Jump to content

kondotier

Elitarni
 • Content Count

  12,065
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  233

kondotier last won the day on February 7

kondotier had the most liked content!

Community Reputation

8,162 Przyjacielski

About kondotier

 • Rank
  Nestor
 • Birthday 01/24/1944

Profile Information

 • Ruble
  83947
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mod odpalony i pierwsze koty za płoty. Tyle mamy na starcie. Co nieco można zajumać... zanim przewodnik nas wyprowadzi w pole. Jutro powtórka, bo w fsgame.ltx znalazła się grażdanka i trzeba ją "spolszczyć". Mam nadzieję, że po 6.latach sporo z moda zapomniałem.
 2. Jakby nie patrzeć, czy ta ze strażnicy czy kupiona, jest kwestową. Jak się jej nie ma przy sobie gdy znajdujemy stalka, to on może nogi wyciągnąć. Ta sprawa była mocno omawiana w poprzedniej wersji moda, więc dla spokojnej, bezbłędnej gry, warto się podpierać radami z tamtej.
 3. @oi69 Patrz od 1:08:00. Samo wyjście jest 1:11:00 https://www.youtube.com/watch?v=PSS_JQ06JKk
 4. Podpowiedź-ostrzeżenie.!!! Tę morfinę znalezioną na strażnicy, nie używajcie i pilnujcie jak oka w głowie. Te przedmiot kwestowy. Będzie potrzebna dla uratowania stalkera, którego warto idąc na Obrzeża wziąć za pomocnika-tragaża. A on daje nam przedmiot kwestowy bardzo pomocny w uzupełnianiu wyposażenia. Nie zapomnijcie zabrać też zapiski. Jest kwestowa. Do uruchomienia dialogu wystarczy ibuprofen.
 5. @PainChiller A grałeś w niego bez AA? Jeśli nie, to zagraj.
 6. Wiadomość sprzed godziny na rus forum. Jest tam wypowiedź autora moda, która w skrócie brzmi: czekaj tatka latka. Autor przeczytał "Piknik na skraju drogi" i zmienił zdanie na temat moda. Podróż ma czekać kilka(naście?) miesięcy, bo robi nowy. Ale światełko w tunelu jest, bo przynajmniej zapytał, czy gracze chcą OBT. Odpowiedzi jeszcze ma mało, ale są za OBT.
 7. @kanon1022 Zadanie jest "niedopowiedziane". 26 min branie zadania, 31 znalezienie skrzynki. https://www.youtube.com/watch?v=6EzT0CFFYcA
 8. @tom3kb Te sztuczki z restartem to stosowałem, nawet przed pierwszym uruchomieniem moda. Ale chętnie się dowiem, co sprawiło, że u Ciebie ruszył, choć mojego kompa mod już opuścił.
 9. @bolo Z ciekawości postawiłem moda, nic nie sknociłem, a też mam wylot albo zwiechę na ekranie ładowania. Próbowałem na wszystkich oświetleniach, a rozszerzone poszły najniżej z logicznych dla gry. A w logu wykazane błędów od groma i trochę. Przypuszczam, że winna jest optymalizacja moda i silnik z gry nie wytrzymuje.
 10. Możliwe, ale znów nie tam gdzie trzeba. Mod nie potrzebuje nowych modeli i animacji, ale dalszej części scenariusza. Te modele i animacje jakie w nim są, są wystarczająco "piękne" i naturalne.
 11. @Szczepan9205 Mod ma swoje chimery, więc może mieć problemy z innego powodu. A im więcej grających, tym sprawdzenie pełniejsze. Wstawiaj nowe spolszczenie.
 12. @kanon1022 Grasz na polskiej podstawce? Jest wtedy taka możliwość, że potrzeba wstawić oryginalny kat pol, a dopiero po tym nadpisać go plikami spolszczenia. Ja grałem w niego w oryginale, to jak stawiać, nie wiem. DODANO: Przecież to mod rosyjski, więc nie możesz mieć polskiego lektora, bo pliki dźwiękowe są podmienione.
 13. @Szczepan9205 Nie znalazłem błędów. Ale ten plik co mi przysłałeś, jest kodowany na 1250. Jeśli oryginał był w UNIX, to to może być przyczyną. Ale zastanawia mnie, bo w tym pliku nie znalazłem nic na temat użycia lekarstw, czy błąd nie wystąpił tam, gdzie są opcje ich użycia.
 14. @Szczepan9205 Chciałem nr linii, gdzie tekst musiał być zmieniony, abym sam nie musiał wyszukiwać. Ale aby było szybciej, daj bez tego, bo WinMerge powinien mi to sam pokazać.
 15. Ucieczka zgodna ze scenariuszem ( specjalnie w narożniku płotu zamiast wychodka jest metalowy element ) , po oszukaniu żołnierza, dodaje dodatkowe zadanie, które mało kto robił. Pozwala ono na przejście przez torowisko tunelem z anomaliami. Uzyskujemy przy okazji kombinezon przydatny na Wysypisku. Również taka ucieczka ma wpływ na działania w wiosce. @Szczepan9205 Wrzuć mi na PW ten konfliktowy plik w obu wersjach ( rus i pol ) i podaj w jakiej linii szukać tego tłumaczenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity