Skocz do zawartości

kondotier

Elitarni
 • Zawartość

  7 719
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  179

Ostatnia wygrana kondotier w dniu 31 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają kondotier punkty reputacji!

Reputacja

4 379 Przyjacielski

O kondotier

Informacje

 • Ruble
  71229
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kondotier

  Zimna krew (Холодная Кровь)

  PODBICIE TEMATU. Dwoje przymierzało się do zagrania w tego moda. Ale nie dali znaku, więc muszę sam pod sobą. To na zachętę tak dla grających, jak i tłumaczy. Noc w Dolinie Mroku Anomalia Karuzela na Agro Dzień na Magazynach Wojskowych Jedna z możliwych lokacji anomalii przestrzennej. Podobna, ale to nie generatory. Oraz Jantar nocą i dniem. Zachęcam do gry, bo warto zagrać, choćby dla widoków.
 2. kondotier

  OSTATNI STALKER

  @RzyRzy - Bo ten wylot jest przypadkowy. Nie wszyscy go łapią. Na trzech poprzednich grach, też go nie miałem. Szkoda, bo mając spolszczenie, nie możesz ani sprawdzić mojego zapisu, ani dać mi swojego. Ale spróbować można i proszę, daj mi jak jeszcze masz na PW , zapis po tym drugim wyjściu ze sztabu, jak Pancer już poinformował o przygotowanej zasadzce. A co dotyczy spolszczenia, to może pasować. Zmiana jaką znalazłem, to dialog na bagnach o spec artach. Jest uzupełniony o informację, że spec arty mają być dostarczone bez wyciągania z podbieraków. Przychylono się do krytycznych uwag graczy, że bez tego mod wprowadza w błędne zrozumienie. Kilka informacji w PDA o zadaniach też zostało zmienionych. Ale reszta powinna wyświetlać się prawidłowo.
 3. kondotier

  OSTATNI STALKER

  @Trucker64 - Na Generatorach po zabiciu żelaznej mordy i zabraniu rzeczy Nestora, dostajesz info o emisji. I jedyną rzeczą jaką masz zrobić, to dotrzeć do Warlabu. Wiadomość odczytaj, jak już zostaniesz ewakuowany na Kordon. Ale wiadomość w PDA Nestora ma powiązanie z wiadomością z PDA trupa leżącego na ciężarówce, za fabryką na Sortowni. Znalazłeś go?
 4. kondotier

  OGSE 0.6.9.3 - Dyskusja Ogólna

  @Ignachinio - Napisz na PW do któregoś z Administratorów. Tylko bez takich skrótów myślowych jak powyżej.
 5. kondotier

  W POTRZASKU

  W Prypeci wszystkie naprawy były za darmo, więc to co było znalezione przed pójściem do podziemi można było doprowadzić do świetności. I zauważyłem, że broń tak naprawiona, prawie się nie zużywała. A jak pancerz mi postrzelali, to zawsze na czas znalazł się nowy, stosowny do działań w następnym labie.
 6. Za sraczykiem, dodano taki element wentylacyjny, który pomaga przeskoczyć przez płot. Idąc tą drogą, nie wywołujemy szybkiego alarmu i biegnąc do powalonego drzewa, uwalniamy się od restryktora snajperskiego. Dalej wzdłuż płotu na wysokość zaznaczonego na mapie NPCa za drogą i do niego. Najbardziej w tej ucieczce przeszkadza zbieranie swojego sprzętu, który wg, różnych podpowiedzi, wyrzuciliśmy przed złapaniem. W opcjach odhaczamy "Zapis w bezpiecznych miejscach", bardzo na początku, ale również i w dalszej grze, utrudniający zapisywanie.
 7. kondotier

  Zimna krew (Холодная Кровь)

  @Szeregowy Killer Ktoś odświeżył repacki od Komy. Pobież CzN z nich, będzie najbardziej zgodne z modem. A rady techniczne daję od razu. Bez względu jak mocny masz komputer, ustaw od razu oświetlenie statyczne, a suwaki wg. screenów jakie dał @vidkunsen. Mia Unikniesz wielu niepotrzebnych wylotów z braku pamięci. Ze względu na efekty graficzne, mod dla komputera ciężko strawny. Miałem takie wyloty na wyższym oświetleniu. Po przejściu na statykę, mogę grać dalej. W paczkach z fixami są dwa pakiety które przynajmniej u mnie opisane były robalami. W nich są pliki alife. Nie dodawaj ich, bo zwielokrotniają spawn mutków i NPCów. Sami autorzy moda zastrzegają, że są dla wypasionych kompów. Ja mam niezgorszego, a na tych plikach padł. Co zaś dotyczy gry, to masz pełnego freepleya po zrobieniu zadań na Bagnach. A te zadania, to typu przynieś, pozamiataj, skocz do i wróć. Jakiejkolwiek fabuły, celu, czy zadań wiodących. Na gameplaye nie licz, bo byś musiał najpierw je obejrzeć, a dopiero po obejrzeniu starać się ściśle powtarzać tamtą grę. Zamarzać będziesz tylko do momentu, kiedy nie ubierzesz lepszego pancerza niż kurteczka. Dzieje się to właśnie na Bagnach. Trzeba podejść blisko płonącego ogniska, prawie włażąc do niego. Jak znajdziesz się w tym wyrobisku koło mostu na Bagnach, nie zapomnij wziąć spod materaca detektora. I do samego początku, kiedy się tylko da, łazić z nim w ręce. Na bagnach jest sporo artów. Jak będziesz miał problem z radiacją na Bagnach idąc z wyrobiska do bazy ( nic cię nie chroni, brak antyradów ), w patchach jest zapis ratunkowy w miejscu skąd już łatwo dotrzeć do bazy. Jak na razie - oprócz wylotów - z modem i zadaniami nie miałem problemów, za jednym przypadkiem. To przyjaciel Feniksa. Znalazłem go, PDA zabrałem, z anomalnej pułapki się wydostałem, lecz zadanie nie zaskoczyło. Najwyżej będzie wisieć. To początek moda, a już mam takie wyposażenie, nie licząc tego które sprzedałem. Z lewej zawartość schowka. Możemy je kupić, zabrać info z trupa ( znaczek na mapie ). Części mutantów posiadają też właściwości artów. W modzie są pojazdy do jeżdżenia. Uruchamiamy, po zasiądnięciu za kierownicą, tym samym klawiszem pod którym mamy przypisany detektor. Tego fikuśnego wyprowadziłem z anomalnego tunelu na Kordonie. Trzeba wyjeżdżać tyłem, bo najłatwiej. Dobrze się prowadzą. Oprócz zwykłych, znanych apteczek i bandaży, mamy też takie zestawy lecznicze. Na statyce jakość widoków pogorszyła się, ale nadal cieszą oko. I życzę w grze. Może ktoś się pokusi o przetłumaczenie, bo ze względu na znikomą ilość dialogów i komunikatów, nie będzie dużo roboty. trochę więcej ze sprzętem i wyposażeniem. I pytanie do mechaników. Egzoszkielet z 1. screena nie ma opcji w ulepszeniach na bieganie. Jak mu to dodać w jego pliku?
 8. kondotier

  OSTATNI STALKER

  W modzie jest opcja savów bezpieczeństwa. Robi się je z ekranu Menu poprzez F5 i F6. Nie są to quick savy. Jest to w opisie w #1. Chyba dla tych F6, mod robi nowy katalog inie są uszkadzane.
 9. kondotier

  W pogoni za świętami 2; w oczekiwaniu na cud...

  No i kolejny mod do spisu zaliczonych. Podobnie jak ten zeszłoroczny, stanowi bardzo miłą rozrywkę. Taki mod na jedno posiedzenie. Ale zamiast dużo pisać, dam screeny które powiedzą same za siebie. Zaczynamy w tej wiosce, na ciężkim kacu .... .... aby już za chwilę znaleźć się w kanałach. I tak mając tylko TT ze znikomą ilością amunicji, kilka apteczek i bandaży, będąc wiecznie głodnym, a żarcia jak na lekarstwo, raz pod ziemią, raz nad ziemią, walcząc ze znanymi, ale też nowymi mutantami dążymy do celu. Dorwać drania, który nas oszukał. Kiedy wracamy z odzyskaną skrzynką, wcale nie jest łatwiej. Idziemy na bazę stalkerów i świętujemy Nowy 2019 Rok. Trzeba pamiętać, że w prawosławiu obowiązuje kalendarz juliański, w stosunku do używanego u nas, ma 2 tygodnie przesunięcia. Czyli mod jest w odpowiednim terminie. Poprzednią częścią moda był zafascynowany jeden z aktualnych tłumaczy. Przetłumaczył go. Może i ten przypadnie mu do gustu. Mod był testowany na v.1.0005, ale autorzy twierdzą, że na v.1.0004 i v.1.0006 też powinien działać poprawnie. A że lokacje w tym modzie są nowymi, choć momentami przypominają już nam znane, nudy nie będzie. No i grafika dopieszczona. Kto może, ten orze. Zrobiłem spolszczony ekran menu, dodając równocześnie tło pod opcje. Na oryginale są na tle ozdobionej choinki i są mało czytelne. Kto zechce, może sobie podmienić. ui_mainmenu.dds Gdyby komuś przy uruchamianiu moda przytrafił się wylot, to należy wg takiego adresu gamedata\sounds\swmt_sounds\ŔĘ\ak47_shot1.ogg To nazwę katalogu AK należy zmienić na ŔĘ . I będzie grało.
 10. kondotier

  OSTATNI STALKER

  @Orest Ja już nie mam tej wersji moda. Musisz cierpliwie poczekać, aż zjawią się w nią grający.
 11. kondotier

  Zimna krew (Холодная Кровь)

  @Szeregowy Killer Na razie jeszcze tak. Trzeba sprawdzić, czy wyloty to tylko moja przypadłość, czy grafika moda przesadzona. Bo autorzy moda wstawili małe "ulepszenia", z zastrzeżeniem że wklejają je tylko posiadacze wypasionych komputerów. Jak to tylko moja przypadłość - tak bywa w modach - to może ktoś z aktualnych tłumaczy się pokusi. Dialogów i SMSów tyle co kot napłakał, to przynajmniej z tym wiele roboty nie będzie. Na razie nie natrafiłem na jakieś super bronie, to i chyba oryginalne opisy z CzN będą pasowały.
 12. kondotier

  Zimna krew (Холодная Кровь)

  @OldMan - Próbowałem z hangaru po zabraniu maneli ze skrzyni wrócić na pchli. Zanim docierałem do drogi, miałem wylot. Albo bez Fatal, albo z informacją o braku miejsca w magazynie. 103 hangar.dds 103 hangar.sav @vidkunsen Zamiast takich bałamutek, napisałbyś czy też masz wyloty związane z brakiem pamięci. Bo może jest sposób aby to usunąć i mogli grać w moda wszyscy.
 13. Zima w modzie "Zimna Krew". O zachodzie ....... ... i w księżycową noc.
 14. kondotier

  Zimna krew (Холодная Кровь)

  PODBICIE TEMATU. Mimo całej urokliwości moda, muszę zakończyć przygodę z nim. Powodem jest brak optymalizacji moda. Mimo zejścia z ustawieniami najniżej jak tylko można i przy chyba mocnym moim komputerze ( 16 RAM ), dopadły mnie zbyt częste wyloty z logiem że brak miejsca w magazynie na wykonanie zadania. A jestem dopiero na Wysypisku, wiec co będzie dalej? Faktem jest, że mod zawiera wiele momentów sporego obciążenia silnika, takich jak zadymki śnieżne i mgły równocześnie. Daję kilka ostatnich zrobionych screenów. Nocne zdjęcia naprawdę są urzekające. A może ktoś ma jakiś mocniejszy silnik do CzN? Na stronie moda jest nieczynny link do takowego. Lub ktoś podpowie, jak z takim niedopracowaniem moda sobie poradzić?
 15. kondotier

  W POTRZASKU

  @Ignachinio Nie rozumiem pytania. Droga przez podziemia jest liniowa i tak pokonujesz moda. A to skorzystanie z takiego fikuśnego teleportu to dodatek i trzeba było go zrobić jak tam byłeś za pierwszym razem. Jak nie zrobiłeś, to wróć, zrób i nie trać nic z gry. Bo nie wiadomo czym może skutkować odpuszczenie.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord