Skocz do zawartości

kondotier

Elitarni
 • Zawartość

  5 762
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  147

Ostatnia wygrana kondotier w dniu 29 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają kondotier punkty reputacji!

Reputacja

3 110 Przyjacielski

O kondotier

 • Tytuł
  Zasłużony Tłumacz
 • Urodziny 1944.01.24

Informacje

 • Ruble
  63441
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. [CoC] Powrót legendy 0.8.

  Dla tych co będą grali bez spolszczenia, podmiana tego pliku pozwoli im na zorientowanie się dokąd prowadzą teleporty w Tunelach pod Prypecią. Opisałem po polsku. Tyle tylko, że już nie mam moda na kompie, a nie zapamiętałem ścieżki do jego katalogu. ui_icon_photo1.dds @cichy lub @Anton Gorodecki , możecie podać tę ścieżkę?
 2. REBORN - STALKER WOLFENSTEIN.

  @LIQUIDATOR Спасибо. Не было желания в других модах пользования камерой. Пользовался только видом из 2 или 3 лица. Dziękuję. Nie miałem potrzeby w innych modach korzystać z kamery. Korzystałem tylko z widoku 2 lub 3 postaci.
 3. BRAZ 1.6.1.

  Uruchomiłem moda. Postrzelałem zombiaków w tartaku i z nich uzupełniłem uzbrojenie. Cwaniaki chodzą z nożami, a jak podejdziesz to wyciąga kałacha albo pompkę i wali. Oczywiście wcześniej wziąłem AK z granatnikiem spod krzaka. A szukając pod jodłami, znalazłem Gaussa. Ale zamiast niego, do inwentarza wskoczyły tylko kasety z amunicją. Wam też? Jestem na Skadowsku po oddaniu przesyłki. Zadań jeszcze nie brałem, sprzedałem to co przytargałem, nie kupione do Kardana na części i do utylizatora. Może kasa wpadnie. Kardan po powiadomieniu zjechał z cenami naprawy więc skorzystałem. Pobawię się jeszcze trochę, bo na razie nie widzę nic nowego. Ale to dopiero początek, więc nie dziwota. Musiałem poczitować, bo GG przy pełnym plecaku po trzech krokach stawał, a Red Bule niewiele pomagały. Ceny handlu kupno<->sprzedaż, tradycyjnie zaporowe.
 4. "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  @DaarMoo - Opis był po to, aby wstawiający miał jasność co instaluje. Też zainstalowałem jak leciało i po krótkiej grze, zniesmaczony łatwością, przeinstalowałem i chyba dopiero wtedy dałem komentarz z odczuć. Ale dobrze że to napisałeś, bo będzie informacją - ostrzeżeniem dla innych.
 5. REBORN - STALKER WOLFENSTEIN.

  @LIQUIDATOR С коментарём гамепей совсем лучший. Желаю успехов. После окончания мода, я попытался проиграть по другому. Не пошол с разу к безпилотке, а к входу возле штаба. Буквы исчезли ране чем вошол на базу. Так и решил действовать толко с ножом. Вошол на базу, сидя на корточках правее штаба подошол к ящикам и дальше к камуфлажке. И дальше как ранше. И вновь задача найденя камуфляжки появилась возле ящика з бумажкой. Кажется, нада было туда добратся внекамуфляжу. Винтовки и осталные вещи у беспилотчика взял в месте с модулем для бандитов. Тоже с трубы дома деревни бандитов взял Бизона с патронами. Дальше не играł, не знаю, как будет. Tłumaczenie. Z komentarzem gameplay znacznie lepszy. Po skończeniu moda, spróbowałem zagrać ponownie inaczej. Nie poszedłem od razu do drona, ale do wejścia koło sztabu Litery zniknęły zanim wszedłem na bazę. Wtedy zdecydowałem grać tylko z nożem. Wszedłem na bazę i na kucaka z prawej strony sztabu podszedłem do skrzynek i dalej do ubioru maskującego. A dalej jak poprzednio. I znowu zadanie znalezienia kamuflażu pojawiło się przy skrzyni z dokumentem. Wygląda na to, że należało tu dotrzeć bez kamuflażu. Karabin i pozostałe rzeczy przy dronie wziąłem razem z modułem dla bandytów. Z komina w wiosce bandytów wziąłem też Bizona z amunicją. Dalej nie grałem, więc nie wiem jak będzie. Во время пользования свободной камерой, какой кнопкой перемещаешься в пиерод? Могу только W в верх, S в низ, D правее и A левее. Pytanie o klawisze dla wolnej kamery.
 6. "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  @DaarMoo - poczytaj w poprzednim moim wpisie. Na temat korzystania z tych fixów "usprawniających" moda, pisałem, aby dawać je z umiarem. Chyba tylko ilość broni, czy może pieniędzy w trupach i częstszy spawn artów anomaliach warte są zainteresowania. Reszta psuje moda na amen.
 7. REBORN - STALKER WOLFENSTEIN.

  @LIQUIDATOR - Ясно, что тот мод это только часть Истока. Но я щитался, будет лутшие оконьчене. Мод оставляет неудов. Tłum.: Jasne, że mod to tylko część Źródła. Ale liczyłem, że mieć będzie lepsze zakończenie. Mod pozostawia niedosyt.
 8. "Złoty kufer 2" DYSKUSJA I PROBLEMY Z GRĄ.

  Ma mod swoje chimery. U mnie po powrocie na Kordon, znowu były zaznaczone schowki które opróżniłem. Wystarczyło do niego coś włożyć i wyjąć, i już się nie pokazywał. Podobnie pokazały mi się groby. Ten sam sposób na znikanie. Te zadania mogą same zniknąć ( ale nie muszą).
 9. BRAZ 1.6.1.

  @mkk7 - Mam miotełkę i nią "zamiatam" . Dlatego mody stawiam na kopiach podstawek, każdy w oddzielnym katalogu. Wtedy zamiatania mało i nic pod dywanem nie zostaje. A żeby mieć jeszcze czyściej, poprawiam WRC. Oba się dobrze uzupełniają.
 10. BRAZ 1.6.1.

  @tom3kb- To nie ma znaczenia gdzie go postawię, byle tylko mu nie pozwolić władować się do plików systemowych. Bo bez odinstalowania zostają śmieci.
 11. BRAZ 1.6.1.

  @mkk7 - Właśnie o to pytałem, bo te pliki exe różnie działają. Spróbuję się rozeznać w tych robaczkach. Ma opcję odinstalowania po zainstalowaniu?
 12. Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  O tyle co pamiętam, aby miny znikały gdy do nich podchodzimy, potrzebujemy mieć wykrywacz min. #6 gameplaya ma nazwę wykrywacz min, może w nim będzie jak go pozyskać.
 13. BRAZ 1.6.1.

  @mkk7 - Ten plik exe z paczki z modem, to tylko wypakuje i utworzy moda gotowego do gry, czy będzie instalował go tam gdzie ma na to ochotę?
 14. Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  @Sarkazm- Nie cytujemy posta na który dajemy odpowiedź pod nim. Wywołujesz nickiem, tak jak ja Ciebie. To raz. A jak można inaczej Tobie odpowiedzieć, skoro pytasz o handlarzy, nie masz odpowiedzi i dajesz kolejny wpis czy "nikt nic nie wie". To dwa. A jak chciałeś mieć odpowiedź na jakieś wcześniejsze pytanie, to trzeba było pytać precyzyjniej. Nikt tu nie jest wróżbitą i myśli czytać nie potrafi. To trzy.
 15. Sigerous Mod 2.2 wersja PL

  @Sarkazm - Twój sarkazm jest niczym nie uzasadniony. Mod ma swoje lata i trudno spamiętać takie duperele jak asortyment u handlarzy. A skoro nie mają tego co chcesz, to widocznie tak założył autor moda. Możesz się wesprzeć tym gameplayem i zobaczyć co z moda wyciągnął jeden z lepszych gameplayowców. https://www.youtube.com/watch?v=tvcmyQkMj8E&list=PLnGInkNZHnoKbNYDLI4EdgY72q84JemD5 Nieznajomość języka w niczym nie przeszkadza, bo można po "obrazkach" zrozumieć co jest grane.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.