Jump to content

kondotier

Elitarni
 • Content Count

  8239
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  196

kondotier last won the day on May 3

kondotier had the most liked content!

Community Reputation

4854 Przyjacielski

About kondotier

 • Rank
  Nestor
 • Birthday 01/24/1944

Profile Information

 • Ruble
  71229
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żarty żartami, ale z przyjemnością bym w jakimś modzie zobaczył "syna" Sidorowicza ( 2 wpis wyżej ), jak ten wybierze się na urlop, a nawet na emeryturę.
 2. @vidkunsen Czego nie wiesz gdzie szukać? Tych plików grażdanką? Jeśli tak, to przecież podałem ścieżkę do katalogu z nimi. A to chyba potrafisz znaleźć. A mój wpis o Twoich rosyjskich podstawkach dotyczył tego problemu z domaganiem się kodu ZP w rejestrze. Masz je zainstalowane, więc kod się w rejestrze umieścił. Ja mam naszą wersję, CoC i Powrót Legendy o kod nie wołały. A widocznie z tym jest coś nie tak, skoro do paczki z nim dołożono instalatory kodu. Zobacz w katalogu który jest w wypakowanej części "Файлы для запуска игры". A informację podałem, aby jeśli ktoś się na grę pokusi i wyleci, wiedział co i gdzie zmienić.
 3. @A6AKAH Dziękuję, z tym dopiskiem odpaliło. Ale trochę później pulpit z sygnalizacją, że coś nie tak z nazwami plików. Faktycznie, dwa są opisane grażdanką. W niżej wymienionym katalogu, te na samym dole. Jeśli komuś wyskoczy taki fatal Expression : <no expression> Function : CModelPool::Instance_Load File : ..\xrRender\ModelPool.cpp Line : 117 Description : fatal error Arguments : Can't find model file 'actors\stalker_dolg\äîëăîâĺö.ogf'. to niech od razu dokona podmiany plików w gamedata/meshes/actors/stalker_dolg na te poniższe. Pliki jpg w katalogu są ikonami, a tu pojawiają się jako pełne zrzuty. äîëăîâĺö.ogf äîëă 2.ogf A z ustawieniami jest mniejszy problem niż w czystym CoC. Start nowej gry jako wolny stalker i trzy zadania w PDA. Wyłączyć emitery na Jantarze i CEA oraz wiodące Tajemnica zony. Zwiedziłem lokację na której się pojawiłem, czyli Rostok ( Bar ) i poszedłem powojować na cmentarzysku techniki, z bagnetem, dwoma bandażami i PMem z kilkunastoma kulkami. Wróciłem obładowany, na ile mod pozwolił. jeden punkt zajęty. Trzeba wrócić i zająć pozostałe. Broń naprawiona, apteczki kupione, można wojować. A na jakąś fabułę, chyba nie można liczyć. Chodzimy i strzelamy. Tyle relacji z początku gry. @vidkunsen Ty masz zainstalowane ( przynajmniej tak twierdziłeś ) oryginalne rus podstawki, to masz i ich kody w rejestrach.
 4. @vidkunsen To nie jest mod dla ZP, ale jeszcze jedna wariacja CoC, wprowadzająca wojnę wszystkich przeciw wszystkim. ZP jest potrzebne tylko jako kod w rejestrze. Poniżej nieprzetłumaczony opis moda, bo po niego sięgną tylko znający rosyjski. Nowy dokument tekstowy.txt Tak jak CoC, w paczce WW znajduje się wszystko co potrzebne do uruchomienia, łącznie ze spawnerem. Dlatego paczka sporo waży, ale mnie ściągnęła się za 40 min. Widocznie jej serwer nie jest oblegany. DODANO: Moda zainstalowałem, ale uruchomić nie mogę, bo domaga się rejestru dla ZP. Jest to trochę dziwne, bo ZP mam na kompie, a zwykłe CoC i powrót Legendy uruchamiały się bezproblemowo. W paczce są pliki dopisujące kod rejestru, ale nie chcę ich uruchamiać, aby nie nadpisało mi istniejącego kodu. Czyżby kod tej bazy dla ZP był inny niż nasz?
 5. @tom3kb dzięki. Ale w tym archiwum jest przynajmniej trochę opisu, co mod sobą przedstawia.
 6. @FilmisterPL To tak jak Ci radzono. Zacznij moda jak najniżej i zorientujesz się czy chodzi i jak wygląda na monitorze. A że mod jest mocno kolorowy, to powinien być wyraźny. Pomachaj trochę patelnią, złów rybkę i upoluj zająca. Wtedy możesz trochę podnieść ustawienia i znów popolować. Sam będziesz widział jak idzie i zostawisz wyższe ustawienia, albo wrócisz do niskich. Tylko tak jak Ty lubisz, nie szalej z gonieniem po lokacjach, a rób zadania jak Ci mod podpowiada. Poszaleć możesz na jednej lokacji, tej na której akurat jesteś. Bo to jest konieczne, aby znaleźć środki do przetrwania. A trochę tego można znaleźć. Masz w temacie sporo opisów zdarzeń, jakie mieli już grający. Skorzystaj z nich przed grą.
 7. @FilmisterPL A czy RAM z tego uszkodzonego kompa, nie będzie pasował do tego co na nim grasz? Jeśli będzie, to sobie dołóż i po sprawie na jakiś czas. Nasi fachowcy podpowiedzą Ci, jakie parametry musisz sprawdzić, aby RAMy były zgodne.
 8. @vidkunsen W opisie instalacji jest mowa o fixie. Z yandeksa można pobrać tylko paczki z modem. Masz namiar na fix? I pytanie ogólne. To mod sprzed kilku lat, więc czy przez przypadek nie ma go już gdzieś na forum? Szukajka mi nic nie pokazała.
 9. @A6AKAH To mi całkowicie wystarczy. Dziękuję. Obrazki ładne, kolorki też. Ale jak fabuła nie zmieniona, to trudno, odpuszczę. Chyba że w dalszej części będą zmiany, ale takie istotne, to napisz.
 10. @vidkunsen Patrząc na rozmiar moda, trudno zgadnąć co zawiera. W jego opisach brak określenia zmian fabuły ZP, lub występowania nowej. Piszą tylko o dalszym ciągu Zimnych Czasów. Jeśli już grałeś, odnieś się to tego problemu.
 11. @wariat To rzecz gustu. Znasz na pewno powiedzenia o brunetkach i blondynkach, oraz zapachach sera i skarpetek. W modzie, kiedy rzygał Tolik też miałem ochotę rzygnąć . A rzyga na okrągło. Wolę nie ryzykować i nie musieć kupować nowej klawiatury . Mod nie jest za długi, więc jak chcesz go osobiście sprawdzić, to zrób to teraz, robiąc przerwę w OP. Tylko siadaj do gry, raczej z pustym żołądkiem .
 12. Przepraszam, że się wciąłem. @apg2312 ten opis odbierania karty, wypisz wymaluj, pasuje do działu twórczości forumowiczów. Z początku myślałem że pomyliłeś działy i jest to coś na ten świeżo ogłoszony konkurs. Masz chłopie talent .
 13. kondotier

  OP-2.1

  @Anton Gorodecki Dałem plusiki tłumaczącym i zachęcałem do tego innych. Ale jak to po tym fakcie wyjaśnił @kobal , mod będzie miał własny, autorsko zaimplementowany język polski, wybierany z menu. Ciekawym jest, jaka będzie jego jakość. Chyba że wykorzystano dostępność naszych wcześniejszych tłumaczeń.
 14. To że ten mod rozgrywa się na lokacji ze stalkerowskich buildów, nie czyni go modem do stalkera. Pograłem w niego i dotarłem na poziom po bezsensownym otruciu alkoholików. Przerwałem i na pewno nie dokończę. Nie chodzi tu o lumpiacki język czy niedopracowania moda, ale o założenia jego fabuły. Przecież Tolik to zwyczajny, bezuczuciowy lump-morderca, poprawiający sobie samopoczucie mordowaniem innych, których uważa za śmieci choć sam jest taki sam. Zabija nie przez konieczność przeżycia, a dla korzyści i przyjemności. Będąc albo pijanym, albo na ciężkim kacu, podejmuje działania we mnie budzące obrzydzenie. Jeszcze tylko brakuje, aby do kolekcji narzędzi uśmiercania dołożyć do siekiery jakieś młotki, gazrurki, czy inne kawałki złomu, do których jak pięść do nosa pasuje jedzenie w postaci lodów pistacjowych czy nadziewanej pity. Może to jest rzeczywistość kraju w którym mod powstał, ale ja go na pewno polecał nie będę. Choć zdaję sobie sprawę, że taka jego ocena może wręcz odwrotnie, zachęcić do niego.
 15. Jeśli ktoś kiedyś tam nie uruchamiał pierwszej wersji LA, a nie grał też w mody oparte całkowicie na porzuconych częściach trylogii, to może mieć problemy. Pierwsza LA zawierała w sobie instalator z bibliotekami VC++ i inne. Na tej podstawie zrobiono temat, drogę do którego pokazał @tom3kb . Tak więc, jeśli są tacy co przygodę z LA zaczynają od ostatniej wersji LA DC, lub dopiero się na forum pojawili i nie chcą mieć problemów też z innymi modami, powinni nie czekając aż się one pojawią dograć brakujące elementy z podanego tematu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord