Jump to content

olodkav

Turysta
  • Content Count

    35
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

About olodkav

  • Rank
    Turysta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. olodkav

    OP-2.1

    To jest spawner Naciśnij do przodu i skacz, sprawdź stabilność przed skokiem wytrzymałość. Это спавнер. Нажимай вперёд и прыжок, перед прыжком проверяй устойчивость.
  2. @ramirez12, w gamedata \ config \ gameplay \ character_desc_new.xml znajdź: <! -- actor_dialog> arhara_doctor_doct </actor_dialog> --> Zamienić na: <actor_dialog> arhara_doctor_doct </actor_dialog> Oddaj medalion Doku. Po przejściu do podziemi Agroprom, dotarciu do ukrycia Striełoka w podziemiach , zostanie wysłany SMS o Duchu, a następnie udaj się do Jakuta na Magazynach Wojskowych , a on powie ci, gdzie jest Duch, po zakończeniu wszystkich rzeczy z Duchem Zachar przeprowadzi dialog o przeprowadzce do Limanska i Kieł da zadanie. Graj dalej
  3. olodkav

    OP-2.1

    @kanon1022, daj mi SAV zapis Дай мне сохранение.
  4. olodkav

    OP-2.1

    @Zwinny, w pobliżu pralni w sklepie z nazwą БЕРIЗКА Рядом с прачечной в магазине с названием БЕРIЗКА
  5. olodkav

    OP-2.1

    @kanon1022, zapisz dawać daj zapis . Sprawdź Sprawdzę to. Сохранение дай. Проверю.
  6. olodkav

    OP-2.1

    @kanon1022, rozpoznanie jest wyłączone z powodu realizmu. Zmień poziom trudności na niski i włącz go w menu. На реализме отключено распознавание. Смени уровень сложности на низкий и включи в меню.
  7. olodkav

    OP-2.1

    Nie. Dokonaj wymiany i graj spokojnie dalej, z zapisu @tom3kb
  8. olodkav

    OP-2.1

    Rozpakuj go i umieść w folderze zastępczym gry, a będziesz mógł grać w Bar. Распакуй и положи в папку с игрой с заменой и можешь играть в Бар. garik_tp.7z
  9. olodkav

    OP-2.1

    Daj folder gamedata. Naprawię błędy, jeśli są i sprawdzę. To już dawno trzeba było zrobić. Дайте папку геймдата. Я исправлю ошибки если есть и проверю. Давно это нужно было сделать.
  10. olodkav

    OP-2.1

    @kanon1022, sprawdzić, czy są takie pliki w folderach? buusty_dialog.script, zone_teleport.ltх, info_storyline.xml, bar_garik.ltx Jeśli nie, to jest to (Arguments: problem zashit_garik_teleport) w gamedata.dbz_patch8k_2 Pobrałem zapis z tego postu i wszystko jest w porządku. проверьте есть в папках такие файлы? buusty_dialog.script, zone_teleport.ltх, info_storyline.xml, bar_garik.ltx Если нет тогда это Arguments : zashit_garik_teleport проблема в gamedata.dbz_patch8k_2 Я скачал сохранение из этого сообщения и всё хорошо.
  11. olodkav

    OP-2.1

    @kanon1022, na pewno nie masz nic więcej w gamedatа? У вас точно ни чего нет в gamedata?
  12. olodkav

    OP-2.1

    @kanon1022, ty mnie nie rozumiesz. Dać bezpośredni link do spawnera? Вы меня не понимаете? Дайте прямую ссылку на спавнер?
  13. olodkav

    OP-2.1

    @kanon1022, na swojej waszej stronie, z której możesz gdzie mogę pobrać ten spawner ??? Dlaczego Nie potrzebuję AMK, już wiem o tej stronie. У вас на сайте где можно скачать этот спавнер??? Зачем мне АМК, я и так знаю о этом сайте.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.