Skocz do zawartości

kondotier

Elitarni
 • Zawartość

  6 474
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  157

Ostatnia wygrana kondotier w dniu 9 Maj

Użytkownicy przyznają kondotier punkty reputacji!

Reputacja

3 723 Przyjacielski

O kondotier

 • Tytuł
  Nestor
 • Urodziny 1944.01.24

Informacje

 • Ruble
  64667
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
 1. kondotier

  Ranger801 dziś świętuje urodziny!

  A to ode mnie: A szczególnie tego kufereczka życzę.
 2. kondotier

  Nowy Arsenał

  @cichy - Czytałeś chyba powyżej o problemach ze spolszczeniem, przy tak często występujących zmianach. Jak oceniasz możliwość wstawienia fullspolszczenia na jakiś zewnętrzny hosting, ale taki z którego nie zniknie po jakimś czasie.
 3. kondotier

  Nasze zdjęcia

  @cichy Nie trzeba było ręki na połowicę podnosić. Patelnia albo wałek są odporniejsze .
 4. kondotier

  WARIANT OMEGA 2 - CHŁODNE LATO 2014

  PODBICIE TEMATU: Ponieważ chyba tylko ja gram w tego moda, o do końca jeszcze mi trochę zostało, chcę na gorąco podzielić się moim, oczywiście subiektywnym odczuciem. Polskie napisy tylko na stronie startowej, reszta niestety jeszcze po rosyjsku. Jest zastrzeżenie od autora moda, aby grać na statyce. I na takim gram, z tym tylko że po jakimś czasie gry na ustawieniach zrobionych przez moda, zmieniłem je. Dałem rozmiar mojego monitora, a ustawienia jakości na full. No i grafika moda mnie zaskakuje. Niech dowodem tego będą poniższe screeny. Przy zachowaniu tekstur sprzed lat, współczesne karty oddają klimat wczesnych modów. Muszę przyznać, że spośród zrobionych, miałem problem z wybraniem tych które wstawić. Bo jeden ciekawszy od drugiego. Tu tylko z trzech lokacji. Bagien, Jupitera i Zatonu. Na razie na temat moda się wypowiadał nie będę, choć w jego betę grałem, ale dość dawno. Chcę dojechać do końca i zobaczyć czy są istotne zmiany.
 5. Radzę zagrać w tego moda, nawet robiąc małą przerwę np. w NS2016, czy innym długim modzie. A szczególnie w jakimś denerwującym. Pełny relaks.
 6. kondotier

  Nowy Arsenał

  @vidkunsen - Przejechać można i bez układów, ale mnie bardziej rozchodziło się o narzędzia do naprawy. Grasz aktualnie, to Ci łatwiej odpowiedzieć. Ja na amen zapomniałem gdzie je znalazłem, a po gameplayach mi się szukać nie chce. To nie dla mnie, ale dla tych co się na grę zdecydują.
 7. kondotier

  Nowy Arsenał

  @smox Zdaję sobie sprawę. Dlatego pisałem o hostingach typu Mega czy Obłoko. Tak przecież były lokowane repacki innych modów. Jeśli nie zabezpieczy się właściwej wersji gry ( bo za taką należy uważać Nowy Arsenał ), to tłumaczenie pójdzie na marne, już po kolejnej nawet niewielkiej zmianie. @vidkunsen Napisz szczegółowiej o tych "blatach". I bez slangu.
 8. kondotier

  Nowy Arsenał

  @smox W v.4.0 grałem przeszło półtora roku temu, więc z treści moda niewiele mi w głowie zostało. Ale tu to co napisałem wtedy w podsumowaniu moda: Tyle pamiętam, ze grając w niego, nie nudziłem się. Ma wiele ciekawych rozwiązań dotyczących broni. Nazwa moda to sugeruje. Będzie on gratką dla tych, co lubią mieć kupę różnej broni i na dodatek w odmianach. Dla mnie osobiście był atrakcyjny fiks, na autorozładowanie podnoszonej broni, lub broni wyrzucanej z inwentarza. Tamta wersja miała jeszcze sporo błędów usuwanych systematycznie fiksami, więc teraz ich być nie powinno. Druga, nowa nić fabularna dodaje mu świerzości. A opis zmian dla 5.0 jest dość szeroki, zwiększając atrakcyjność. A co dotyczy ewentualnych patchy spolszczenia przy każdej nowej wersji. Nie będzie to niczym nowym, bo stosował to @Yurek , gdy wodził prym w tłumaczeniach. Fullspolszczenie, zawierające spolszczenie wraz z taką wersją moda, dla jakiej było zrobione. Rozwiązywało to raz na zawsze problem, że ta wersja zniknie i spolszczenie stanie się martwe. A współczesne hostingi pozwalające na umieszczanie na nich paczek o dużej wadze to umożliwiają. Chociaż i nasza pobieralnia też powinna to znieść. Wg mnie, z zastosowaniem fullspolszczenia, mod do tłumaczenia się nadaje. Inny gameplay, pokazujący moda bez zbędnego sarkania: https://www.youtube.com/watch?v=nCvuWxW-jQY
 9. kondotier

  CoP po ok. 2latach

  @Paulinnio - raczej nie ma modów, w których nie trzeba szukać schowków. W każdym to trzeba robić, w jednym jest ich mniej, w drugim więcej. A co dotyczy 1 cz. Sojuszu, to obowiązkowe do znalezienia są tylko te z zadań. Czyli 4 obrazki i misiu, oraz te pleśnie do wyleczenia NPCa z Tuneli. No i chyba paliwo dla Dizela. Trzeba też znaleźć szkatułkę ze złotem. Natomiast znajdowane fleszki i schowki nimi wskazywane są tylko takim dodatkiem pozwalającym uzyskać kupę naprawdę dobrego wyposażenia, bardo przydatnego gdy nas ograbią. Nie płaczesz wtedy że jesteś gołodupcem, a idziesz do schowka i bierzesz nowy komplet. Znalezienie narzędzi, jak w każdym modzie ( w podstawkach też to miałeś ), skutkuje tanimi lub bezpłatnymi naprawami. Przecież gdyby takich zmian w modach nie było, miałbyś cały czas podstawkę z wprowadzonymi wątpliwymi "ulepszeniami". Takie mody raczej nie były tłumaczone i nawet jeśli ktoś Ci je wskaże, trzeba grać w oryginalnym języku.
 10. kondotier

  Dziś urodziny ma @Szeregowy Kiler

  @Szeregowy Killer Miej zawsze 20 lat. Życzy ten, który ma ich prawie 4 razy więcej.
 11. kondotier

  Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  To co wstawiłeś, to jet log. Ale nie ma w nim na samym końcu Fatal Error, pokazującego przyczynę wylotu. Ale sporo wyżej masz sygnalizację braku różnych tekstur. Jest możliwe, że coś ci się nie pobrało i mod nie widzi czegoś o ładowaniu strzelby. Poczekajmy, może jeszcze ktoś coś dorzuci.
 12. kondotier

  Zdjęcia

  To żadne bajoro, lecz specjalnie wykonany i zadbany staw w parku przypałacowym. Nieregularne kształty nieprzypadkowe. Właścicielami pałacu byli ci sami książęta, co zamku w Książu. Ale pałac i park trzeba zobaczyć osobiście. Żadne zdjęcia nie oddadzą atmosfery tam panującej.
 13. kondotier

  UZI (United Zone Inside) 11.0.

  Z tym modem może być tak, jak z WO v.4.0. Najpierw było pół moda, a potem co jakiś czas coś dodane. Ponieważ mod jest grywalnie zamknięty, co sprawdziłem osobiście grą, można jakąś już istniejącą wersje przetłumaczyć, a z poprawkami dać sobie spokój. Bo raczej będą to poprawki w teksturach, broniach, a nie w fabule.
 14. kondotier

  Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  @kmicic0 - Wylatujesz, bo to nie Kolubryna. Ale tak już bez żartów. Po takiej informacji jak Twoja, nie pozostaje nic innego jak Gdzie log wylotu?
 15. kondotier

  UZI (United Zone Inside) 11.0.

  Potwierdzam, że mod naprawdę wart zagrania . Mam go już za sobą sporo czasu, tak że w szczegóły wnikał nie będę. Jedno jest pewne, grając w niego, nie będziemy się nudzić .
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.