Skocz do zawartości

kondotier

Elitarni
 • Liczba zawartości

  8 049
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  179

Ostatnia wygrana kondotier w dniu 31 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają kondotier punkty reputacji!

Reputacja

4 624 Przyjacielski

O kondotier

 • Tytuł
  Nestor
 • Urodziny 1944.01.24

Informacje

 • Ruble
  71229
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @vidkunsen Nie pojawiły się jakieś wiosenne nowalijki do tego moda, pozwalające grać bezproblemowo?
 2. @MOS Przecież Ci podpowiedziałem, że savy można robić również poza zagrodą, tam gdzie się spotyka Nieznajomego. Trzeba tylko dokładnie pamiętać, w którym miejscu stanąć. A miejsca są tak rozmieszczone, że od nich do miejsca wykonywania odległych zadań nie jest zbyt daleko. Z bronią jest faktycznie niedoróbka, bo jednych części mamy w nadmiarze, innych brakuje. Ale to bierze się stąd, że mod miał mieć kontynuację. Szkoda że o tej kontynuacji jak na razie cisza.
 3. Pamiętam z 1 wersji, że można się było obejść bez tych umiejętności. Ale skoro są, to trzeba popróbować. A to czy części zdobywamy z HUDa, czy z nożem w ręce, czy też jak było w kilku modach że wypadały i trzeba było je szukać obok mutanta, to rzecz gustu. Zawsze to jest po to, aby było atrakcyjniej. A z nożem, jest bardziej realistyczne.
 4. @MOS W tym modzie masz kilka rodzajów pojazdów do naprawy i wykorzystania. Ale warto naprawić tgo dostawczaka z zagrody, bo się dobrze trzyma podłoża, przy zakrętach nie jest wywrotny. A mieć będziesz zadania na drugim końcu lokacji, wtedy warto się nim przemieścić. Nie w każdym nowym modzie, samochody są nieprzyczepne. Teraz to nawet mutanty takie jak niby pies można rozjeżdżać. Do psów to możesz ustawiać tylko w zagrodzie. Ale na lokacji to ustawiaj wg. kompasu. Zobacz w temacie, co można zrobić jak Nieznajomy zacznie się z tobą spotykać poza zagrodą. Znajomość tego bardzo się przyda. Korzystaj z doświadczenia wielu grających, bo samemu trudno to osiągnąć bez powtarzania.
 5. @gawron @Gatzek I po problemie. Pobieranie zaskoczyło. Poszedłem zgodnie z zadaniami do baru, wróciłem na MW i dla sprawdzenia polazłem do Pijawkowa. Pacnąłem pijawkę i ssawka w inwentarzu. Jak się nazbiera więcej takich niuansów, można będzie w #1 zrobić spojler z poradami. Przy kapryśności moda, rozwiąże to problemy z grą.
 6. @Gatzek @gawron Czyli wychodzi na to, że będzie można zbierać z tych mutków, które zabiję już z umiejętnością. Na tych dzikach nie sprawdzę, bo grałem dalej, rezygnując z możliwości robienia apteczek. Tylko dziwne, bo po wzięciu umiejętności puknąłem kontrolera i z niego też nie mogłem nic pobrać. Zobaczę na Wysypisku, czy się powiedzie. A jak nie, to trudno.
 7. @gawron @Gatzek @MOS Mam prośbę do mających moda na kompie, o sprawdzenie na moich zapisach, czy da się pobierać części. Zapis p107 przed zabiciem dzików, które dają ponad 130 punktów pozwalających na umiejętność. Ale po wzięciu umiejętności musiałem restartować grę, aby pojawiła się opcja zabierania. p107_1 powtorka.scop p107_1 powtorka.dds Zapis p108 jest już po restarcie z napisem użycia. p108 dalej nie bierze.scop p108 dalej nie bierze.dds Mam lekko podniesiony udźwig, do 90kg. Mam jeszcze umiejętność przekształcania artefaktów, ale nie mogę jej sprawdzić ze względu na brak niektórych artów.
 8. @gawron Dzięki za odpowiedź. Umiejętność przyswojona, był komunikat. Ale mutanty mi się nie otwierają, aby coś zabrać. A nawet jak jest automat przenoszenia do inwentarza, to też ich tam nie ma. Na MW podczas czyszczenia jest dzików i snorków cała moc. Niemożliwe aby w żadnym nic nie było. Nawet w kontrolerze tez nie było.
 9. Z konieczności PODBICIE. @MOS i inni co już bawili się w K 2.0. mam już umiejętność pobierania części mutantów. Pojawia mi się napis aby zabrać część. Ale brak skutków tego działania. Ani bez noża, ani z nożem nie mogę pobrać części. Jest jeszcze jakiś kruczek?
 10. I pomyśleć, że song ma już tyle lat, a tak mało znany.
 11. @MOS Po prostu musisz pamiętać, tak w tym modzie jak i w innych, aby wysiadając z samochodu, wcześniej ustawić go przodem dokładnie na północ. Przy innym ukierunkowaniu samochodu, gdy zginiesz i wczytasz grę, lub nawet gdy żywy zakończysz grę i wczytasz ponownie, po ponownym wejściu do niego masz to co opisujesz. Ratunkiem w takiej sytuacji jest pomęczyć się trochę na tym odwrotnym sterowaniu, ustawić auto na północ, zapisać i wyjść z gry. Po wczytaniu będzie już jak należy. Mała podpowiedź do czytania na życzenie.
 12. Jak pamiętam, na wskazany do zajęcia punkt trzeba gnać od razu jak tylko ma się sygnał, bo można nie zdążyć. Chyba też trzeba tam zabić choćby jednego Renegata i doczekać nadejścia wojowników CzN. A to trochę może potrwać, bo się nie śpieszą. Oprócz strzelaniny i może kilku przedmiotów do inwentarza, niewiele jest z tego pożytku. Najważniejsze, aby zająć Park Maszynowy. Zawsze, tak w grze jak i w modach, starałem się obsadzić CzN północne zabudowania, ze względu na istniejący tam dodatkowy teleport. W razie potrzeby skorzystania z niego, nie trzeba bez przerwy się strzelać. Chyba że ktoś tak woli. @Jara Zioło Przeczytaj jak chcesz. Dowiesz się jednak o działaniach z wyprzedzeniem, a nie wszyscy to lubią.
 13. PODBICIE. Mod jak na razie nie ma zbyt dobrej reklamy. Czas to zmienić, tym bardziej że jest przetłumaczony. Kilka screenów na zachętę. W modzie nie zgłodniejemy. Smacznego. Jak na razie, grałem na buildowych lokacjach - za wyjątkiem Agropromu, tak że nawet otrzaskani w modach mają nowe, ciekawsze otoczenie. A fabuła spokojna, i ciągle coś się dzieje.
 14. Ależ jest. Алик, to skrót od wielu imion. Является как сокращением, так и полноценным именем. Часто образуется как сокращение от полного имени Анатолий, Альберт, Альгерд, Александр, Алефтин, Альфред, Алекпер, Андрей, Алексей, Олег и др. Данные краткие формы вышеописанных полных имен употребляются в той или иной степени преимущественно в славянских языках. Daję po rosyjsku, aby było pewne, że to informacja z właściwego źródła.
 15. kondotier

  Zdjęcia

  Nie tylko w Strefie są klimatyczne "krwawe" zachody słońca. @Yossarian Z wysokości ponad 1000m Szyndzielni, widoki są lepsze, niż z tych 500, z jakich ja zdjęcie Babiej robiłem. Dobrze że ma swoją wysokość i ją nic nie zasłaniało.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.