Skocz do zawartości

kondotier

Elitarni
 • Zawartość

  7 328
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  173

Ostatnia wygrana kondotier w dniu 6 Listopad

Użytkownicy przyznają kondotier punkty reputacji!

Reputacja

4 194 Przyjacielski

O kondotier

 • Tytuł
  Nestor
 • Urodziny 1944.01.24

Informacje

 • Ruble
  71229
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kondotier

  "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  @Matiz1911 Inny sposób, to mając skarpę po prawej stronie, na te kamienie, z nich do podpory słupa i do znacznika. Widoczne podszedłeś ze złej strony.
 2. kondotier

  Kod do drzwi WarLabu

  @scigacz1975 - Wybierz ostatnie ( brak życzenia ) i przez sterownie monolitu idź do bramy na środku północnej części lokacji. Tu przy Spełniaczu się znajdziesz po działaniach w Warlabie. Gdzie teleport patrz 2-37-00 https://www.youtube.com/watch?v=yP3pnid3vQA U siebie na mapie też powinieneś go mieć.
 3. @Strielon - Przy screenach wieczoru na CEA, nie darmo napisałem że tylko dla szczęściarzy. To moja 3 gra i dopiero teraz dostałem takie widoki. Poprzednio miałem szaro, buro i ponuro, deszcz i jakby zamglenie. A ustawienia na maksa nie zawsze wychodzą na zdrowie. Mam zerową trawę, wyłączone lub wyzerowane wszystkie efekty słoneczne i cieniowe. No i w skrócie pulpitowym zmienione te cyfry efektów kontrastowych na najniższe. Wszystko zależy o jakiej porze doby pojawiasz się na lokacji i jaki kaprys ma spawn pogodowy. Miałem już nie grać, ale wyszło na to że potrzebne będą zapisy z grą na patchu. Możliwe że to on też coś pozmieniał. A przy okazji kolejne.
 4. kondotier

  OSTATNI STALKER

  @DaarMoo Owszem, dając podpowiedź robię ją pełną. Ale brak odpowiedzi to jak "picie do lustra". A tego nie uznaję.
 5. Zaskakuje mnie OS. Co gra, to piękniejsze widoki. W podziemiach, gdzie teraz rządzi Princeps (lico jakieś znajome). Kiedy jest zniszczony Monolit, wieczory nad CEA są przeurocze. Tylko dla szczęściarzy. Zmieniającemu Oblicze (Żelaznej Mordzie) tym razem udało się uciec. Został tylko ładny efekt odlotu. To chyba furtka dla kolejnej odsłony tego moda.
 6. kondotier

  Spyro powraca!

  Wnuki już dorosłe, ja jeszcze nie zdziecinniałem, tak że raczej z propozycji nie skorzystam.
 7. kondotier

  OSTATNI STALKER

  PODBICIE TEMATU. Mam prośbę do tych, którym udzielam podpowiedzi. Potwierdzajcie jakoś, że do Was dotarła. Najprościej będzie kliknąć reputację, jeśli pomogło. Bo teraz to pozostaję w nieświadomości, czy nie piszę "sobie a muzom".
 8. kondotier

  OSTATNI STALKER

  @kanon1022 A zabrałeś notatkę mówiąca o Apokalipsie ze schowka przy rurach? Sam mój wpis nie wystarcza. Patrz: 10 min już w podziemiach, 19 min otwieranie drzwi apokalipsą. http://www.youtube.com/watch?v=kK6XhUGcUIM
 9. kondotier

  OSTATNI STALKER

  @kanon1022 Jeśli od Leo wróciłeś na Agro przez Wysypisko, to wybrałeś złą drogę. Jak szedłeś na MW to stalkerzy przy teleporcie podpowiadali Ci że trzeba iść przez Rudy Las. Ale nie musisz zapisami wracać na magazyny. Idź teraz na Jantar tym przejściem za bagienkiem. Pogadaj z żołnierzem w bunkrze o szczurze i koniecznie wyjdź na zewnątrz. Tam dostaniesz wiadomość radiową że sztikery dla skrzynek to tylko naklejki i możesz je zabrać albo nie. Ale ze ściany trzeba ściągnąc, aby zaliczyć zadanie. Potem jako zbyteczne można wyrzucić. Nie będą potrzebne. Wracasz do bunkra, gadasz z żołnierzykiem, odklejasz sztikery i po rozmowie znów wychodzisz na zewnątrz. Znów wiadomość, a w PDA zadanie zebrać ekipę. Gdybyś szedł z Rudego lasu, wiedział byś że ekipa siedzi w zakładzie koło wejścia do labu. Idziesz i rozmawiasz. Razem idziecie na Agro. Tak jest prawidłowo. Możesz iść bez nich, ale nie radzę, bo nie zostanie Ci nic amunicji na podziemia, a będzie jej trzeba sporo. A tak wojaki pozwolą Ci ją zaoszczędzić. Zanim wejdziesz do podziemi, znajdź mój wpis o Apokalipsie św.Jana. Aby utworzyć 2 kody, trzeba znać jej fragment. Opis działań od @vidkunsena jest tłumaczeniem translatorowym, stąd w nim są błędne określenia. Jak szczelina dla "latarki". Latarka w cudzysłowie, bo to przyrząd podobny do latarki, ale na specjalne promienie przesuwające horyzont zdarzeń. Znajdujesz go w bunkrze na ziemi koło stolika z PDA przygwożdżonym nożem. Zabierasz te trzy rzeczy i do podziemi. Jak nie kupiłeś sobie maski, to zabierz z trupa w podziemiach. Bez niej nie dasz rady. W sali z osadnikami żyje sobie stworek prawie niewidoczny, śmiertelnie zabójczy. Jak zginiesz niby bez powodu, to znaczy że go spotkałeś. Nie baw się z tym urządzeniem na środku pomieszczenia, dopóki stworka nie rozwalisz. Od noży też pada. Do ukrycia Striełoka będziesz chodził dwa razy. Pierwszy raz po kod do tego urządzenia, a drugi raz po wyłączeniu po skrzynkę. Oba razy będzie wesoło. I kolejna informacja. Po sprawdzeniu zestrzelonego śmigłowca, jest filmik i po nim wiadomość głosowa. Ktoś do nas mówi że będzie czekał przy bunkrze. Idziemy na spotkanie. Do Leo jak wrócisz, to go nie będzie. Na fleszce była informacja że idą do Limanska. Ale o tym dowiesz się grubo później od Gieny Hakera.
 10. kondotier

  Zabójstwo Noe

  @Kubens - Strzelałeś do psa, a postrzeliłeś przy okazji Noego, dlatego stał się wrogim. Musisz na takie coś uważać i jak się przytrafi ze scenariuszowym NPCem, powtarzać. Inaczej położysz sobie grę.
 11. Kolejna porcja z OS. Chcesz zobaczyć więcej - ZAGRAJ.
 12. kondotier

  Zabójstwo Noe

  @Kubens Mam pytanie. Po co go zabijałeś? Przecież żadne zadanie tego nie wymaga. Wyrób sobie nawyk, że nie zabija się tych NPCów którzy do nas nie strzelają i tych których zabicie nie jest przewidziane scenariuszem. Chcesz ze scenariuszem być w zgodzie, to daj mu żyć. Tym bardziej że zbierając brygadę do pójścia do Prypeci, Noe będzie jednym z tych którego Ci zaproponują zabrać. Z jakim skutkiem, nie powiem, dowiedz się sam. Tak że wgraj sava, zostaw go żywego i jak scenariusz przewidział zrób zadanie na Kompas. I jeszcze Ci podpowiem, jeśli innego rozwiązania już nie zrobiłeś. Zadanie na Szemrany Interes z Morganem w Leśnictwie, zrób biorąc go od Sowy. Wcześniej musisz odmówić Sułtanowi i Brodzie. W Leśnictwie musisz tak bronić Morgana aby przeżył. Dostaniesz wtedy fajny kawałek gry na Janowie, rzadko przez graczy uzyskiwany. Tylko musisz dokładnie przeglądać trupy najemników zabitych przez Ciebie, albo przez mutanty koło parkingu z elektrami.
 13. kondotier

  OSTATNI STALKER

  @hadam Skoro autor moda robi takie coś jak savy bezpieczeństwa, to nie bez powodu. Widocznie testerzy mieli problemy, albo i on sam, skoro taki "wentyl bezpieczeństwa " zamontował. Pisałem przecież, że menu F6 chociaż na początku i końcu lokacji, i po każdym ważnym zadaniu czy itemie. Masz dwa. Jeden przy zakładzie, możesz sobie wybrać którędy będziesz wchodził. 375 przy zakladzie.dds 375 przy zakladzie.sav I już w labie po wejściu przez zakład. Dlatego, że mam otwarte wejście, po robieniu zadania poprzedniego idąc tam z najemnikiem. 376 w labie.dds 376 w labie.sav Jeśli wchodziłeś inaczej, bez najemnika albo z opcją Synoptyka, to gra wyglądać będzie inaczej niż miałbyś na swoim zapisie. Wyjść z labu możesz obydwoma drogami. Ale powrót przez zakład jest ciekawszy i trudniejszy. Jak poprzednio nie wchodziłeś z najemnikiem który zginął w labie, to sobie zobacz to co pisałem wyżej o najemnikach do tom3kb. Również i ich będziesz mógł wykorzystać do szturmu koszar. Uzbrojenia i amunicji masz wystarczająco, a także zapas udźwigu na zabranie tego co znajdziesz w labie. I chyba luźne atry w plecaku, na podwyższenie udźwigu. I teraz trochę klimatów z moda. Nic, tylko grać.
 14. kondotier

  OSTATNI STALKER

  @hadam Mod pozwala na robienie również savów bezpieczeństwa, które można użyć jak się przytrafi takie coś jak miałeś. Jak je robić i gdzie ich szukać, masz w #1 . Radzę je robić conajmniej na początku i końcu pobytu na lokacji. A i po znalezieniu ważnego itemu nie zaszkodzi. A teraz jeszcze screeny z sytuacji gdzie pojawiają się napisy. To może się przydać. Przy przechodzeniu przez bramę na ATP, pojawia się jeszcze napis zadbaniu o powrót. jak ktoś ma takiego screena, proszę o przesłanie na PW, zrobię też tłumaczenie. DODANO @tom3kb Wiesz już co z najmami z labu X18? Postanowiłem to sprawdzić i wiem. Końca dialogu nie dałem, aby nie psuć zabawy.
 15. kondotier

  OSTATNI STALKER

  @hadam Proszę. Masz dwa. Przed Rudym i już na nim. 139 przed rudym.dds 139 przed rudym.sav 140 rudy wyciagowa.dds 140 rudy wyciagowa.sav Z MW do Rudego można też się dostać teleportem, tak jak się chodziło na Radar. Lądujemy koło czołgu na uroczysku.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord