Jump to content

olodkav

Turysta
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

About olodkav

 • Rank
  Turysta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @ramirez12, niewłaściwa instalacja, zainstaluj ponownie. Poprawka nie pomoże i wystąpią inne błędy. Неправильная установка, переустанавливай заново. Исправление не поможет и будут другие проблемы. Wesołych świąt dla Wszystkich!
 2. olodkav

  OP-2.1

  @kanon1022, waga 500, więcej wytrzymałości, plecak się nie rozrywa. W folderze gamedata\config\weapons, pliki broni, otwórz to, czego potrzebujesz i zmień. uszkodzenie - hit_power = pojemność magazynu - ammo_mag_size = zużycie (im mniej tym lepiej) - condition_shot_dec = Jest wiele broni i nie wiem, czego potrzebujesz, a nawet jaka pojemność to 100, 500 lub 1 000 000, więc zrób to sam. kanon.7z
 3. olodkav

  OP-2.1

  Wieczorem napiszę o broni, wadze udźwigu i reszcie. Byłem zajęty. Вечером напишу про оружие, вес и остальное. Был занят.
 4. olodkav

  OP-2.1

  @kanon1022, spróbuj zmienić nazwę, na przykład: canon.sav Попробуй изменить название, например: canon.sav
 5. olodkav

  OP-2.1

  @kanon1022, .dds jest obrazem i nie jest wymagany do pracy .sav 100500 razy dał ludziom bez .dds i działało to dla wszystkich. Masz inną grę День 10. Автосохранение Дикая Территория - Бар.ddsДень 10. Автосохранение Дикая Территория - Бар.sav
 6. olodkav

  OP-2.1

  Sklepy z bronią i noś ciężar Pojemność magazynków i udźwig , które możesz zmienić samodzielnie, po prostu dodaj zmieniaj poprawnie. Nie wiem, dlaczego save nie działa u ciebie, lub co nie jest już potrzebne, i sprawdziłem to, włączając język polski w menu. Po raz pierwszy widzę, że jeden gracz ma takie problemy i nie mogę nawet zgadnąć, co robisz źle
 7. olodkav

  OP-2.1

  @kanon1022, odblokowywanie i spawner(S). Dla czystej gry z łatką 8.2. Jeśli chcesz zmienić coś innego, napisz dokładnie to, czego chcesz, a my to dodamy. Nie polecam ustawiania wszystkiego z rzędu, jeśli nie rozumiesz, że bo będą problemy. spawner.7z p.s. jest sav, możesz z nim grać.
 8. olodkav

  OP-2.1

  @Zwinny, Jakie jest zadanie w pda? Powiedz na pewno. Какое задание в пда? Скажи точно. @kanon1022, instalacja 8.0, a następnie 8.2. Wszystkie pliki z archiwów db nie mogą być należy wprowadzone dodawać do gry. Tylko ci te , którzye się zmieniliły . Wracam do domu, aby zebrać dla ciebie gamedat z poprawkami do nowej gry na patch 8.2. Ставьте 8.0 потом 8.2. Все распакованные файлы из db архивов нельзя ложить в игру. Только те которые изменили. Приду домой и соберу вам gamedata с правками для новой игры на патче 8.2.
 9. olodkav

  OP-2.1

  To jest spawner Naciśnij do przodu i skacz, sprawdź stabilność przed skokiem wytrzymałość. Это спавнер. Нажимай вперёд и прыжок, перед прыжком проверяй устойчивость.
 10. @ramirez12, w gamedata \ config \ gameplay \ character_desc_new.xml znajdź: <! -- actor_dialog> arhara_doctor_doct </actor_dialog> --> Zamienić na: <actor_dialog> arhara_doctor_doct </actor_dialog> Oddaj medalion Doku. Po przejściu do podziemi Agroprom, dotarciu do ukrycia Striełoka w podziemiach , zostanie wysłany SMS o Duchu, a następnie udaj się do Jakuta na Magazynach Wojskowych , a on powie ci, gdzie jest Duch, po zakończeniu wszystkich rzeczy z Duchem Zachar przeprowadzi dialog o przeprowadzce do Limanska i Kieł da zadanie. Graj dalej
 11. olodkav

  OP-2.1

  @kanon1022, daj mi SAV zapis Дай мне сохранение.
 12. olodkav

  OP-2.1

  @Zwinny, w pobliżu pralni w sklepie z nazwą БЕРIЗКА Рядом с прачечной в магазине с названием БЕРIЗКА
 13. olodkav

  OP-2.1

  @kanon1022, zapisz dawać daj zapis . Sprawdź Sprawdzę to. Сохранение дай. Проверю.
 14. olodkav

  OP-2.1

  @kanon1022, rozpoznanie jest wyłączone z powodu realizmu. Zmień poziom trudności na niski i włącz go w menu. На реализме отключено распознавание. Смени уровень сложности на низкий и включи в меню.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity