Jump to content

kondotier

Elitarni
 • Content Count

  10259
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  218

kondotier last won the day on February 6

kondotier had the most liked content!

Community Reputation

6036 Przyjacielski

About kondotier

 • Rank
  Nestor
 • Birthday 01/24/1944

Profile Information

 • Ruble
  71229
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poniżej wyjaśnienia autora moda, na temat instalacji moda i leczenia wylotów. Jest to tłumaczenie pliku read me.txt z paczki moda. przeczytaj.txt
 2. @prozmus84 A nie są one czasem zamknięte na klucz, lub są zakodowane? Tych kluczy w modzie jest sporo, ale trzeba je znaleźć czasem w dość niespotykanych miejscach.
 3. @Pirunvirsi Dałem informację na podstawie tego co mam u siebie. A pobierałem ( choć nie mam pobranych spolszczeń i czegoś tam jeszcze ) przy ich pierwszym wstawieniu. I to że CCz był w v.1.0004 uważam za bardzo wygodne. Bo przecież gro modów jest na tej wersji oparte. A repacki mi były potrzebne tylko do posiadania wersji rosyjskich, więc dodatków spolszczających nie pobierałem. Tych wstawianych ponownie w ostatnim czasie nie znam.
 4. @cez137 Zapomniałeś w swoim pytaniu stawiać kropki i duże litery. I wyszło pytanie o magazyny wojskowe. No to dostałeś na nie odpowiedź. A co zrobić na dworcu w Prypeci masz poniżej. https://www.youtube.com/watch?v=FzZkLRiL9OQ
 5. @zygadełko Przecież masz dział na stronie głównej, Mody przetłumaczone i tam szukaj. Masz też działy z przetłumaczonymi modami dla pewnych grup modów. Jest też temat z modami wg. trudności i inny wg. atrakcyjności. Tylko brać i wybierać. A jak masz jakieś upodobania, to je ujawnij, zawsze ktoś podpowie.
 6. @DaarMoo Ale tylko ci, którzy nie dają zadań kwestowych. Każdy kwestowy da ci po gębie. Jak sobie poczytasz kto co chce aby dać ekskluzywną broń, to wiesz gdzie gromadzić przedmioty, aby ich nie nosić bez potrzeby. Koło każdego teleportu jest schowek, to jak na lokacji masz tego już zbyt wiele w plecaku, zanieś do takiego schowka. Wtedy dwa trzy kursy i itemy zaniesiesz tam gdzie trzeba. Kilka lokalizacji znajdźiek. @anatol - uznasz za stosowne, daj do poradnika.
 7. @Grzegorz728 W tym przypadku nie trzeba zdolności. Składasz tak samo jakbyś stawiał moda. Pobierasz repacki, wypakowujesz, wybierasz grę, rozpakowujesz i masz gołą rosyjską podstawkę. Do niej doklejasz np. polskiego lektora i polskie dialogi. I masz gotową polską podstawkę. Cień Czarnobyla masz od razu w v.1.0004, więc odpada degradacja. A jak potrzebujesz wyższą wersję, to masz w katalogu głównym gry katalog z patchami. Wystarczy je dodać.
 8. Уважаемый @zaurus ,большое спасибо. Много изменении в этом, что видимо на мониторе нарисованные буквами? Предыдущий перевод будет совместный? Tłumaczenie: Szanowny @zaurus , bardzo dziękujemy. Dużo jest zmian w tym, co widać na ekranie napisanego literami? Poprzednie tłumaczenie będzie pasowało?
 9. @Grzegorz728 Zadaj sobie trochę trudu, odnajdź temat dawniej @Koma a teraz @Pirunvirsi z repackami i poskładaj sobie podstawki. Jest trochę roboty, ale z modami problemu mieć nie będziesz. No i skoro skończyłeś pierwszą część Reborna, wypadałoby wziął się za drugą, Duplikaty - Odmienne Światy. Trzeba przecież się dowiedzieć, po co tak się męczyłeś, aby zdobyć Artefakty Śmierci. Mod na 50 lokacji i wiele fantastyczno-naukowych rozwiązań. Mod długi, do końca kwarantanny wystarczy . A z powodu ukończenia moda . Gratuluję dołączenia do ekskluzywnego klubu Rebornowców .
 10. @cez137 te zadania z ikoną i przyrządem, są chyba powiązane. Zobacz ten filmik, bo pamiętam, że robiłem zadanie na przyrząd, a i fragmenty ikony mi się przypominają. W każdym bądź razie przyrząd trzeba odnaleźć i na koniec go ustawić na wieży. https://www.youtube.com/watch?v=1L0mC9rukJo I też pamiętam, że miałem ze sobą coś co powodowało, że pijawki mnie nie ruszały.
 11. @prozmus84 Musiałbym na nowo zapoznawać się z opisami tych fiksów, bo nie pamiętam żadnego. Możesz sam wrzucić te opisy do translatora. Na pewno ułatwiają grę, lecz w tym przypadku inaczej niż w przysłowiu "Od przybytku głowa boli". Mod, jak się gra prawidłowo, szuka schowków, daje wszystko co potrzebne i jeszcze trochę zostaje na sprzedaż. A przy tych fiksach, robi się po jakimś czasie nudno.
 12. @zygadełko Sympatia do CzN to jedno, a możliwość przyjemnej gry w mody, to drugie. Najwięcej z nich jest jednak na CCz i to jeszcze w v.1.0004. A są one tak zrobione, że mimo podstawki CCz, z Bagnami z CzN będziesz się spotykał w co drugim. A po tak dużej przerwie w graniu, modów bodziesz miał tyle, że trudno Ci będzie spośród nich wybrać ten na pierwszy ogień. I są to mody z kompletnymi spolszczeniami, bez niedoróbek i problemów. Sama przyjemność z gry. A dobrym modem dla przypomnienia sobie wszystkich podstawek od razu, jest mod Deja vu. Na forum jest przetłumaczona jego podstawowa wersja, oraz świeżutka sprzed niewielu tygodni wersja Outfater. Tylko że ta nowinka trudnością zbliżona jest do Narodnoj Solianki lub nawet OP-2. Na czas kwarantanny powinna wystarczyć.
 13. kondotier

  LIMAŃSK

  @marek1230 Nie z samego miasta Limansk, ale z jego podziemi. Teleport przeniesie Cię do maszyny czasu, a potem szpital i CEA. A do miasta, dopiero po zaliczeniu CEA. To już było niedawno opisywane.
 14. @MOS Ale jesteś na moście i ocalałeś od ataku śmigłowców Strażników Czasu? Bo dopiero wtedy idziesz w stronę ostatniego artu, przy nim zaczyna się spokojny lot nad Zatonem i idą napisy określające co się dzieje. Zrzuty z tej sytuacji są w temacie. Jak napisy wyskakują Ci zanim dotarłeś na most, albo zabito Cię już na moście, to znaczy że Strażnicy Cię pokonali, moda nie skończyłeś. @Grzegorz728 Dokładnie opisałem jak to jest z tymi oszukańczymi teleportami, rozpoznawanymi lustrzanym, albo prawidłowym widokiem czcionki. Ale nie znający grażdanki, mogą z tym mieć problem, dałem więc zrzuty z ich wyglądem. Na tym etapie gry, możesz bez większego grzechu skorzystać z mojego zapisu po strąceniu śmigłowca, albo nawet któregoś z następnych. Właściwą finalną rozgrywkę będziesz mieć na Zatonie. A tam się tylko trzeba wykazać szybkością, zręcznością i pomysłowością. Nawet na moście można się obyć bez strzelania. Anomalie zrobią swoje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity