Jump to content

kondotier

Elitarni
 • Content Count

  10575
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  218

kondotier last won the day on February 6

kondotier had the most liked content!

Community Reputation

6183 Przyjacielski

About kondotier

 • Rank
  Nestor
 • Birthday 01/24/1944

Profile Information

 • Ruble
  73567
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Włóczykij W moda grałem kilka razy i nigdy czegoś takiego nie miałem. A na jakim stopniu trudności grasz? Nie wziąłeś najwyższego? Bo na tych najwyższych, GB jest najbardziej mało odporny. A te dziwne mutanty na Agro, to konkretnie które? Takie niewidzialne nagie kobiety? Też się da je zabić, ale tylko strzałem lub ciosem w głowę. Pamiętaj, że w tym modzie, nóż to mocna broń. Sugeruję grę na stalkerze, bo mod sam z siebie jest odpowiednio trudny. Pająkom trzeba walić od przodu w łeb. Strzelanie w odwłok, to strata amunicji. No i korzystaj z jakichkolwiek podwyższeń.
 2. @bloodrise Czekasz przy śmigłowcu? To się nie doczekasz. Drałuj do bunkra, tam masz wyznaczoną z nim randkę. Nie znając rosyjskiego, nie zrozumiałeś przekazu głosowego. Jest w modzie kilka takich momentów, gdzie ważne informacje są tylko w przekazie głosowym.
 3. https://www.youtube.com/watch?v=xvEUrNqkDaM To zamiast stu słów.
 4. @Monolithalian A po kiego czorta cytujesz całą treść wpisu kierowanego do Ciebie, pod którym Ty piszesz? Wywołaj zabielonym nickiem tego do kogo się zwracasz i postaw pytanie, ale konkretne.
 5. @Szczepan9205 Tak na przyszłość. Jeśli w tekście masz taki zestaw \n , \p , \t , to musisz go zachować. Są to informacje dla moda, że dalszą część tekstu ma przenieść do następnej linii, lub o kilka niżej. A Twój okrzyk Voilà , to raczej spowodowało dodanie tych brakujących cudzysłowów. Przy ich braku zawsze będzie wylot. Ale najważniejsze, że osiągnąłeś cel. Powodzenia w kolejnym modzie.
 6. Zacznę może od tego, że finał historii ma szczęśliwe zakończenie. Autor wiersza już stanął na nogi i chyba niedługo powiększy statystykę wyleczonych z covid19. Kiedy zaczęło go brać, zaczął stosować kurację z wiersza. Skończyło się prawie tragicznie (śmierć kliniczna ), dlatego napisałem, że się przeliczył. Niech ta sytuacja będzie ostrzeżeniem dla lekceważących rygory kontaktowe, bo tradycyjna metoda na grypę, setka % i przeleżeć pod pierzyną nie pomaga. Autor wiersza to H.J. , bo na inicjały pozwolił. Bądźcie zdrowi, noście maski, conajmniej jak bandyci w Zonie.
 7. @Szczepan9205 I wyszło szydło z worka. Usunięcie localization.ltx powoduje problemy. Ale te trzy linijki z drugiego przykładu do może być za mało. W oryginalnym pliku, jeśli pod nimi jest litania plików, zmień eng na pol - taki katalog musi być w tekstowych - i font_prefix z _cent Nie wiem po jaką cholerę, ale windows był robiony w różnych wariantach, w zależności od kontynentu, a nawet jego części. My akurat znaleźliśmy się w "centralnej europie", czyli _cent Jeszcze nie raz przy tłumaczeniach natkniesz się na niepojęte "ciekawostki" . Podam Ci przykład niewytłumaczalny. Mod nie widział przetłumaczonego pliku tak długo, dopóki tym przetłumaczonym nie zastąpiono pliku w katalogu oryginalnym. Ale z czasem nabędziesz wprawy i doświadczenia. Dopóki na forum są "starzy" tłumacze, zawsze Ci pomogą, podpowiedzą, poradzą.
 8. @Szczepan9205 Jeśli są łacińskie znaki, a nie ma naszych diakrytycznych, może to być sprawa pliku localizatin.ltx . Chodzi o tę linijkę z -cent i _west. Które jest pierwsze i czy jeśli pierwszym jest _cent, to czy przed nim nie ma średnika. Ale jeśli w modzie nie ma localization.ltx, to trzeba go wyciągnąć, bo oprócz tych pierwszych linijek, może jeszcze być cała litania z nazwami plików z których mod korzysta.
 9. Wampiry to też "krowososy = pijawki" a nie mają ssawek tylko zęby.
 10. No cóż, jak dla CCz, to widocznie skrypt LA nie jest dostosowany. Ale może Ci się i każdemu innemu chętnemu, sztuczka przydać dla modów na tamtej podstawce, przy wyciąganiu czegoś np. z anomalii, trudno dostępnego miejsca, lub bez wchodzenia do budynku. Tyle tylko, że nie da się "otworzyć" schowków, a szkoda. Musi to być coś do zabrania, np. dokument, walizka itp. Jednocześnie można szukać i zabrać. Zabrane mod sygnalizuje zaliczeniem zadania.
 11. Aby przy zwiększonym udźwigu GB mało się męczył tak przy chodzie, biegu jak i podskokach, trzeba dokonać jeszcze zmian wartości w poniższych liniach pliku actror.ltx, na te pierwsze. Nie podaję nr linii, bo bywa różny. W każdym bądź razie powyżej 173 aż do powyżej 200. jump_power = 0.0 ;0.05 jump_weight_power = 0.0 ;0.05 stand_power = -1.0 ;-0.005 walk_power = 0.0 ;0.00002 walk_weight_power = 0.0 ;0.0002 Trzeba pamiętać o tym " ; " przed wartością z oryginalnego pliku. Są jeszcze inne linie z możliwością zmiany, ale mnie to wystarcza do spokojnego chodzenia i biegania przez całą lokację. A nawet jak w przy ostrym innym ograniczniku, GB w jakimś momencie osłabnie, to zatrzymanie dosłownie na sekundę przywraca mu energię. PAMIĘTAĆ O KOPII PLIKU przed dokonaniem zmian. W #1 moda jest czit od @smox na arty wzmacniające GB. Nie pamiętam, czy i one czasem nie zwiększają wytrzymałości.
 12. @Makro730 Mnie z LA w głowie zostało tylko kilka zabugowanych sytuacji, tak, że tego pojemnika nie pamiętam. A nie wystarczy w niego strzelić? Różne jaja już były w modach. Może użyj takiej sztuczki. Przytrzymaj Użyj i naciśnij Pauzę. Trzymając ją zwolnij Użyj, a następnie wyjdź z Pauzy. Teraz wejdź do konsoli i wpisz demo_record 1 . LPMem najedź na tę bańkę z paliwem, powinna sama wskoczyć do inwentarza. Tylko zaznaczam, że to sztuczka dla CCz, ale może zadziałać.
 13. @Makro730 . Dzięki za informację. Ale chyba nie będziesz grał od nowa, liczył otrzymane zadania, zabite mutanty i NPCów na papierze, a następnie co chwilę porównywał ze statystykami? Bo tylko tak można by to sprawdzić, ale komu to potrzebne? Ja na pewno czegoś takiego bym nie robił. Choć wiem, że są tacy, co ich te statystyki fascynują.
 14. @bloodrise Jak sczitowałeś tylko udźwig, to teraz musisz podbudowywać się energetykami. To jest pewna forma antyczita. Ale można to usprawnić, dokonując zmian w pliku actor.ltx . Jest to fragment pliku powyżej linni 174 . Nie dysponuję plikiem do wersji moda w którą grasz, to Ci nie podrzucę gotowca. Mam wersję OS2020, a ona jest mocno pozmieniana, nawet w takich plikach. Nie ma tego pliku. Ostatnio grał @cez137 , może jeszcze mieć moda na kompie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity