyjskiego, będzie mu łatwiej. A przy okazji, kup se lepszą latarkę, żebyś nosa o coś nie rozbił.
 11. Potrzebne screeny ze WSZYSTKICH modów!

  @Sierioża- jak trafisz na moje, bierz który chcesz. A rada @cichy jest bezcenna, bo masz przeglądy całych modów.
 12. "Narodnaja Solianka 2016" - Instrukcja Instalacji.

  @Gość Sławek - No to znajdź ten pojemnik. To taki realistyczny sen i nie obudzisz się, jeśli nie zrobisz zadań postawionych przez Górnika i nie weźmiesz kolejnych zadań. Pamiętaj, co powiedział Górnik, do świń się nie strzela, a zadanie trudne nie jest. A jeśli zadanie zrobiłeś, nowe wziąłeś, to trzeba zażyć środek jaki dał Górnik. Jest w plecaku. Ale żebyś po kopalni i labiryncie nie błądził, znajdź w temacie moda ich mapki, z naniesionymi strzałkami prowadzącymi do celu różnych zadań. Możesz podmienić bez strachu, są sprawdzone i nie powodują żadnego problemu. A od kopalni i labiryntu nie uciekniesz, będziesz tu jeszcze wiele razy, więc się z nią zapoznaj i zapamiętaj rozkład korytarzy.
 13. OSTATNI STALKER

  No i mamy już oficjalną informację o tym modzie, bezposrednio od jego autora, czyli @zaurus. Napisał w znanym sobie temacie swojego poprzedniego moda. Mieć go będziemy lada dzień. A tu kilka "lizaków". https://www.youtube.com/watch?v=WJTUlvm-oQ4
 14. Potrzebne screeny ze WSZYSTKICH modów!

  @Sieriożą - Usuń z wykazu Gladiatora, bo to pół moda, a na jego miejsce daj jego finalną wersję Czasu sojuszu i dodaj ten prequel o którym rozmawialiśmy przy innej okazji.
 15. @DAC - jaką masz pogodę? Jeśli deszcz i burzę, to się prześpij do pogodnego czasu. Mimo mocnego kompa, w czasie takiej pogody nie mogłem pokonać właśnie tej rubieżny na wysokości cystern. Zapisy w logu pokazują, że komp nie może sobie poradzić z efektami. Będziesz musiał, jeśli to jest pogoda winna, powtórzyć od rozmowy z Abdulem po przeczytaniu notatki. Pogoda w modzie zmienia się z czasem, to ja i tak bym się przespał z trzy godziny co najmniej, aby ten deszczowy okres przeczekać. A najlepiej do rana, aby zakładników uwalniać za dnia.
×

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność