Skocz do zawartości

kondotier

Doświadczony tłumacz
 • Zawartość

  4 957
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  141

Ostatnia wygrana kondotier w Rankingu w dniu 18 Lipiec

kondotier posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2 668 Przyjacielski

2 obserwujących

O kondotier

 • Tytuł
  Barman
 • Urodziny 1944.01.24

Informacje

 • Ruble
  62053
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2 717 wyświetleń profilu
 1. Pomysł na postać w S.T.A.L.K.E.R. 2

  Za wyjątkiem stanowisk i stopni wojskowych, jakbym siebie widział . Miłe to . DODANO. A skąd wiedziałeś, że golonka to moje ulubione danie?
 2. Gra nie chce się uruchomić

  @GangstaGoose - bug buga bugiem pogania. Gdybyś znał rosyjski, dałbym ci linka do gameplaya zrobionego przez jednego z lepszych rosyjskich gameplayowców. Chyba nawet ten filmik z Agropromu, jest wstawiony na forum. Usłyszałbyś ile psów zostało powieszone tak na modzie, jak i jego autorach. Tak że nie są to subiektywne oceny.
 3. @sokichu - nikt nie robi takich poradników filmowych. Przecież w #1, jest wszystko, kawa na ławę. Co i w jakiej kolejności zrobić. Napisz dokładniej z czym masz problem. Z kodem do archiwum, wstawieniem localization.ltx czy z plikiem item_?.thm. Wylot przy uruchamianiu? Tu nie ma wróżbitów.
 4. Gra nie chce się uruchomić

  @GangstaGoose - dlaczego nie chcesz skorzystać z dobrej rady @kazik i zamiast pchać się w sadomasochistycznego moda, nie weźmiesz się za Soliankę2016? Też Ci ją zalecam. Fakt, masz prawo wyboru i tylko od Ciebie zależy który mod wybierzesz. Lecz uwierz, na OP2 szkoda czasu i nerwów. Może kolejna wersja poprawi jego grywalność.
 5. PROBLEMY FABULARNE w Reborn Duplikat 7.63

  A jest w modzie taka kara za oszukiwanie, np. spawnowanie ważnych itemów. Ale za inne oszustwa też. Trudno będzie Ci pomóc, bo nie wiadomo co i kiedy zrobiłeś wbrew zasadom moda. Nawet sam możesz nie zgadnąć. Jednak popróbuj sobie przypomnieć, czym cziterzyłeś, najpierw na CEA2, a następnie przy docieraniu na nią. Już nie pamiętam tego zadania, ale czy na pewno masz poruszać się teleportami? Jeśli "wyskoczyłeś" z teleportów przed połową lokacji, możesz, o ile wiesz gdzie, znowu do nich wskoczyć. Robisz zadanie na spotkanie ze stReLockiem? Aby go zrobić, musisz mieć odpowiednie itemy, w tym PDA Gryka.
 6. Dyskusja Ogólna

  @bolo - może to Ci pomoże. Od samego początku. https://www.youtube.com/watch?v=p1nyu3CtD7g
 7. Dyskusja Ogólna

  Łącznie z właściwościami ochronnymi kombinezonu, można mieć tylko określony % ochrony. Jak go przekroczysz, arty stają się zbędne i mod je "zdejmuje". Możesz wtedy się zabezpieczyć od innych czynników.
 8. Dyskusja Ogólna

  @Gh0sTp - poprzedniego posta uzupełniłem o linka do zapisu. Skoro Twoje zadania są już na Zatonie, to masz to co potrzebujesz. Zapis bez zaległości fabularnych pozwalający spokojnie dokończyć moda.
 9. Dyskusja Ogólna

  @Gh0sTp - a co jest przyczyną, że go nie możesz skończyć? Na forum jest zapis, jaki dla mnie zrobił @kazik, kiedy przez wyloty nie mogłem pokonać Martwego Miasta. Jeśli przyczyną są te wyloty, albo masz coś zawalone w fabule, to ten zapis jest w sam raz. Mam zrobione wszystkie zadania z innych wątków, odnalezione schowki Kostii i Charona. Jestem bardzo dobrze, legalnie bez spawnera wyposażony, a w schowkach oznaczonych GPSem dodatkowy sprzęt. Tak że finałowe zadania na Zatonie są do wykonania. Powrót do MM, już wylotów nie powoduje, można spokojnie grać. W inwentarzu plecaki i kłódki, tak że ewentualną nadwagę można przechować, albo wyrzucić. https://stalkerteam.pl/topic/10136-problemy-techniczne/?do=findComment&comment=114280
 10. Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016

  @dubvangrup - Problem poruszony był sporo razy i to dlatego, że się nie chce szukać. A wystarczy tylko otworzyć dział pobierania tego moda i zobaczyć drugi temat. Wszystko.
 11. Urodziny

  Zamiast słów.
 12. NA PRZEKÓR ŚMIERCI. W PAJĘCZYNIE KŁAMSTW.

  @Kiwi_PL - skoro z tobą nie chce gadać, to czeka aż schowki zapełnisz. Na tym etapie gry, powinieneś już to wszystko mieć. Na lokacji jest ogrom schowków z potrzebnym barachłem. Jeśli grając do te pory nie nazbierałeś, to czeka cię spacerek w poszukiwaniach. Może to ci pomoże: https://www.youtube.com/watch?v=a3dp1nM5cIo https://www.youtube.com/watch?v=3TlJGLVjmTs Powodzenia.
 13. Mając włączony dynamiczny HUD maski, masz jakby nałożony dodatkowy szklani filter. Są mody, w których wraz z postępem gry i uszkodzeniami kombinezonu, obraz staje się coraz mniej widoczny. Dlatego trzeba się decydować wstawiając tu screeny, czy chcesz pokazać czystą grafikę moda i urzekające pejzaże, czy grafikę akcji. Czasami ta druga dopiero oddaje klimat moda.
 14. I zaraz po tym, Powinność nauczy PiotraIwana, że na terenie Baru się nie strzela. Zrobi mu z płaszczyka rzeszoto
 15. Problemy fabularne w NS 2016

  @apg2312 - prawdopodobnie to sprawa losowego spawnu. U mnie kontrolerzy byli rozstawieni po cały terenie CEA2. Ale też w zależności od wejścia, raz byli bezmózgowcami z rączkami, drugi raz z jakimiś papierami, a na jednym zajściu, we wszystkich miałem komplet itemów. Ale to było, jak mi to już było do niczego nie potrzebne. Tylko dziady musiałem odstrzeliwać, bo przeszkadzały w innych zadaniach.
×

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność