kondotier

Doświadczony tłumacz
 • Zawartość

  4 534
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  137

Reputacja

2 546 Przyjacielski

2 obserwujących

O kondotier

 • Tytuł
  Barman
 • Urodziny 1944.01.24

Informacje

 • Ruble
  61805
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2 535 wyświetleń profilu
 1. Ekran startowy OPCJE Zmniejszasz te opcje, które pożerają pamięć i obciążają procesor.
 2. Sprawa Duszy załatwiona. Można "gotować" arty bez recepty w inwentarzu. Jak ktoś życzliwy podpowie przepis. Po prostu pomyliłem ogony psów. Ale też nie było łatwo, bo pojawiająca się Dusza zapadała się w tekstury, co było widać na minimapie. Musiałem kilka razy powtórzyć, aż została na powierzchni. Kuzniecow się ucieszył i za to mi kazał spić kontrolę sztabową. Gorzały mam wystarczająco, to się załatwi szybko. Czy po skradzeniu dyplomatki z czartaku na Kordonie, będzie tam jeszcze jakaś akcja? Bo nie wiem czy warto targać na Kordon rpg, do rozwalenia BTRów. Znalazłem trupa w cysternach na Wysypisku i jego notatnik z zapisami. Który to ciąg zadań? Nie za wcześnie go wziąłem?
 3. @gawron- dostałem ją po pierwszym wyjściu z X16, albo za kombinezon Ducha, albo za jego PDA. Nie zapomnij go zabrać. I ponawiam pytanie do doświadczonych soliankarzy. Mam wszystko co potrzeba do "uważenia" Duszy - ktoś mi podpowiedział składniki. Ale nie mam recepty. Wrzucałem składniki do Elektry, ale bez skutku. Skąd wziąć tę receptę, albo jak podziałać aby zadziałała anomalia. Może ten kto wstawił screena z błędem w tym zadaniu, już to robił i podpowie. Bo skoro ma zadanie na Duszę dla Kuzniecowa, to i oprócz mnie, inni też mogą go dostać.
 4. No i właśnie na tym ma to polegać. Dać radę grać, na nowo zbierając to co po przeciwnikach zostanie. A jest tego sporo i nie najgorszej jakości. "Nawijaniem" jest namawianie do bezmyślnego przechodzenia moda, byle tylko d przodu.
 5. Też S2016. W X16 nowinki Noc na biwaku, koniec Dziczy przed Jantarem Tak wygląda niebo podczas emisji. Emisja, ale śmigłowiec spokojnie lata. Trochę na prawo od pokrętła celownika.
 6. Skorzystałem już z tej "prowadzącej mapki" do skarbu i arta. Przydatna rzecz, jak trzeba wrócić na właściwą drogę gdy nas mutanty pogonią. A jak skorzystać z tej drugiej, dla fragmentu? Kiedy ją wkleić i jak.
 7. @mkk7 Tyle mogę powiedzieć, że gra bez oszukiwania i zostawiania bambetli w schowku jest możliwa i szybko znów mamy na tyle sprzętu, że spokojnie można grać. A jest o wiele ciekawiej, niż z magazynem broni sprzętu na grzbiecie. Tak że radzę tego spróbować, skoro z nożem przeszedłeś "chrzest majcherowca" pod stacją benzynową.
 8. @44piterv - a na jaką cholerę cytujesz całego posta, bezpośrednio pod którym dajesz odpowiedź? Chyba że się chcesz adminom narazić.
 9. To nie błędy tłumaczenia, ale sądzę, że lepiej pasuje.
 10. O to chodziło, że obojętne czy wylot lufy w teksturach, czy za tuszą psa, nie ma efektu trafienia. Przy krótkiej broni to się nie zdarza. To takie niuanse gry w tego moda. Tak samo jak brak jakiegoś sensownego ciągu zdarzeń i wydawania nowych zadań. Irytuje też np. w barze dialog z ochroniarzem o Martwym mieście. Powinien zniknąć po pierwszej rozmowie, a jest ciągle. Tak samo jak mam z dialogami. Kuzniecow długo mi milczał o wódce, aż po wykonaniu kilku innych kwestów z moda, zagadał. To samo mam teraz ze Żwawym, o przyjęciu kurtki. Czekam cierpliwie, może też sobie "przypomni" o zadaniu, albo pójdzie do Parowu. Ale tak to bywa z odgrzewanymi kotletami. Coś co jest łatane, choćby łata była dobrana, to może do reszty nie pasować. To nie jest sarkanie, tylko informacja, że takie coś się może każdemu przytrafić i nie należy się przejmować. DODANO. @Pure - nie ma problemu ze zwykłymi zombiakami. Jest tak jak piszesz, ale ja pisałem o czerwonych golcach. Tak samo spróbuj powalonego militarnego zombi, dobić z odległości strzelając do niego.
 11. @bolo - zamiennie i przemiennie z psami, możesz dostać zadanie na tuszkany, wynagradzane artem na zestawy do remontu broni.
 12. Wiem o tej opcji wzmocnienia, ale ona dotyczy jednego egzo. Jeśli mam kilka, to byłaby to kosztowna zabawa. Czit wzmocni mi wszystkie od razu i zaoszczędzę na naprawach. Wzmocnienie skuteczności broni lub amunicji, na niewiele się zda, o ile mutanty czy zombiaki będą miały "śmiertelne" miejsca tylko na przedniej części łba, czy głowy. A trafiony nawet wielokrotnie psipies, jest nadal szybki, zwrotny i skuteczny, jakby nie był wcale trafiony. Czerwony zombiak podnosi się tak szybko, że trudno dobiec do niego i trafić w głowę nożem, bo strzelanie jest nieskuteczne. Leżą twarzą do ziemi. Brak jest w tym modzie np. breszki, bo animacja noży nie wystarcza do walki nimi. Np. strzelając z Abakana do psa przy nogach nie mamy efektu, tak jakby wylot lufy był za psem. Ale już ze Żmii czy Bizona jest skuteczny efekt. Piszę to jako informację dla innych, aby mogli być przygotowani na takie spotkania. Uświadomienie tego sobie, pozwala mi na łatwiejsze ich likwidowanie.
 13. Tu link dla poradnika wg zadań dla poszczególnych ważnych. http://www.amk-team.ru/forum/topic/13478-gid-po-narodnoy-solyanke-2016/ Kto jako tako łapie grażdankę, będzie w stanie skorzystać.
 14. Te egzo bardzo szybko się niszczą, nawet od zębów tuszkanów czy psów. Naprawa tak remzestawami, jak i u Chudego sporo kosztuje. Mam tych egzo kilka i po mocnym zniszczeniu podmieniam. Przydałaby się porada jakiegoś mechanika, jak zczitować to egzo, aby jego odporność wzrosła. Kiedyś wcześniej pisałem, że nie zauważyłem w modzie przegięć. Ale po pieczarze i X16 muszę zmienić zdanie. Pijawka wymaga kilku magazynków na zabicie, czerwone nagie zombie leżące postrzelone, nie dają się dobić, nawet nożem, a psipsy padają tylko od strzału w łeb i to tylko od przodu. Wiem z poprzednich wypowiedzi, że teleporty do Zapomnianego lasu otwierają się po wykonaniu serii zadań. Ale uważam, że jeśli Górnik dał mi zadanie na książkę na cmentarzu, to teleporty powinny się ujawnić. I mam pytanie. Krugłow za doprowadzenie go do Jantaru obiecał pancerz. Ale przynajmniej na początku gry na Jantarze ani on, ani Sacharow nie wspominają o tej nagrodzie. To norma?
 15. Po rozliczeniu się z Łysolem, monety pozostały mi w plecaku. Mój fart, czy to u wszystkich występuje?